Ühenduvus
Navigatsioon
Opeli kaasaegsed puuteekraaniga navigatsioonisüsteemid juhatavad sind sihtpunkti mööda parimaid marsruute, võttes reaalajas arvesse ka olukorda liikluses. Valida saad 10-tollise ekraaniga Multimedia Navi Pro (i) Lisavarustus.   ja Live Navigation-teenuste (i) Live Navigation-teenused sisaldavad järgmisi teenuseid: veebipõhine liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisinfo, veebipõhine huviväärsuse otsing, veebipõhine huviväärsuse otsing laadimisjaamade kohta, ilma ja maanteeohutuse hoiatused (pole saadaval Saksamaal ja Šveitsis).    ning 7-tollise ekraaniga Multimedia Navi (i) Lisavarustus.  vahel. 
Teabe- ja meelelahutussüsteemid
Mokkas on olemas täielik Apple CarPlay (i)  Apple CarPlay™ ja Siri™ on Apple Inc. kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades.   ja Android Auto (i) Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk. Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks mine veebilehele www.apple.com või www.android.com või võta ühendust oma Opeli esindusega.    ühilduvus, Bluetooth-voogedastus (i) Bluetooth® on Bluetooth SIG Inc. registreeritud kaubamärk.   , USB-liidesed ja kuue kõlariga helisüsteem muusika mahlakaks taasesitamiseks sõidu ajal.  
Juhtmeta laadimine
Et arvukad juhtmed jalgu ei jääks, saad ühilduvaid seadmeid laadida integreeritud juhtmevaba laadijat (i) Lisavarustus. Võib vajada nutitelefonile lisatarvikuid. Induktiivlaadimine ainult PMA- või Qi-ühilduvusega nutitelefonidele. Ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.    kasutades. Sisseehitatud põrutusandur ei lase su seadme akul ülekoormust tekkida, kui sa laadimise ajal autoga ebatasasel teel sõidad.  
Opelconnecti teenused

Valik nutiteenuseid (i) OPELCONNECTi teenuste saadavus on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist ja/või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust.  pakub uue taseme turvalisust ja toetust ning tagab sulle ühenduse ka elektrisõidukiga teel olles. 

 

  • Meelerahu: hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki seisund ja info. 
  • Mugavus: ukselukkude, helisignaali ja tulede kaugjuhtimine. Meie täiendavad teenused elektrisõidukitele – e-kaugjuhtimine, teekonna koostaja ja elektri laadimiskaart – hoiavad sind pidevas liikumises.
  • Ettenägelik sõit: tänu Live Navigation-teenustele ja marsruudi kavandamisele saad nautida pingevaba sõitu.