Skip To Content
Omadused

See ongi Mokka-e

Puhas sõidunauding

Disain

Kuju ja proportsioonid
Uue Mokka-e teedrajav disain näitab teed Opeli tulevikku. Iga joon ja kaar, alates linnamaasturi tasakaalustatud siluetist kuni tugeva graafilise identiteedini sisendab kindlustunnet. Mokka-e julget välimust ei aja millegagi segi, see sõiduk eristub massist oma enesekindluse ja isikupärase stiiliga. 
Julge olla erinev
Siit leiad ruumi, mille kujundas uus suund Saksa disainis. Interjöörile on tehtud täielik digitaalne „detox“, tõstes sõidunaudingu uude kõrgusse. Seda võimendavad veelgi sinu isikliku stiiliga sobivad, kangaste, ehisosade ja polstrite ainulaadsed kombinatsioonid. 
Südikas iga nurga alt
Kuidas sa ka Mokka-e peale vaatad, hakkavad ikka silma julged disainivõtted ja moodsas vaimus rõhuasetused. Alati on siit leida midagi uut – jõuallikast kuni otsekui voolitud LED-tagatuledeni, mis harmooniliselt kordavad ninaosa iseloomulikku Vizori teemat. 
Eriline on siin tavaline
Efektsed rattad Mokka-e jaoks leiad stiilsete 16-, 17- või 18-tolliste valuvelgede hulgast. Miski ei anna sinu stiili paremini edasi kui täiuslikult sobivad lisad ning nende velgedega on Mokka-e välimus sama sujuv ja voolav kui ka tema kulgemine. 
Isikupärane stiil
Ainulaadsed disainielemendid tõstavad sind massi seast esile. Mokka-e on niigi erinev kõigist teistest, aga oma eelistusi saad sa rõhutada katuse ja mootorikatte erivärvidega. 
Uus tunnusmärk
Vizor on Opeli silmapaistev uus tunnusmärk. See sulatab paljud auto ninaosa seadmed ja funktsioonid üheks progressiivseks ja harmooniliseks tervikuks, mis on Opeli autode disaini esirinnas – nii sõna otseses tähenduses kui ka emotsionaalselt. 

Turvalisus ja uuendused

LED-maatriksesilaternad
Adaptiivsed, pidevalt pimestamisvastased Intelli-Lux LED-maatriksesilaternad tagavad eeskujuliku nähtavuse igas olukorras, võimaldades sul sõita võimsate kaugtulede valgel ilma kaasliiklejaid pimestamata. 
Automaatne kiirushoidik
Automaatne kiirushoidik 1, 2 tähendab, et mugava ja pingevaba sõidu nautimiseks pole sul tarvis teha järeleandmisi turvalisuse alal. See kiirendab ja pidurdab automaatselt, hoides pidevalt turvalist pikivahet eesliikuva sõidukiga.  

1 Lisavarustus. Sisselülitatav kiirustel 30 km/h kuni 180 km/h. 

2 Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.

Automaathädapidur
Juhiabisüsteemide täiskomplekti – kuhu kuuluvad ka rajahoidmisabi ja rajalt lahkumise hoiatus – osana jälgib Mokka-e automaathädapidur eesolevale teele ilmuvaid sõidukeid ja jalakäijaid, aidates ära hoida või oluliselt leevendada avariikahjustusi. Kiirustel alla 30 km/h, kus enamik avariisid juhtub, suudab Mokka-e automaathädapidur sõiduki isegi täielikult peatada. Suuremetel kiirustel aeglustab süsteem sõiduki kuni kiiruseni 50 km/h, vähendades seega oluliselt kokkupõrke tugevust. 
Digitaalnäidikud
Mokka-e viimistletus ja lihtsus paistavad selgesti välja Opel Pure Paneli pealt. Seadistatav 12-tolline näidikupaneel annab sulle kogu vajaliku info ilma tähelepanu kõrvale juhtimata. Kõik segav on kõrvale jäetud, alles on ainult vaistlik digitaaljuhtimine. 
180-kraadise vaatega tagakaamera
Panoraamkaamera annab sulle 180-kraadise ülevaate sõiduki tagant, tuvastades ja tuues esile ka lähiümbrusse jäävad objektid. Samuti näed sa teisi, küljelt lähenevaid liiklejaid, mis on eriti kasulik näiteks tänavale tagurdades. 
Parkimisabi
Auto äraparkimine paistab nüüd lihtne. Mokka-e täiustatud parkimisabi1 pöörab nüüd ise rooli ja juhib auto vabale kohale, kuna sina pead hoolitsema vaid piduri- ja gaasipedaali eest. Süsteem aitab ka vaba parkimiskohta leida, öeldes sulle, kas see on piisavalt suur ning juhib hiljem auto isegi tänavale tagasi. 
1 Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.

