Skip To Content
Ülevaade

Mokka

Alates 22 190 €

Oled sa valmis opeli uueks, julgeks sammuks? See on kombinatsioon ehedast disainist, oivalisest interjöörist ja uusimatest kõrgtehnoloogilistest jõuallikatest, nii et valmistu ootamatusteks. Uus Mokka on kohal ja kirjutab ümber senikehtinud reeglid, viies autosõidu täiesti uuele tasemele. On aeg asuda oma teele, uue mokkaga

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg

Laoautod 

Otsi laoautosid või saada päring vastavalt oma soovile 

Julge olla erinev

See on uus Mokka

Puhas jõud

Uue Mokka teedrajav disain näitab teed Opeli tulevikku. Iga joon väljendab enesekindlust, luues kokkuvõttes mitte millelegi sarnaneva julge üldpildi. See on sõiduk, mis paistab massi hulgast silma enesekindluse ja isikupärase stiiliga ning dünaamilised mootorid teevad ta igas mõttes liikuvaks. Mokka GS Line pakub veelgi sportlikumat välimust.

Julge stiil

Astu Mokkasse sisse ja tee väike reis tema siseruumis. Salong erineb kõigist teistest, olles põhimõtteliselt vabastatud mürast ja vibratsioonist. Selle voolujooneline arhitektuur ja laitmatult integreeritud digitaalfunktsioonid loovad eheduse, mis annab sulle ruumi lõõgastuda, nautida ja keskenduda teel toimuvale.

Urbanistlik välimus

Uus Mokka on eelmistest põlvkondadest elegantsem ja kompaktsem, kuid sama avara siseruumiga, mis muudab selle ideaalselt sobivaks urbanistliku elustiiliga. Mokka uue põlvkonna omaduste hulka kuuluvad Intelli-Lux LED-maatriksesilaternad, nutikaimad juhiabisüsteemid ja ergonoomiliselt optimeeritud istmed, tänu millele on auto ühtmoodi mugav ja usaldusväärne nii linnatänavatel kui ka maanteedel.

Vähem keskpärasust. Mokka

Tulevik kuulub elektrile

Kas oled muudatuseks valmis?

Avasta rohkem!