Disain
Kuju ja proportsioonid
Uue Mokka-e teedrajav disain näitab teed Opeli tulevikku. Iga joon ja kaar, alates linnamaasturi tasakaalustatud siluetist kuni tugeva graafilise identiteedini sisendab kindlustunnet. Mokka-e julget välimust ei aja millegagi segi, see sõiduk eristub massist oma enesekindluse ja isikupärase stiiliga.  
Julge olla erinev
Siit leiad ruumi, mille kujundas uus suund Saksa disainis. Interjöörile on tehtud täielik digitaalne „detox“, tõstes sõidunaudingu uude kõrgusse. Seda võimendavad veelgi sinu isikliku stiiliga sobivad, kangaste, ehisosade ja polstrite ainulaadsed kombinatsioonid.  
Südikas iga nurga alt
Kuidas sa ka Mokka-e peale vaatad, hakkavad ikka silma julged disainivõtted ja moodsas vaimus rõhuasetused. Alati on siit leida midagi uut – jõuallikast kuni otsekui voolitud LED-tagatuledeni, mis harmooniliselt kordavad ninaosa iseloomulikku Vizori teemat.  
Eriline on siin tavaline
Efektsed rattad Mokka-e jaoks leiad stiilsete 16-, 17- või 18-tolliste valuvelgede hulgast. Miski ei anna sinu stiili paremini edasi kui täiuslikult sobivad lisad ning nende velgedega on Mokka-e välimus sama sujuv ja voolav kui ka tema kulgemine.  
Isikupärane stiil
Ainulaadsed disainielemendid tõstavad sind massi seast esile. Mokka-e on niigi erinev kõigist teistest, aga oma eelistusi saad sa rõhutada katuse ja mootorikatte erivärvidega.  
Uus tunnusmärk
Vizor on Opeli silmapaistev uus tunnusmärk. See sulatab paljud auto ninaosa seadmed ja funktsioonid üheks progressiivseks ja harmooniliseks tervikuks, mis on Opeli autode disaini esirinnas – nii sõna otseses tähenduses kui ka emotsionaalselt.