Ühenduvus
Teabe- ja meelelahutussüsteemid1

Uus Grandland saab meie värskeima täisdigitaalse Pure Paneli. See koosneb 7-tollisest multimeediaekraanist ja 10-tollisest navigatsiooniekraanist ning pakub lihtsalt kasutatavaid side- ja meelelahutusvõimalusi. Oma nutitelefoni saad Apple CarPlay1,3 või Android Auto2,3 kaudu hõlpsasti sujuvalt sidestada kaartide, sõnumiteenuste ja kuue suurepäraselt häälestatud kõlari kaudu ka heli voogedastuse kasutamiseks.

 • AM/FM- ja DAB-raadio
 • Heli voogedastus ja telefonikõned Bluetooth4-vabakäesüsteemi kaudu
 • Muusika taasesitus USB-liidese kaudu
 • Hääljuhtimine sidestatud nutitelefoni kaudu

 

1 Apple CarPlay™ ja Apple Siri™ on Apple Inc. kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades.
2 Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk.
3 Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks mine veebilehele www.apple.com või www.android.com või võta ühendust oma Opeli esindusega.
4 Bluetooth® on Bluetooth SIG Inc. registreeritud kaubamärk.

 
Navigatsioon

Külasta kohti, kuhu Sa tavaliselt ei satu. Tänu 10-tollise puuteekraaniga Multimedia Navi Pro, mis sisaldab ka teenuseid Live Navigation ja Live Navigation Plus1,2 kaudu integreeritud 3D-kaardile on kogu Euroopa Sinu sõrmede all.

 • Dünaamiline 3D-navigatsioon koos veebipõhise liiklusinfo teenusega OPELCONNECTi kaudu
 • Euroopa kaartide integreeritud andmebaas
 • Huviväärsuste ja vahepeatuste funktsioon
 • Navigatsiooni, helisüsteemi ja telefoni hääljuhtimine

 

1 Live Navigation-teenused sisaldavad järgmisi teenuseid: veebipõhine liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisinfo, veebipõhine huviväärsuse otsing, veebipõhine huviväärsuse otsing laadimisjaamade kohta, ilma ja maanteeohutuse hoiatused (pole saadaval Saksamaal ja Šveitsis).
2 Live Navigation-teenused sisaldavad järgmisi teenuseid: veebipõhine liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisinfo, veebipõhine huviväärsuse otsing, veebipõhine huviväärsuse otsing laadimisjaamade kohta, ilma ja maanteeohutuse hoiatused (pole saadaval Saksamaal ja Šveitsis). Teenused Live Navigation ja Live Navigation Plus on olemas kolmeks aastaks ning on pärast seda saadaval täiendava tellimistasu eest. Teenuste saadavus ja sisu on riikide ja sõidukite kaupa erinev.

 
Juhtmeta laadimine

Opel Grandlandi induktiivlaadimine1 ei vaja enam mingeid juhtmeid.

 • Juhtmeta laadimise ala on mõeldud krooniliselt tühja akuga telefonidele.
 • Kasutatav teatud nutitelefonidega.


Märkus: teatud telefonide laadimiseks on vajalik integreeritud mähis või vastav ümbris.

 

Saadavus sõltub pakkumistest. Ainult PMA- ja QI-ühilduvusega telefonidele. Seadme ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.

 
OpelConnect

Nutikad tehnilised süsteemid ja vastavad teenused1, mis pakuvad ühenduvust ja kaasaegseid uuendusi, tagavad Sinu turvalisuse ning põneva ja tõhusa teekonna.

 • Meelerahu: hädaabi- ja rikkekõne2, samuti sõiduki seisundi ja info teenus, mis teavitab Sind läbisõidust, kütusekogusest või hooldusvajadusest, kindlustavad Sulle alati hea enesetunde.
 • Mugavus: e-kaugjuhtimise teenus3 aku täituvuse, laadimishalduse ja kliimaseadme seadistamiseks myOpeli rakenduse kaudu.
 • Drive Smart: rahulik reisimine tänu teenustele Live Navigation ja Live Navigation Plus4 ning marsruudi kavandamisele.
 

1 Teenuse saadavus ja ulatus erinevad riigiti ja ka sõidukipõhiselt. Teenuste eelduseks võib olla tellimus/tasu ning need eeldavad mobiililevivõrgu olemasolu ja ühendust. 

 

2 Hädaabi ja rikkekõne teenus eeldab vastavatele kasutustingimustele allakirjutamist, ühtlasi ka kirjalikku nõusolekut sõiduki positsioneerimiseks, kui sõiduki tellisite. Teenus sõltub mobiilivõrgu olemasolust ja ühendusest. Rikketeenus (Opel Mobilservice) on tasuta esimesel aastal pärast sõiduki esmast registreerimist ning seejärel saadaval tasu eest. Infot saab Opel Connectist aadressil www.opel.de/connect ja Opel Mobile Service’ist aadressil www.opel.de/mobilservice. Ühtlasi kehtivad üldised kasutustingimused. 

 

3 Saadavala vaid Grandland Hybrid jaoks 

 

4 Live Navigation & Live Navigation Plus teenused on hinna sees esimesel kolmel aastal ja seejärel eeldavad täiendavat tasu. Teenuse saadavus ja ulatus erineb riigiti ja sõidukipõhiselt. Teenuste osutamine võib eeldada tellimust või tasu ning mobiililevi olemasolu ja ühendust.