GSi

UUS INSIGNIA GSI.

Kirg viib edasi.

Muljetavaldavad kontuurid, võimsad turbomootorid ja täiuslik ergonoomika – uus Insignia GSi ühendab sõidunaudingu moodsa tehnikaga ning tulemus on ühtmoodi atleetlik ja sportlik nii Grand Sportina kui ka Sports Tourerina.
SÕIDUDÜNAAMIKA JA JÄLJENDAMATU STIIL.
Legendaarset, hetkega äratuntavat GSi disainipärandit täiendavad dünaamiline stiil ja eksklusiivsed kahevärvilised 20-tollised valuveljed. Kaks roostevabast terasest summutiotsa vihjavad nende taga peituvale jõule ja kirele, kuna tagaspoiler kindlustab survejõu ja jõulise välimuse. 
 
SUUTLIKKUS JA STIIL KÄIVAD KÄSIKÄES.
Juhi vajadustest lähtuvate lahendustega nagu sirge alaosaga rooliratas, integreeritud peatugedega ergonoomilised istmed1,2 ja alumiiniumist sportpedaalid on GSi just nii sportlik, disainile orienteeritud ja põnevust pakkuv kui sa loodad.
 
1 Ergonoomilised istmed on saanud heakskiidu Saksamaa seljatervishoiu seltsilt AGR (Aktion Gesunder Rücken AGR e.V.), sõltumatult ergonoomikakeskuselt. Sertifikaat on kvaliteeditunnistus, mille omistas erinevate meditsiinivaldkondade spetsialistidest koosnev sõltumatu katsekomitee.

2 Lisavarustus.
KIIRUS PÕHIVARUSTUSES.
Silmatorkavad 20-tollised kahevärvilised valuveljed koos BREMBO pidurite ja sportrehvidega kuuluvad põhivarustusse. Uue Insignia GSi FlexRide-sportveermik ja Twinster-nelikvedu koos veojõu suunamisega annavad sõidukogemuse, mis pole millegi muuga võrreldav. 
SAMA VÕIMAS NAGU PAISTAB
Uus Insignia GSi on tõeliselt sportlik. Moodne 2,0-liitrine turboülelaadimisega bensiinimootor arendab 169 kW/230 hj ja 350 Nm ning töötab koos 9-käigulise automaatkäigukastiga.