Skip To Content
Ülevaade

Uus Mokka-e 100% elekter

Mokka-e

Alates 36 990 €

Julge ja originaalne nägemus disainist ja tehnikast võtab kuju. Oled sa valmis kogema originaalselt ehedat lähenemisviisi, mis tõstab autosõidu täiesti uuele tasemele? Tutvu nüüd täiesti uue elektrilise Mokka-e-ga

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg

Laoautod 

Otsi laoautosid või saada päring vastavalt oma soovile 

Eristu massist Mokka-e-ga

Julge uus suund. Puhas elekter

Kindel tee kaugele

Uusima põlvkonna akutehnoloogia tagab vabaduse sõita kaugemale – kuni 322 kilomeetrit ühe laadimisega vastavalt WLTP-tsüklile1

 

1 Esialgsed andmed.

 
Kuidas sõiduulatust suurendada?
Vähem ootamist, rohkem tegutsemist

Laadida saad kiiresti, puhtalt ja mugavalt kas kodus või mõnes avalikus laadimisjaamas. Aku 80% täituvuse võid saavutada juba 30 minutiga* ning kasutada ära Mokka-e paindlikud laadimisvõimalused, mis annavad sulle kindluse igaks sõiduks. 

 

* Teoreetiline väärtus, mis on arvutatud esialgse WLTP*** sõiduulatuse (322 km) põhjal. Alalisvoolu-laadimisjaamas (100 kW). Võrdväärne tühja aku laadimisega. Laadimisaeg võib muutuda sõltuvalt laadimisjaama tüübist ja võimsusest, välistemperatuurist ja aku temperatuurist.

 
Lähemalt laadimisvõimalustest
Nullsaaste täielikud hüved
Hüvasti, kütusehinnad! Tere tulemast, minimaalsed hooldus- ja ülalpidamiskulud, ostutoetused ja kodulaadija rahastamisvõimalused. 

Vähem keskpärasust. Mokka-e

Klassi parimad omadused

Jõudu jagub

Mokka-e südameks on võimas 50 kWh mahutavusega liitium-ioonaku. 216 suure energiatihedusega elementi koos tõhusa termoregulatsiooniga tagavad pika tööea ja pika sõiduulatuse, mida veelgi toetab täiustatud regeneratiivpidurdamine. 

 

Kui sa sõites jala gaasipedaalilt tõstad, hakkab regeneratiivpidurdamise süsteem pidurdama ja samal ajal kineetilist energiat „püüdma“, muutes selle energia täiendavaks sõiduulatuseks. Kõige tõhusama, B-režiimi korral saad sa oma argisõidud ära teha tavapidureid üldse kasutamata, vähendades niiviisi ka kulumist ja sellega seotud hoolduskulusid.

 
Elektriseeriv suutlikkus
Täiselektriline jõuallikas arendab silmapilkselt 260 Nm pöördemomenti. Kerged 136-hobujõulised püsimagnetitega sünkroonmootorid on ideaalselt tasakaalustatud ja häälestatud sundimatult hakkama saama nii kitsaste linnatänavate kui ka laiade maanteedega. 
Tugev ja tasane tüüp
Mokka-e on ehitatud nii, et olla sulle abiks kaasaegses kiiretempolises maailmas. Tema puhtas, ruumikas ja hea müraisolatsiooniga salongis saad sa igal teekonnal oma energiat taastada, võttes endale aega ja ruumi oma mõtete kuulamiseks või muusika tõeliseks tunnetamiseks. 
Sõida oma teed
Mokka-e kohandub sinu sõidustiiliga, pakkudes sõidurežiime Sport, Eco ja Normal, mis seadistavad selliseid auto süsteeme nagu pedaalide karakteristikud, roolivõimendi toimimine ja jahutus. Sport parandab sõidudünaamikat, Eco suurendab tõhusust ja Normal pakub tasakaalu nende vahel. 
Sõiduki andmeseire
Mokka-e tipptasemel andurid ja sõiduki andmeseiresüsteemid annavad sulle vaistliku ja ühe pilguga haaratava ülevaate sõiduoludest ja energiakulust, hoidmaks sind asjadega kursis ja tagamaks täielikku kontrolli olukorra üle. 

Opeli teenused elektrisõidukitele

Laadimisvõimalustest mobiilsusteenusteni: Opeli teenused elektrisõidukitele tagavad elektriauto pingevaba ja muretu kasutamise.

Avasta rohkem!