Skip To Content
Omadused

Uus Opel Grandland

Disain

Ambitsioonikas ja enesekindel
Opeli enesekindel ja ehe disainifilosoofia on muutnud uue Opel Grandlandi teistest täiesti erinevaks linnamaasturiks. Efektne sportlik esteetika on siin ühendatud saksapäraselt täpsete joontega, mis loob maanteel ainulaadse aukartustäratava esinduslikkuse ja ületab kõiki ootusi. 
Tähelepanu vajalikele asjadele
Uue Opel Grandlandi seest leiad eest vapustava Pure Paneli. See sõidukogemuse radikaalne digitaalevolutsioon puhastab ja lihtsustab moodsatele sõidukitele nii tüüpilist info üleküllust. Selle asemel muudab Opel Grandland sõiduandmed kaunilt ladusaks, kõrvaldades neist digitaalmüra ja häirivad kõrvalmõjud.
 
Maast laeni
Kui me ütleme, et tegu on täiesti uue põlvkonna linnamaasturiga, siis tähendab see palju enamat kui välimuse kohendamist.Uus Grandland on maast laeni uue konstruktsiooniga. Kõik omadused ja funktsioonid on ülima täpsusega teostatud kuni pisimate detailideni, mis paistab välja efektsest välimusest, täiendavatest kerevärvidest ning 17-, 18- ja 19-tolliste kergete valuvelgede valiku sportlikkusest. 
Paneb pead pöörama
Väljenda oma ainulaadset stiili, tutvudes uue Grandlandi kere ja katuse kahevärviliste kombinatsioonidega, mis Sinu igal ilmumisel panevad inimesi pead pöörama.
 
Rohkem kui nimi
Grandland uuendatud embleemid annavad selgelt tunnistust ehedast ja enesekindlast disainist, mis paistab Opeli linnamaasturite lipulaeval kõikjal silma. See on palju enamat kui pelgalt nimesilt, see on vihje kapoti all ootavale hämmastavale ajamitehnikale ja pilguheit jõule, mis ootab vallapäästmist. Siin on kindlaim märk, et kohale on jõudnud linnamaasturite täiesti uus põlvkond.
 
Tulevikule vastu
Uus Opel Grandland paistab teiste seast välja iga nurga alt vaadatuna ning tema enesekindlust rõhutavad julged disainivalikud, hoolikad rõhuasetused ja uuenduslik tehnika. Grandlandis on alati midagi avastada, alates laiast ikoonilisest Opeli Vizorist kuni voolava kujuga LED-tagatuledeni välja.
 

Turvalisus ja uuendused

Intelli-Lux LED-piksel-esilaternad
Tutvustame teedrajavaid Intelli-Lux LED-piksel-tulesid1 – järgmist evolutsiooniastet esilaternate tehnikas. Klassi parim süsteem parandab nähtavust pimedas pidevalt sisselülitatud kaugtuledega, mis väldivad vastutulijate pimestamist. Kumbki esilatern koosneb 84 segmendist, mida automaatselt ükshaaval välja lülitades kohandatakse valgusvihku liiklusoludega.

1 Saadavus sõltub pakkumistest 
Öönägemine
Astu välja pimeduse ajastust – Opeli hämmastava öönägemissüsteemiga Night Vision1. Esiossa paigaldatud kaamera „näeb“ inimesi ja loomi kuni 100 meetri kauguselt, kasutades nende kehatemperatuuri ja ümbritseva keskkonna temperatuuri erinevust ning nende liikumissuunda, kuvades seda näidikupaneelil. Veelgi parema turvalisuse nimel töötab öönägemissüsteem koos automaathädapiduriga ja on kokkupõrkeohu korral võimeline autot iseseisvalt peatama.  

1 Saadavus sõltub pakkumistest. Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.
 
Automaathädapidur
Süsteem1 hoiatab juhti eesseisva ohuolukorra eest kuuldavate signaalidega. Kui teine auto või jalakäija satub liiga ligidale, siis süsteem aeglustab auto liikumist või peatab selle täielikult.

1 Automaathädapidur koos jalakäijatuvastusega töötab automaatselt kiirustel üle 5 km/h ja alla 140 km/h. Vahemikus 5 kuni 30 km/h pidurdatakse autot aeglustusega 0,9 g. Vahemikus 30 kuni 140 km/h vähendab süsteem kiirust kuni 50 km/h võrra. Seejärel peab juht ise pidurdama, et kiirus veelgi väheneks. Jalakäijatuvastusega automaathädapiduri töökiiruste vahemik sõltub tuvastatud takistusest: liikuv takistus – 5 kuni 140 km/h, liikumatu takistus – 5 kuni 80 km/h, jalakäija – 5 kuni 60 km/h.  Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks. 
Täiustatud parkimisabi1
Opel Grandland tuvastab Sinu eest vaba parkimiskoha ja roolib Sind seejärel sinna kohale. Sinu ülesanne on vaid kiirendada ja pidurdada. Eks ole ju nutikas liigutus?

1 Saadavus sõltub pakkumistest. Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires.  
Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks. 
360-kraadise vaatega kaamera
Kui vaade on selge, saad kindlalt manööverdada ka kitsastes oludes. Opel Grandlandi 360-kraadise vaatega kaamera1 tuvastab Sinu teele jäävaid objekte ning kuvab need mugavalt ja selgelt ekraanile, tehes parkimise ja tagurdamise imelihtsaks.

1 Saadavus sõltub pakkumistest.
 
Rajahoidmisabi ja sõidurajalt lahkumise hoiatus
Sõidu ajal saad nüüd nautida kõrgemat turvalisuse taset. Rajahoidmisabi1,2 reageerib ohtlikele olukordadele aktiivselt, pöörates sõiduki sujuvalt2 uuesti pikijoonte vahele. Sõidurajalt lahkumise hoiatus3 hoiatab sind, kui oled kogemata märgistatud rajalt välja kaldunud.
 

1 Lisavarustuses.

2 Juhi käed peavad kasutamise ajal roolirattal püsima.

3 Opeli juhiabisüsteemide eesmärgiks on toetada juhti süsteemile omaste piirangute raames. Juhtimise kui sellise eest jääb vastutavaks juht.

Highway Integration Assist
Kiirtee abisüsteem1 on uuenduslik sünergia Grandlandi süsteemidest, mis hõlmab täiustatud kiirushoidikut, seisa-sõida-funktsiooni ja rajahoidmisabi. See töötab poolautomaatse süsteemina, mis abistab Sind kiirtee liiklusvooluga liitumisel, sõidurajal püsimisel ja eesliikuva sõiduki järgimisel. Süsteem lülitatakse sisse nupuvajutusega ning Sina saad juhtimise alati enda kätte võtta pelga roolipööramisega.
 
1 Lisavarustus, vajalik 8-käigulise automaatkäigukasti olemasolu.
 

Nooblid mugavused

Ergonoomilised aktiivistmed

Opel Grandlandi eesmised ergonoomilised aktiivistmed, millel on Saksamaa seljatervishoiu seltsi AGR kvaliteedimärk1, pakuvad pikkadel sõitudel esmaklassilist tuge.

 • Pingevaba isteasend
 • 16 suunas reguleeritavad2
 • Luksuslik nahkpolster2
 • Soojendus- ja tuulutusfunktsioon2
 
1 Saadavus sõltub pakkumistest. Sertifikaat on kvaliteeditunnistus, mille omistas erinevate meditsiinivaldkondade spetsialistidest koosnev sõltumatu katsekomitee.
2 Lisavarustus teatud varustustasemetel.
 
Soojendus

Külmast ilmast saad jagu järgmiste soojendusfunktsioonidega:

 • Soojendusega esi- ja tagaistmed1. Hellita end ja oma kaasreisijaid soojade istmetega.
 • Soojendusega rool1. Nupuvajutuse peale hakkab rool sinu käsi soojendama.
 • Soojendusega esiklaas ThermaTec1. Jäide sulab silmnähtavalt kiiresti.
 • Soojendusega küljepeeglid1. Aitab jääkraapimisest! Vaade selgineb mõne hetkega


1 Saadavus sõltub pakkumistest.

 
Vabakäesüsteemiga tagaluuk
Käed on kinni? Vabakäesüsteemiga tagaluuk1 avaneb kiiresti ja hõlpsalt jalaviibutuse peale tagakaitseraua all, või nupuvajutusega.

1 Saadavus sõltub pakkumistest
 

Ühenduvus

Teabe- ja meelelahutussüsteemid1

Uus Grandland saab meie värskeima täisdigitaalse Pure Paneli. See koosneb 7-tollisest multimeediaekraanist ja 10-tollisest navigatsiooniekraanist ning pakub lihtsalt kasutatavaid side- ja meelelahutusvõimalusi. Oma nutitelefoni saad Apple CarPlay1,3 või Android Auto2,3 kaudu hõlpsasti sujuvalt sidestada kaartide, sõnumiteenuste ja kuue suurepäraselt häälestatud kõlari kaudu ka heli voogedastuse kasutamiseks.

 • AM/FM- ja DAB-raadio
 • Heli voogedastus ja telefonikõned Bluetooth-vabakäesüsteemi kaudu
 • Muusika taasesitus USB-liidese kaudu
 • Hääljuhtimine sidestatud nutitelefoni kaudu
 
1 Apple CarPlay™ ja Apple Siri™ on Apple Inc. kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades.
2 Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk.
3 Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks mine veebilehele www.apple.com või www.android.com või võta ühendust oma Opeli esindusega.
4 Bluetooth® on Bluetooth SIG Inc. registreeritud kaubamärk.
 
Navigatsioon

Külasta kohti, kuhu Sa tavaliselt ei satu. Tänu 10-tollise puuteekraaniga Multimedia Navi Pro, mis sisaldab ka teenuseid Live Navigation ja Live Navigation Plus1,2 kaudu integreeritud 3D-kaardile on kogu Euroopa Sinu sõrmede all.

 • Dünaamiline 3D-navigatsioon koos veebipõhise liiklusinfo teenusega OPELCONNECTi kaudu
 • Euroopa kaartide integreeritud andmebaas
 • Huviväärsuste ja vahepeatuste funktsioon
 • Navigatsiooni, helisüsteemi ja telefoni hääljuhtimine
 
1 Live Navigation-teenused sisaldavad järgmisi teenuseid: veebipõhine liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisinfo, veebipõhine huviväärsuse otsing, veebipõhine huviväärsuse otsing laadimisjaamade kohta, ilma ja maanteeohutuse hoiatused (pole saadaval Saksamaal ja Šveitsis).
2 Live Navigation-teenused sisaldavad järgmisi teenuseid: veebipõhine liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisinfo, veebipõhine huviväärsuse otsing, veebipõhine huviväärsuse otsing laadimisjaamade kohta, ilma ja maanteeohutuse hoiatused (pole saadaval Saksamaal ja Šveitsis). Teenused Live Navigation ja Live Navigation Plus on olemas kolmeks aastaks ning on pärast seda saadaval täiendava tellimistasu eest. Teenuste saadavus ja sisu on riikide ja sõidukite kaupa erinev.
 
Juhtmeta laadimine

Opel Grandlandi induktiivlaadimine1 ei vaja enam mingeid juhtmeid.

 • Juhtmeta laadimise ala on mõeldud krooniliselt tühja akuga telefonidele.
 • Kasutatav teatud nutitelefonidega.


Märkus: teatud telefonide laadimiseks on vajalik integreeritud mähis või vastav ümbris.
1 Saadavus sõltub pakkumistest. Ainult PMA- ja QI-ühilduvusega telefonidele. Seadme ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.

 
OpelConnect

Nutikad tehnilised süsteemid ja vastavad teenused1, mis pakuvad ühenduvust ja kaasaegseid uuendusi, tagavad Sinu turvalisuse ning põneva ja tõhusa teekonna.

