Sõidudünaamika
Mootorid

Jõudu ja kontrolli saad kogeda hetkest, mil käivitad Opel Grandlandi toeka suutlikkusega mootori. Tehniliselt täiustatud jõuallikad on Sulle saadaval mootorivalikus, mis sisaldab erksat 1,2-liitrist otsepritsega bensiinimootorit1 ja võimsat 1,5-liitrist turbodiislit2, mis mõlemad arendavad 96 kW/130 hj võimsust. 

 

 
Tõhusus

Opel Grandlandi väikese sisehõõrdumisega äärmiselt tõhusate turbomootorite sportlik valik annab Sulle võimaluse valida manuaalkäigukasti või siidpehmelt toimiva 8-käigulise automaatkäigukasti vahel, kõik koos täiustatud start-stopp-süsteemiga kütusesäästlike jõuallikatega. Kõigil diiselmootoritel on uue põlvkonna heitmekäitlusseadmed. 

 

 
Intelli-Grip
Jõud on kasutu, kui puudub kontroll selle üle. IntelliGrip suunab Opel Grandlandi dünaamilise jõuallika pakutava veojõu täpselt sinna, kus seda vaja läheb, et parandada haarduvust rasketes oludes ja vältida rataste läbilibisemist. See nutikas süsteem tagab optimaalse haarduvuse ja stabiilsuse erinevat liiki pinnastel, kohandades automaatselt veojõu jaotust rataste vahel ja muutes elektroonilise stabiilsusprogrammi seadistusi. Juht saab IntelliGripi eelseadistada pori, lume või liiva tarvis, kasutades keskkonsoolis asuvat lihtsat pöördlülitit – või jätta selle režiimi Normal ja lasta IntelliGripil endal olukorda hinnata ning nautida turvalisemat ja rahulikumat sõitu nii linnas kui ka maanteel.