Esmaklassiline mugavus

Viimistletud mugavused
Mokka-e teeb iga sõidu huvitavamaks – ning tänu keha järgi vormitud istmetele ja juhiistme massaažifunktsioonile ka lõõgastavamaks. Sõida mugavalt, saabu stiilselt. 
Soojendus
Külmal talvepäeval on soe iste ilmselt kõige luksuslikum asi. Mokka esiistmete soojendus on kolmes astmes reguleeritav, juht saab nautida ka soojendusega rooliratast. 
Mitmekülgsus
Mokka-e avar siseruum ja nutikad funktsioonid tähendavad, et sina võid sõita kõikjale, kuhu tee vaid viib – olgu siis suure veosega või koos oma pere ja asjadega. Tagaistmeid saab suhtes 40:60 alla klappida, mis märgatavalt avardab pakiruumi ja pakub paindlikke läbilaadimisvõimalusi. 

Ühenduvus

Navigatsioon
Opeli ultramoodne Navi puuteekraan juhendab sind võimalikku marsruuti mööda sihtkohta, arvestades ka reaalajas liiklusinfot, lähimate laadimisjaamade asukohti ja nende hõivatust. Valida saad 10-tollise ekraaniga Multimedia Navi Pro1 ja Live Navigation-teenuste2 ning 7-tollise ekraaniga Multimedia Navi1 vahel. 

1 Lisavarustus. 

2 Live Navigation-teenused sisaldavad järgmisi teenuseid: veebipõhine liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisinfo, veebipõhine huviväärsuse otsing, veebipõhine huviväärsuse otsing laadimisjaamade kohta, ilma ja maanteeohutuse hoiatused (pole saadaval Saksamaal ja Šveitsis).

Teabe- ja meelelahutussüsteemid
Mokka-e-s on olemas täielik Apple CarPlay1 ja Android Auto2,3 ühilduvus, Bluetooth-voogedastus4, USB-liidesed ja kuue kõlariga helisüsteem muusika mahlakaks taasesitamiseks sõidu ajal. 

1 Apple CarPlay™ ja Siri™ on Apple Inc. kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades. 

2 Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk. 

3 Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks mine veebilehele www.apple.com või www.android.com või võta ühendust oma Opeli esindusega. 

4 Bluetooth® on Bluetooth SIG Inc. registreeritud kaubamärk.

Juhtmeta laadimine
Et arvukad juhtmed jalgu ei jääks ja Mokka-e oleks endiselt digitaalse „detoxi“ oaas, saad ühilduvaid seadmeid laadida integreeritud juhtmevaba laadijat1 kasutades. Sisseehitatud põrutusandur ei lase su seadme akul ülekoormust tekkida, kui sa laadimise ajal autoga ebatasasel teel sõidad. 
1 Lisavarustus. Võib vajada nutitelefonile lisatarvikuid. Induktiivlaadimine ainult PMA- või Qi-ühilduvusega nutitelefonidele. Ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.
Opelconnecti teenused1
Valik nutiteenuseid pakub uue taseme turvalisust ja toetust ning tagab sulle ühenduse ka elektrisõidukiga teel olles. 
  • Meelerahu: hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki seisund ja info. 
  • Mugavus: ukselukkude, helisignaali ja tulede kaugjuhtimine. Meie täiendavad teenused elektrisõidukitele – e-kaugjuhtimine, teekonna koostaja ja elektri laadimiskaart – hoiavad sind pidevas liikumises.
  • Ettenägelik sõit: tänu Live Navigation-teenustele ja marsruudi kavandamisele saad nautida pingevaba sõitu. 

 

1 OPELCONNECTi teenuste saadavus on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist ja/või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust. 

Mis edasi?

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg