Ühenduvus
Multimeedia1

Uus Grandland Hybrid kasutab meie uusimat täisdigitaalset Pure Panel ekraanilahendust. Tänu kuni 7-tollisele multimeedia ja 10-tollisele navigaatori puuteekraanile toimivad veebiteenused ja meelelahutus nagu iseenesest. Väga lihtne on ühendada oma nutitelefon Apple CarPlay™1,3  või Android Auto™2,3 kaudu, kasutamaks kaarte, suhtlusteenuseid ja audiostriimingut kuue hästihäälestatud kõülari abil.  

 

 • AM/FM ja DAB raadio
 • Audiostriiming ja käed vaba-helistamine Bluetoothi4 kaudu
 • Muusika mängimine USB-ühenduse kaudu
 • Hääljuhtimine võrguühendusega nutitelefoni kaudu

 

1 Apple CarPlay™ ja Apple Siri™ on Apple Inc. registreeritud kaubamärgid, mis on kaitstud U.S.-s ja teistes riikides.

2 Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk

3 Ühilduvus ja teatud funktsioonid võivad erineda tulenevalt seadme tüübist ja selle operatsioonisüsteemist. Kontrollimaks ühenduvust oma seadmega, mine www.apple.com, või www.android.com, või võta ühendust oma Opeli edasimüüjaga.

4 Bluetooth® on Bluetooth SIG inc. registreeritud kaubamärk.

 
Navigatsioon

Külasta kohti, kuhu sa tavaliselt ei satuks. Terve Euroopa kontinent on sinu näpuvajutusel 3D-kaardina näha, tänu Multimedia Navi Pro 10” puuteekraanile, mis vahendab Live Navigation ja Live Navigation Plus teenuseid1,2

 

 • Dünaamiline 3D navigatsioon ühes võrgupõhise liikluse teenusega OPELCONNECT kaudu
 • Euroopa kaartide integreeritud andmebaas
 • POI-de ja teele jäävate vahepeatuste lahendused
 • Hääljuhitav navigatsioon, audio ja telefon

 

1 Veebipõhiste navigatsiooniteenuste hulka kuuluvad onlain-liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisteave, onlain POI otsing, onlain POI otsing laadimisjaamade kohta, ilmateade ja liiklusohutushoiatused (pole saadaval Saksamaal või Šveitsis)

Veebipõhiste navigatsiooniteenuste hulka kuuluvad onlain-liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisteave, onlain POI otsing, onlain POI otsing laadimisjaamade kohta, ilmateade ja liiklusohutushoiatused (pole saadaval Saksamaal või Šveitsis). Live Navigation/Live Navigation Plus teenused on hinna sees esimesel kolmel aastal ja on seejärel tellitavad täiendava tasu eest. Teenuse saadavus ja ulatus sõltub nii sõidukipõhiselt kui ka riigiti.

 
Juhtmeta laadimine

Grandland elektriline pistikhübriid induktiivlaadimine1 ei vaja enam mingeid juhtmeid.   

 

 • Juhtmeta laadimise ala on mõeldud krooniliselt tühja akuga telefonidele.
 • Kasutatav teatud nutitelefonidega.  

 

Märkus: teatud telefonide laadimiseks on vajalik integreeritud mähis või vastav ümbris.

 

Saadavus sõltub pakkumistest. Ainult PMA- ja QI-ühilduvusega telefonidele. Seadme ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.

 
OpelConnect

Nutikad tehnoloogiasüsteemid ja seotud teenused1, mis pakuvad võrgupõhiseid ja modernseid innovatsioone, et sõit kulgeks turvaliselt, efektiivselt ja meeldejäävalt. 

 

 • Meelerahu: hädaabi ja rikkekõne2 ning ka sõidukit puudutav informatsioon kütusekulu, kütusetaseme ja hooldusmärguannete osas tagavad meelerahu igas olukorras.  
 • Mugavus: e-Remote Control teenus3 kontrollimaks aku laetust, laadimiskulgu ja reguleerimaks õhukonditsioneeri myOpel äpi kaudu
 • Sõida targalt: pingevaba reisimine tänu teenustele Live Navigation/Live Navigation Plus4 ning teekonna- ja sõiduhaldusele.
 

1 Teenuse saadavus ja ulatus erinevad riigiti ja ka sõidukipõhiselt. Teenuste eelduseks võib olla tellimus/tasu ning need eeldavad mobiililevivõrgu olemasolu ja ühendust. 

 

2 Hädaabi ja rikkekõne teenus eeldab vastavatele kasutustingimustele allakirjutamist, ühtlasi ka kirjalikku nõusolekut sõiduki positsioneerimiseks, kui sõiduki tellisite. Teenus sõltub mobiilivõrgu olemasolust ja ühendusest. Rikketeenus (Opel Mobilservice) on tasuta esimesel aastal pärast sõiduki esmast registreerimist ning seejärel saadaval tasu eest. Infot saab Opel Connectist aadressil www.opel.de/connect ja Opel Mobile Service’ist aadressil www.opel.de/mobilservice. Ühtlasi kehtivad üldised kasutustingimused. 

 

3 Saadavala vaid Grandland Hybrid jaoks 

 

4 Live Navigation & Live Navigation Plus teenused on hinna sees esimesel kolmel aastal ja seejärel eeldavad täiendavat tasu. Teenuse saadavus ja ulatus erineb riigiti ja sõidukipõhiselt. Teenuste osutamine võib eeldada tellimust või tasu ning mobiililevi olemasolu ja ühendust.