Skip To Content
Insignia Mudelid

Opel Insignia

Vali oma Insignia mudel

Insignia Grand Sport

Uus Opel Insignia on Saksa insenerikunst selle parimal kujul: uus Insignia Grand Sport on veelgi täiustatum, sportliku kupee-välimusega ja teedrajava Intelli-Lux LED® piksel-esilaternatega. Vali manuaal- või automaatkäigukastiga bensiini- ja diiselmootorite vahel. Avasta Insignia elegantne, ergonoomiline ja avar salong ning ülimalt toetavad istekohad ergonoomiliste nahast aktiivistmetega.

 

  • Välismõõdud: pikkus 4897 mm, kõrgus 1455 mm, laius 2093 mm
 
  • Pagasi-/pakiruumi maht: 490–1450 l
 
  • Haagise maksimummass (kg), piduritega/piduriteta: 1500–2000 kg (12% kalle)/730–750 kg
 
Näita detaile
Insignia Sports Tourer

Saksa insenerikunst selle parimal kujul, olles loodud asjade lihtsustamiseks - suure kandevõimega uus Insignia Sports Tourer on samavõrd mahukas kui mitmekülgne. Saadaval bensiini- või diiselmootoriga ning manuaal- või automaatkäigukastiga. Naudi elegantset, ergonoomilist ja avarat salongi ning ülimalt toetavat istumist ergonoomiiste nahast aktiivistmetega.

 

  • Välismõõdud: pikkus 4986 mm, kõrgus 1500 mm, laius 2093 mm
 
  • Pagasi-/pakiruumi maht: 560–1665 l
 
  • Haagise maksimummass (kg), piduritega/piduriteta: 1450–2000 kg (12% kalle)/750 kg
 

Tahad rohkem teada?

Alati hästi nõustatud

Olgu tegemist isikliku või tööautoga, uus Opel Insignia inspireerib sind oma esmaklassilise disaini ja tehnikaga. Konfigureeri see vastavalt oma soovidele ja vajadustele. Oleme siin, et aidata sul ostmine lihtsaks teha ja meie Opeli eksperdid nõustavad sind kõikides finantseerimise, liisingu või hooldusega seotud küsimustes. Otsid kasutatud autot, originaaltarvikuid, uusi rattaid või käsiraamatut? Oleme alati rõõmuga valmis aitama.