 • Meelerahu: hädaabi- ja rikkekõne2, samuti sõiduki seisundi ja info teenus, mis teavitab Sind läbisõidust, kütusekogusest või hooldusvajadusest, kindlustavad Sulle alati hea enesetunde.
 • Mugavus: e-kaugjuhtimise teenus3 aku täituvuse, laadimishalduse ja kliimaseadme seadistamiseks myOpeli rakenduse kaudu.
 • Drive Smart: rahulik reisimine tänu teenustele Live Navigation ja Live Navigation Plus4 ning marsruudi kavandamisele.
 

1 Teenuse saadavus ja ulatus erinevad riigiti ja ka sõidukipõhiselt. Teenuste eelduseks võib olla tellimus/tasu ning need eeldavad mobiililevivõrgu olemasolu ja ühendust. 

 

2 Hädaabi ja rikkekõne teenus eeldab vastavatele kasutustingimustele allakirjutamist, ühtlasi ka kirjalikku nõusolekut sõiduki positsioneerimiseks, kui sõiduki tellisite. Teenus sõltub mobiilivõrgu olemasolust ja ühendusest. Rikketeenus (Opel Mobilservice) on tasuta esimesel aastal pärast sõiduki esmast registreerimist ning seejärel saadaval tasu eest. Infot saab Opel Connectist aadressil www.opel.de/connect ja Opel Mobile Service’ist aadressil www.opel.de/mobilservice. Ühtlasi kehtivad üldised kasutustingimused. 

 

3 Saadavala vaid Grandland Hybrid jaoks 

 

4 Live Navigation & Live Navigation Plus teenused on hinna sees esimesel kolmel aastal ja seejärel eeldavad täiendavat tasu. Teenuse saadavus ja ulatus erineb riigiti ja sõidukipõhiselt. Teenuste osutamine võib eeldada tellimust või tasu ning mobiililevi olemasolu ja ühendust.

 

Sõidudünaamika

Mootorid
Jõudu ja kontrolli saad kogeda hetkest, mil käivitad Opel Grandlandi toeka suutlikkusega mootori. Tehniliselt täiustatud jõuallikad on Sulle saadaval mootorivalikus, mis sisaldab erksat 1,2-liitrist otsepritsega bensiinimootorit1 ja võimsat 1,5-liitrist turbodiislit2, mis mõlemad arendavad 96 kW/130 hj võimsust. 
Tõhusus
Opel Grandlandi väikese sisehõõrdumisega äärmiselt tõhusate turbomootorite sportlik valik annab Sulle võimaluse valida manuaalkäigukasti või siidpehmelt toimiva 8-käigulise automaatkäigukasti vahel, kõik koos täiustatud start-stopp-süsteemiga kütusesäästlike jõuallikatega. Kõigil diiselmootoritel on uue põlvkonna heitmekäitlusseadmed. 
IntelliGrip
Jõud on kasutu, kui puudub kontroll selle üle. IntelliGrip suunab Opel Grandlandi dünaamilise jõuallika pakutava veojõu täpselt sinna, kus seda vaja läheb, et parandada haarduvust rasketes oludes ja vältida rataste läbilibisemist. See nutikas süsteem tagab optimaalse haarduvuse ja stabiilsuse erinevat liiki pinnastel, kohandades automaatselt veojõu jaotust rataste vahel ja muutes elektroonilise stabiilsusprogrammi seadistusi. Juht saab IntelliGripi eelseadistada pori, lume või liiva tarvis, kasutades keskkonsoolis asuvat lihtsat pöördlülitit – või jätta selle režiimi Normal ja lasta IntelliGripil endal olukorda hinnata ning nautida turvalisemat ja rahulikumat sõitu nii linnas kui ka maanteel. 

Opel+ tarvikud

Vastavad just sinu vajadustele

Väljenda ennast originaalsete Opel+ tarvikutega ja kasuta ära kõik oma Grandlandi võimalused. Loodud sinu Opelile.
Pildid võivad erineda müügil olevatest esemetest.

Mida edasi?

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg