Skip To Content
Omadused

See on Mokka

Puhas sõidurõõm

Disain

Paneb pead pöörama
Uue Mokka atleetlik ja dünaamiline välimus on palju enamat kui lihtsalt julge seisukohavõtt eesrindliku disaini vormis. See on terve uue Saksa insenerifilosoofia väljendus ning enesekindel visioon Opeli pead pöörama panevast tulevikust. 
GS Line-versiooni valides lisad oma Mokkale uue, sportliku stiilimõõtme tänu ainulaadsetele pilkupüüdvatele visuaalsetele detailidele.
Puhas nauding pilgule
Mokka kere kaasakiskuvad jooned on vaid algus reisile Saksa disaini uude maailma. Sisemuses näed, kuidas proportsioonide, valguse, ruumi ja tehnika harmoonia loob tõeliselt imelise sõiduelamuse. 
Säravad detailid
Mokka näeb efektne välja iga nurga alt. Iga joon ja funktsioon kuni ultrasaledate LED-tagatuledeni välja on loodud dünaamilist vormi ja revolutsioonilist funktsiooni ühendades. 
Haarav väljanägemine
Mokka elegants ja esinduslikkus näitavad juba kaugelt, et tegemist on millegi erilisega, mille sarnast teedelt ei leia. Tema sportlikkuse saad viia järgmisele tasemele jõuliste ja iseloomulike 16-, 17- või 18-tolliste valuvelgedega ning erksate värvidega. 
Katuse ja mootorikatte valik
Stiil annab võimaluse silma paista. Tutvu Mokka välimust vääristavate eksklusiivsete disainielementide ja arvukate isikupärastamisvõimalustega, sealhulgas katuse ja mootorikatte värvide visuaalselt dünaamilise valikuga. 
Kaunilt raamitud
Mokka eksimatult originaalne visuaalne identiteet otse voolab üle kogu kere, koondades ühte puhta vormi ja julge funktsiooni. Disain lähtub otstarbest ja on ideaalselt proportsioonis, alates Opel Vizorist esiosas kuni „hõljuva katuse“ arhitektuurini, mis küljeaknaid raamides moodustab ühe hoogsa kaare. 

Oma Mokka saad teha nii erksaks ja elavaks kui julged tänu küljeakende liistudele, mis on saadaval punase, hõbedase ja mustana.1 

 

1 Punane ja hõbedane on saadaval kohe, must alates kevadest 2021.

Turvalisus ja uuendused

LED-maatriksesilaternad
Adaptiivselt pidevalt pimestamisvastased Intelli-Lux LED-maatriksesilaternad tagavad eeskujuliku nähtavuse igas olukorras, võimaldades sul sõita võimsate kaugtulede valgel ilma kaasliiklejaid pimestamata. 
Automaatne kiirushoidik
Automaatne kiirushoidik1, 2 tähendab, et mugava ja pingevaba sõidu nautimiseks pole sul tarvis teha järeleandmisi turvalisuse alal. See kiirendab ja pidurdab automaatselt, hoides pidevalt turvalist pikivahet eesliikuva sõidukiga. 

1 Lisavarustus. Sisselülitatav kiirustel 30 km/h kuni 180 km/h. 

2 Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.

Automaathädapidur
Juhiabisüsteemide täiskomplekti – kuhu kuuluvad ka rajahoidmisabi ja rajalt lahkumise hoiatus – osana jälgib Mokka automaathädapidur eesolevale teele ilmuvaid sõidukeid ja jalakäijaid, aidates ära hoida või oluliselt leevendada avariikahjustusi. 
Kiirustel alla 30 km/h, kus enamik avariisid juhtub, suudab Mokka automaathädapidur sõiduki isegi täielikult peatada. Suuremetel kiirustel aeglustab süsteem sõiduki kuni kiiruseni 50 km/h, vähendades seega oluliselt kokkupõrke tugevust.
Digitaalnäidikud
Mokka viimistletus ja lihtsus paistavad selgesti välja Opel Pure Paneli pealt. Seadistatav 12-tolline näidikupaneel annab sulle kogu vajaliku info ilma tähelepanu kõrvale juhtimata. Kõik segav on kõrvale jäetud, jättes alles ainult vaistliku digitaaljuhtimise. 
180-kraadise vaatega tagakaamera
Panoraamkaamera annab sulle 180-kraadise ülevaate sõiduki tagant, tuvastades ja tuues esile ka lähiümbrusse jäävad objektid. Samuti näed sa teisi, küljelt lähenevaid liiklejaid, mis on eriti kasulik näiteks tänavale tagurdades. 
Parkimisabi
Auto äraparkimine paistab nüüd lihtne. Mokka täiustatud parkimisabi pöörab nüüd ise rooli ja juhib auto vabale kohale, kuna sina pead hoolitsema vaid piduri- ja gaasipedaali eest. Süsteem aitab ka vaba parkimiskohta leida, öeldes sulle, kas see on piisavalt suur ning juhib hiljem auto isegi tänavale tagasi. 

