HYBRID4

GRANDLAND X HYBRID4.

Uus nelikveoline pistikhübriid.

Tutvu Grandland X Hybrid4 ja selle omadustega. Kiire ja lihtne laadimine, neli sõidurežiimi, 300 hj ja nelikvedu. Linnamaasturi jõud. Hübriidi nutikus.Kompromisse pole tarvis, kaotsi ei lähe midagi. 

KONSTRUEERITUD TÕHUSAKS.

TÕHUSUS
Linnamaasturi hüved kohtuvad uuendusliku pistikhübriidtehnikaga ja viivad tõhusust veelgi edasi. Kui Grandland X Hybrid4 laadida nagu täiselektrilist sõidukit, suudab see arvestatava vahemaa läbida pelgalt elektri jõul. See tähendab, et heitgaaside hulk kahaneb nullini, kui sisepõlemismootorit ei kasutata. Sulle aga tagab see tõhusa, kuid nauditava sõiduelamuse.

SÕIDUREŽIIMID IGALE MEELEOLULE.

PAINDLIKKUS
Tahad tõhusalt liigelda, kuid sulle meeldib sportlik sõidutunne? Paindlikkus on sul nüüd alati käepärast. Erinevate sõidurežiimide ja pistikhübriidtehnikaga Grandland X Hybrid4 pakub maksimaalset paindlikkust. Naudi kõiki linnamaasturi eeliseid, mis on ühendatud elektriauto eelistega. Järgmisi sõidurežiime saad hõlpsasti vahetada:
 
  • 4WD (ainult nelikveo korral)
  • Sport
  • Hybrid
  • Electric

LIHTNE LAADIMINE.

LAADIMINE
Grandland X Hybrid4 laadimine on imelihtne. Selle akut saab laadida nagu elektrisõidukil kõigis avalikes vahelduvvoolu-laadimisjaamades või kodus juhtme või seinakilbi abil. Seega saad akut kõikjal laetuna hoida, kasutada ainult elektrimootorit ja vähendada heitgaaside koguse nullini.
Uuri lähemalt

AVALDA MÕJU.

UUED OMADUSED
Grandland X Hybrid4 on täpselt selline pistikhübriidajamiga linnamaastur, mida sa ootasid. Selle jõulise välimuse muudab veelgi jõulisemaks lisana saadaolev must mootorikate koos musta katusega. Spetsiaalsed 19-tollised teemantlõikeviimistlusega valuveljed rõhutavad tema atleetlikku disaini. Rohkem sõidunaudingut toob 8-käiguline automaatkäigukast. Nahkkatte ja sirge alaosaga rooliratas koos käiguvahetuslabadega lisab veelgi sportlikku hõngu. Ning põhivarustusse kuuluva 8-tollise värvilise puuteekraaniga, kus töötavad ka navigatsioonisüsteem ja spetsiaalsed Hybrid4 leheküljed, on kõik muu vajalik sul samuti alati käeulatuses

LIHTSALT ELEKTRILINE: E-MOBIILSUS LIHTSAL MOEL.

OPELI TEENUSED ELEKTRISÕIDUKITELE
Opeli teenused elektrisõidukitele alates laadimisvõimalustest kuni kaugjuhtimisteenusteni pakuvad sujuvat ja muretut sisenemist e-mobiilsuse maailma.
Lähemalt Opeli teenustest elektrisõidukitele

ALATI SINU JAOKS OLEMAS.

OPELCONNECT

Nutika teenustevalikuga saad end sõidu ajal turvaliselt tunda ja olla ühenduses – ka siis, kui sõidad elektri jõul.

 

  • Meelerahu: turvatunde loovad hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki seisund ja info.
  • Mugavus: Kasuta oma mobiiltelefoni meie kaugjuhtimisteenuste (näiteks uste lukustamine/avamine) jaoks. Meie täiendavad teenused elektrisõidukitele: teekonna kavandamine, kaugjuhtimine või avalikud laadimislahendused hoiuavad sind liikumises.
  • Nutikas sõit: tänu Live Navigation-teenustele1 ja marsruudi kavandamisele saad nautida pingevaba sõitu.

 

1 Teenused võivad nõuda registreerimist ja/või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust.

GRANDLAND X HÜBRIID

ESIRATTAVEOGA GRANDLAND X HYBRID
Grandland X on ideaalne valik maksimaalse tõhususe puhuks ning saadaval ka esiveolise hübriidina. Grandland X Hybridi 8-käiguline automaatkäigukast, 225 hobujõudu ja 42 kilomeetrit sõiduulatust tähendavad, et see on nii nauditav juhtida kui ka äärmiselt säästlik.