Disain
Ambitsioonikas ja enesekindel
Opeli enesekindel ja ehe disainifilosoofia on muutnud uue Opel Grandlandi teistest täiesti erinevaks linnamaasturiks. Efektne sportlik esteetika on siin ühendatud saksapäraselt täpsete joontega, mis loob maanteel ainulaadse aukartustäratava esinduslikkuse ja ületab kõiki ootusi.  
Tähelepanu vajalikele asjadele
Uue Opel Grandlandi seest leiad eest vapustava Pure Paneli. See sõidukogemuse radikaalne digitaalevolutsioon puhastab ja lihtsustab moodsatele sõidukitele nii tüüpilist info üleküllust. Selle asemel muudab Opel Grandland sõiduandmed kaunilt ladusaks, kõrvaldades neist digitaalmüra ja häirivad kõrvalmõjud. 
Maast laeni
Kui me ütleme, et tegu on täiesti uue põlvkonna linnamaasturiga, siis tähendab see palju enamat kui välimuse kohendamist.Uus Grandland on maast laeni uue konstruktsiooniga. Kõik omadused ja funktsioonid on ülima täpsusega teostatud kuni pisimate detailideni, mis paistab välja efektsest välimusest, täiendavatest kerevärvidest ning 17-, 18- ja 19-tolliste kergete valuvelgede valiku sportlikkusest.  
Paneb pead pöörama
Väljenda oma ainulaadset stiili, tutvudes uue Grandlandi kere ja katuse kahevärviliste kombinatsioonidega, mis Sinu igal ilmumisel panevad inimesi pead pöörama. 
Rohkem kui nimi
Grandland uuendatud embleemid annavad selgelt tunnistust ehedast ja enesekindlast disainist, mis paistab Opeli linnamaasturite lipulaeval kõikjal silma. See on palju enamat kui pelgalt nimesilt, see on vihje kapoti all ootavale hämmastavale ajamitehnikale ja pilguheit jõule, mis ootab vallapäästmist. Siin on kindlaim märk, et kohale on jõudnud linnamaasturite täiesti uus põlvkond. 
Tulevikule vastu
Uus Opel Grandland paistab teiste seast välja iga nurga alt vaadatuna ning tema enesekindlust rõhutavad julged disainivalikud, hoolikad rõhuasetused ja uuenduslik tehnika. Grandlandis on alati midagi avastada, alates laiast ikoonilisest Opeli Vizorist kuni voolava kujuga LED-tagatuledeni välja.