Esmaklassilised mugavused

Kaasaegne luksus
Mokka teeb iga sõidu huvitavamaks – ning tänu keha järgi vormitud istmetele ja juhiistme massaažifunktsioonile ka lõõgastavamaks. Sõida mugavalt, saabu stiilselt. 
Soojendus
Külmal talvepäeval on soe iste ilmselt kõige hubasem asi. Mokka esiistmete soojendus on kolmes astmes reguleeritav, juht saab nautida ka soojendusega rooliratast. 
Mitmekülgsus
Mokka avar siseruum ja nutikad funktsioonid tähendavad, et sina võid sõita kõikjale, kuhu tee vaid viib – olgu siis suure veosega või koos oma pere ja asjadega. 
Tagaistmeid saab suhtes 40:60 alla klappida, mis märgatavalt avardab pakiruumi ja pakub paindlikke läbilaadimisvõimalusi.

Ühenduvus

Navigatsioon
Opeli kaasaegsed puuteekraaniga navigatsioonisüsteemid juhatavad sind sihtpunkti mööda parimaid marsruute, võttes reaalajas arvesse ka olukorda liikluses. Valida saad 10-tollise ekraaniga Multimedia Navi Pro1 ja Live Navigation-teenuste2 ning 7-tollise ekraaniga Multimedia Navi1 vahel. 

1 Lisavarustus. 

2 Live Navigation-teenused sisaldavad järgmisi teenuseid: veebipõhine liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisinfo, veebipõhine huviväärsuse otsing, veebipõhine huviväärsuse otsing laadimisjaamade kohta, ilma ja maanteeohutuse hoiatused (pole saadaval Saksamaal ja Šveitsis).

Teabe- ja meelelahutussüsteemid
Mokkas on olemas täielik Apple CarPlay1 ja Android Auto2,3 ühilduvus, Bluetooth-voogedastus4, USB-liidesed ja kuue kõlariga helisüsteem muusika mahlakaks taasesitamiseks sõidu ajal. 

1 Apple CarPlay™ ja Siri™ on Apple Inc. kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades. 

2 Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk. 

3 Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks mine veebilehele www.apple.com või www.android.com või võta ühendust oma Opeli esindusega. 

4 Bluetooth® on Bluetooth SIG Inc. registreeritud kaubamärk.

Juhtmeta laadimine
Et arvukad juhtmed jalgu ei jääks, saad ühilduvaid seadmeid laadida integreeritud juhtmevaba laadijat1 kasutades. Sisseehitatud põrutusandur ei lase su seadme akul ülekoormust tekkida, kui sa laadimise ajal autoga ebatasasel teel sõidad. 
1 Lisavarustus. Võib vajada nutitelefonile lisatarvikuid. Induktiivlaadimine ainult PMA- või Qi-ühilduvusega nutitelefonidele. Ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.
Opelconnecti teenused1
Valik nutiteenuseid pakub uue taseme turvalisust ja toetust ning tagab sulle ühenduse ka elektrisõidukiga teel olles. 
  • Meelerahu: hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki seisund ja info. 
  • Mugavus: ukselukkude, helisignaali ja tulede kaugjuhtimine. Meie täiendavad teenused elektrisõidukitele – e-kaugjuhtimine, teekonna koostaja ja elektri laadimiskaart – hoiavad sind pidevas liikumises.
  • Ettenägelik sõit: tänu Live Navigation-teenustele ja marsruudi kavandamisele saad nautida pingevaba sõitu. 

 

1 OPELCONNECTi teenuste saadavus on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist ja/või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust. 

Sõidudünaamika

Mootor
Mokka on Opeli uue eheda disainikeele julge väljendus. Kuid asi ei piirdu jutuga. Mokka on valmis tegudeks ning seda võimaldavad tõhusad jõuallikad ja erakordne juhitavus. 
Opeli dünaamiline 1,2-liitrine otsepritsega turbo-bensiinimootor arendab kuni 130 hj, kuna moodne 1,5-liitrine diisel annab välja soliidsed 110 hj. Mõlemal on meeldivalt väike kütusekulu ja CO2 heitme hulk.
Käigukastid ja sõidurežiimid
Tutvu käigukastide ja suutlikkust tõstva tehnikaga, mis ideaalselt täiendavad sinu vajadusi ja sõidustiili. Mokkale pakutakse 6-käigulist manuaalkäigukasti ja ülimoodsat 8-käigulist automaatkäigukasti. 
Kui tahad teed paremini tunnetada, võid vajadusel – või lihtsal siis, kui seda soovid – käike vahetada käsitsi, sportlike käiguvahetushoobadega.  Isegi 8-käigulise automaatkäigukastiga ei piira Mokka oma juhti, vaid annab talle võimalusi juurde. Piisab vajutusest sõidurežiimide nupule ja auto suutlikkusprofiil muutub: Sport tagab ülima dünaamika, Eco minimaalse kütusekulu ning Normal argipäevase tasakaalu.
Tehnika suutlikkuse taga
Piisab Mokka kaunite proportsioonide imetlemisest, et mõista: selle loojad teadsid, et ainult jõust ei piisa. On vaja täpselt teada, kus ja kuidas seda kasutada. See kehtib täielikult Mokka suutlikkuse kohta – nutikaid funktsioone ja moodsat tehnikat kasutades saab igaüks nautida täielikku kontrolli jõu üle. 

Mis edasi?

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg