Ohutus ja uuendused
LED-maatriksesilaternad
Adaptiivsed, pidevalt pimestamisvastased Intelli-Lux LED-maatriksesilaternad tagavad eeskujuliku nähtavuse igas olukorras, võimaldades sul sõita võimsate kaugtulede valgel ilma kaasliiklejaid pimestamata.  
Automaatne kiirushoidik
Automaatne kiirushoidik(i) Lisavarustus. Sisselülitatav kiirustel 30 km/h kuni 180 km/h. Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.   tähendab, et mugava ja pingevaba sõidu nautimiseks pole sul tarvis teha järeleandmisi turvalisuse alal. See kiirendab ja pidurdab automaatselt, hoides pidevalt turvalist pikivahet eesliikuva sõidukiga.   
Automaathädapidur
Juhiabisüsteemide täiskomplekti – kuhu kuuluvad ka rajahoidmisabi ja rajalt lahkumise hoiatus – osana jälgib Mokka-e automaathädapidur eesolevale teele ilmuvaid sõidukeid ja jalakäijaid, aidates ära hoida või oluliselt leevendada avariikahjustusi. Kiirustel alla 30 km/h, kus enamik avariisid juhtub, suudab Mokka-e automaathädapidur sõiduki isegi täielikult peatada. Suuremetel kiirustel aeglustab süsteem sõiduki kuni kiiruseni 50 km/h, vähendades seega oluliselt kokkupõrke tugevust.  
Digitaalnäidikud
Mokka-e viimistletus ja lihtsus paistavad selgesti välja Opel Pure Paneli pealt. Seadistatav 12-tolline näidikupaneel annab sulle kogu vajaliku info ilma tähelepanu kõrvale juhtimata. Kõik segav on kõrvale jäetud, alles on ainult vaistlik digitaaljuhtimine.  
180-kraadise vaatega tagakaamera
Panoraamkaamera annab sulle 180-kraadise ülevaate sõiduki tagant, tuvastades ja tuues esile ka lähiümbrusse jäävad objektid. Samuti näed sa teisi, küljelt lähenevaid liiklejaid, mis on eriti kasulik näiteks tänavale tagurdades.  
Parkimisabi
Auto äraparkimine paistab nüüd lihtne. Mokka-e täiustatud parkimisabi(i) Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.   pöörab nüüd ise rooli ja juhib auto vabale kohale, kuna sina pead hoolitsema vaid piduri- ja gaasipedaali eest. Süsteem aitab ka vaba parkimiskohta leida, öeldes sulle, kas see on piisavalt suur ning juhib hiljem auto isegi tänavale tagasi.