Disain
Ambitsioonikas ja enesekindel
Uus Opel Grandland elektriline pistikhübriid on meie seni ambitsioonikaim uus disain, kus efektne sportlik esteetika on siin ühendatud saksapäraselt täpsete joontega, loomaks täiesti teistsugust linnamaasturit. Opeli autode uueks eritunnuseks olev Vizor annab Grandlandile enesekindla välimuse ja kõigist ülejäänud linnamaasturitest erineva aukartustäratava esinduslikkuse.  
Tähelepanu vajalikele asjadele
Uue Opel Grandland elektriline pistikhübriid seest leiad eest vapustava Pure Panel-näidiku. See sõidukogemuse radikaalne digitaalevolutsioon puhastab ja lihtsustab moodsatele sõidukitele nii tüüpilist info üleküllust. Selle asemel muudab Opel Grandland sõiduandmed kaunilt ladusaks, kõrvaldades neist digitaalmüra ja häirivad kõrvalmõjud.  
Maast laeni
Kui me ütleme, et tegu on täiesti uue põlvkonna linnamaasturiga, siis tähendab see palju enamat kui välimuse kohendamist. Uus Grandland elektriline pistikhübriid on maast laeni uue konstruktsiooniga. Kõik omadused ja funktsioonid on ülima täpsusega teostatud kuni pisimate detailideni, mis paistab välja efektsest välimusest, täiendavatest kerevärvidest ning 17-, 18- ja 19-tollistese kergete valuvelgede valiku sportlikkusest. 
Paneb pead pöörama
Väljenda oma ainulaadset stiili, tutvudes uue Grandland elektriline pistikhübriid kere ja katuse kahevärviliste kombinatsioonidega, mis Sinu igal ilmumisel panevad inimesi pead pöörama. 
Rohkem kui nimi
Grandland uuendatud embleemid annavad selgelt tunnistust ehedast ja enesekindlast disainist, mis paistab Opeli linnamaasturite lipulaeval kõikjal silma. See on palju enamat kui pelgalt nimesilt, see on vihje kapoti all ootavale hämmastavale ajamitehnikale ja pilguheit jõule, mis ootab vallapäästmist. Siin on kindlaim märk, et kohale on jõudnud linnamaasturite täiesti uus põlvkond 
Tulevikule vastu
Grandland elektriline pistikhübriid on mistahes nurga alt vaadates võrratu. Esivõrest tagaluugini hakkavad kõikjal silma julged disainivõtted ja moodsas vaimus rõhuasetused. Sõiduki ninaosas domineeriv Vizor, Opeli uus eritunnus ühendab orgaaniliselt ühtseks hoogsa joonega tervikuks esiosa seadmed, andurid ja funktsioonid. Täis-LED tagatulede voolavad vormid peegeldavad harmooniliselt Vizori motiive, kuid sellega asi kaugeltki ei lõpe – Grandland elektriline pistikhübriid on alati midagi uut avastada.