Skip To Content
Omadused

Uus Grandland elektriline pistikhübriid

Disain

Ambitsioonikas ja enesekindel
Uus Opel Grandland elektriline pistikhübriid on meie seni ambitsioonikaim uus disain, kus efektne sportlik esteetika on siin ühendatud saksapäraselt täpsete joontega, loomaks täiesti teistsugust linnamaasturit. Opeli autode uueks eritunnuseks olev Vizor annab Grandlandile enesekindla välimuse ja kõigist ülejäänud linnamaasturitest erineva aukartustäratava esinduslikkuse. 
Tähelepanu vajalikele asjadele
Uue Opel Grandland elektriline pistikhübriid seest leiad eest vapustava Pure Panel-näidiku. See sõidukogemuse radikaalne digitaalevolutsioon puhastab ja lihtsustab moodsatele sõidukitele nii tüüpilist info üleküllust. Selle asemel muudab Opel Grandland sõiduandmed kaunilt ladusaks, kõrvaldades neist digitaalmüra ja häirivad kõrvalmõjud. 
Maast laeni
Kui me ütleme, et tegu on täiesti uue põlvkonna linnamaasturiga, siis tähendab see palju enamat kui välimuse kohendamist. Uus Grandland elektriline pistikhübriid on maast laeni uue konstruktsiooniga. Kõik omadused ja funktsioonid on ülima täpsusega teostatud kuni pisimate detailideni, mis paistab välja efektsest välimusest, täiendavatest kerevärvidest ning 17-, 18- ja 19-tollistese kergete valuvelgede valiku sportlikkusest.
 
Paneb pead pöörama
Väljenda oma ainulaadset stiili, tutvudes uue Grandland elektriline pistikhübriid kere ja katuse kahevärviliste kombinatsioonidega, mis Sinu igal ilmumisel panevad inimesi pead pöörama.
 
Rohkem kui nimi
Grandland uuendatud embleemid annavad selgelt tunnistust ehedast ja enesekindlast disainist, mis paistab Opeli linnamaasturite lipulaeval kõikjal silma. See on palju enamat kui pelgalt nimesilt, see on vihje kapoti all ootavale hämmastavale ajamitehnikale ja pilguheit jõule, mis ootab vallapäästmist. Siin on kindlaim märk, et kohale on jõudnud linnamaasturite täiesti uus põlvkond
 
Tulevikule vastu
Grandland elektriline pistikhübriid on mistahes nurga alt vaadates võrratu. Esivõrest tagaluugini hakkavad kõikjal silma julged disainivõtted ja moodsas vaimus rõhuasetused. Sõiduki ninaosas domineeriv Vizor, Opeli uus eritunnus ühendab orgaaniliselt ühtseks hoogsa joonega tervikuks esiosa seadmed, andurid ja funktsioonid. Täis-LED tagatulede voolavad vormid peegeldavad harmooniliselt Vizori motiive, kuid sellega asi kaugeltki ei lõpe – Grandland elektriline pistikhübriid on alati midagi uut avastada.
 

Uuendused

Intelli-Lux LED-piksel-esilaternad

Tutvustame teedrajavaid Intelli-Lux LED-piksel-tulesid1 – järgmist evolutsiooniastet esilaternate tehnikas. Klassi parim süsteem parandab pimedas nähtavust pidevalt sisselülitatud kaugtuledega, mis väldivad vastutulijate pimestamist. Kumbki esilatern koosneb 84 segmendist, mida automaatselt ükshaaval välja lülitades kohandatakse valgusvihku liiklusoludega.   

 

1 Saadavus sõltub pakkumistest

 
Night Vision
Astu välja pimeduse ajastust – Opeli hämmastava öönägemissüsteemiga Night Vision1. Esiossa paigaldatud kaamera „näeb“ inimesi ja loomi kuni 100 meetri kauguselt, kasutades nende kehatemperatuuri ja ümbritseva keskkonna temperatuuri erinevust ning nende liikumissuunda, kuvades seda näidikupaneelil. Veelgi parema turvalisuse nimel töötab Night Vision koos automaathädapiduriga ja on kokkupõrkeohu korral võimeline autot iseseisvalt peatama.   
 
1 Saadavus sõltub pakkumistest. Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks
 
Automaathädapidur

Süsteem1 hoiatab juhti eesseisva võimaliku ohuolukorra eest kuuldavate signaalidega. Kui teine auto või jalakäija satub liiga ligidale, siis süsteem aeglustab auto liikumist või isegi peatab selle täielikult.    

 

1 Automaathädapidur koos jalakäijatuvastusega töötab automaatselt kiirustel üle 5 km/h ja alla 140 km/h. Vahemikus 5 kuni 30 km/h pidurdatakse autot aeglustusega 0,9 g. Vahemikus 30 kuni 140 km/h vähendab süsteem kiirust kuni 50 km/h võrra. Seejärel peab juht ise pidurdama, et kiirus veelgi väheneks.  Jalakäijatuvastusega automaathädapiduri töökiiruste vahemik sõltub tuvastatud takistusest: liikuv takistus – 5 kuni 140 km/h, liikumatu takistus – 5 kuni 80 km/h, jalakäija – 5 kuni 60 km/h.  Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.

 
Täiustatud parkimisabi1
Opel Grandland elektriline pistikhübriid tuvastab Sinu eest vaba parkimiskoha ja roolib Sind seejärel sinna kohale. Sinu ülesanne on vaid kiirendada ja pidurdada. Eks ole ju nutikas liigutus?  
 
1 Saadavus sõltub pakkumistest. Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires.   Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.
 
360-kraadise vaatega kaamera

Kui vaade on selge, saad kindlalt manööverdada ka kitsastes oludes. Opel Grandland elektriline pistikhübriid 360-kraadise vaatega kaamera1 tuvastab Sinu teele jäävaid objekte ning kuvab need mugavalt ja selgelt ekraanile, tehes parkimise ja tagurdamise imelihtsaks. 

 

1 Saadavus sõltub pakkumistest.

 
Sõidurajahoidik ja sõidurajalt kaldumise hoiatus
Naudi sõites suuremat turvatunnet ja informeeritust. Sõidurajahoidik (LKA)1,2 korrigeerib aktiivselt ohtlikele roolimisliigutustele, suunates sujuvalt2 sõiduki tagasi teejoonte vahele. Sõidurajalt kaldumise hoiatus (LDP)3 annab märku, kui oled tahtmatult sõidujoonte vahelt kõrvale kaldunud. 

1 Lisavarustuses.

2 Juhi käed peavad kasutamise ajal roolirattal püsima.

3 Opeli juhiabisüsteemide eesmärgiks on toetada juhti süsteemile omaste piirangute raames. Juhtimise kui sellise eest jääb vastutavaks juht.

Kiirtee abisüsteem
Highway Integration Assist on Grandland Hybridi eri süsteemide innovaatiline sünergia, kombineerides intelligentse kiirushoidiku, Stop-and-Go funktsiooni ning sõidurajale asetumise assisdendi. See töötab poolautomaatse süsteemina, aidates juhil kiirteel liiklusvoogu sulanduda, järgides üht konkreetset sõidurada või järgnedes eesolevale sõidukile. Nupuvajutusel aktiveerituna saab juht kontrolli kohe enda kätte tagasi pelgalt rooliratast liigutades. 
 8-käiguline automaatkäigukast
Saad valida nelja sõidurežiimi vahel – elekter, hübriid, sport ja nelikvedu1.  Hübriidrežiim leiab automaatselt tõhusaima variandi, lülitudes väikestel kiirustel heitmevabaks kulgemiseks taibukalt elektrirežiimi. Elektrilise käiguvalitsaga automaatkäigukastil on järgmised töörežiimid: 
 
 • P – parkimine
 • N – neutraal
 • D – sõit
 • R – tagasikäik
 • I – intensiivne pidurdusenergia taaskasutus
 
 
1 Ainult mudelil Plug-in-Hybrid4 nelikveorežiimis.
 

Nooblid mugavused

Ergonoomilised aktiivistmed

Unusta sagedane seljavalu, mis pikkadel sõitudel tekib, aktiivset tüüpi ergonoomilised esiistmed, sertifitseerituna Saksa Seljetervise sihtasutuse (AGR)1 poolt, pakuvad mugavat istumist ka pikemal reisil. 

 

 • Mugav isteasend
 • Reguleeritav 16 suunas2
 • Luksuslik nahkpolster 2
 • Võimalik istet soojendada ja jahutada2

 

1 saadavus sõltub pakkumistest. Sertifikaat on kvaliteedimärgis, mille annab välja sõltumatu testimeeskond, kuhu kuuluvad erinevate meditsiinivaldkondade eksperdid. 

2 lisavarustus teatud varustustasemete puhul.

 
Soojendus
Külmast ilmast saad jagu järgmiste soojendusfunktsioonidega:
 
 • Soojendusega esi- ja tagaistmed1. Hellita end ja oma kaasreisijaid soojade istmetega.
 • Soojendusega rool1. Nupuvajutuse peale hakkab rool sinu käsi soojendama.
 • Soojendusega esiklaas ThermaTec1. Jäide sulab silmnähtavalt kiiresti.
 • Soojendusega küljepeeglid1. Aitab jääkraapimisest! Vaade selgineb mõne hetkega  
 
1 Saadavus sõltub pakkumistest.
 
Vabakäesüsteemiga tagaluuk
Käed on kinni? Vabakäesüsteemiga tagaluuk1 avaneb kiiresti ja hõlpsalt jalaviibutuse peale tagakaitseraua all, või nupuvajutusega.   
 
1 Saadavus sõltub pakkumistest
 

Ühenduvus

Multimeedia1

Uus Grandland Hybrid kasutab meie uusimat täisdigitaalset Pure Panel ekraanilahendust. Tänu kuni 7-tollisele multimeedia ja 10-tollisele navigaatori puuteekraanile toimivad veebiteenused ja meelelahutus nagu iseenesest. Väga lihtne on ühendada oma nutitelefon Apple CarPlay™1,3  või Android Auto™2,3 kaudu, kasutamaks kaarte, suhtlusteenuseid ja audiostriimingut kuue hästihäälestatud kõülari abil.  

 

 • AM/FM ja DAB raadio
 • Audiostriiming ja käed vaba-helistamine Bluetoothi kaudu
 • Muusika mängimine USB-ühenduse kaudu
 • Hääljuhtimine võrguühendusega nutitelefoni kaudu

 

1Apple CarPlay ja Apple Siri on Apple Inc. registreeritud kaubamärgid, mis on kaitstud U.S.-s ja teistes riikides.

2Android Auto on Google Inc. registreeritud kaubamärk

3Ühilduvus ja teatud funktsioonid võivad erineda tulenevalt seadme tüübist ja selle operatsioonisüsteemist. Kontrollimaks ühenduvust oma seadmega, mine www.apple.com, või www.android.com, või võta ühendust oma Opeli edasimüüjaga.

4Bluetooth® on Bluetooth SIG inc. registreeritud kaubamärk.

 

 
Navigatsioon

Külasta kohti, kuhu sa tavaliselt ei satuks. Terve Euroopa kontinent on sinu näpuvajutusel 3D-kaardina näha, tänu Multimedia Navi Pro 10” puuteekraanile, mis vahendab Live Navigation ja Live Navigation Plus teenuseid1,2

 

 • Dünaamiline 3D navigatsioon ühes võrgupõhise liikluse teenusega OPELCONNECT kaudu
 • Euroopa kaartide integreeritud andmebaas
 • POI-de ja teele jäävate vahepeatuste lahendused
 • Hääljuhitav navigatsioon, audio ja telefon

 

1Veebipõhiste navigatsiooniteenuste hulka kuuluvad onlain-liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisteave, onlain POI otsing, onlain POI otsing laadimisjaamade kohta, ilmateade ja liiklusohutushoiatused (pole saadaval Saksamaal või Šveitsis)

2 Veebipõhiste navigatsiooniteenuste hulka kuuluvad onlain-liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisteave, onlain POI otsing, onlain POI otsing laadimisjaamade kohta, ilmateade ja liiklusohutushoiatused (pole saadaval Saksamaal või Šveitsis). Live Navigation/Live Navigation Plus teenused on hinna sees esimesel kolmel aastal ja on seejärel tellitavad täiendava tasu eest. Teenuse saadavus ja ulatus sõltub nii sõidukipõhiselt kui ka riigiti.

 
Juhtmeta laadimine
Grandland elektriline pistikhübriid induktiivlaadimine1 ei vaja enam mingeid juhtmeid.   
 
 • Juhtmeta laadimise ala on mõeldud krooniliselt tühja akuga telefonidele.
 • Kasutatav teatud nutitelefonidega.  
 
Märkus: teatud telefonide laadimiseks on vajalik integreeritud mähis või vastav ümbris.
 
1 Saadavus sõltub pakkumistest. Ainult PMA- ja QI-ühilduvusega telefonidele. Seadme ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.
 
OpelConnect

Nutikad tehnoloogiasüsteemid ja seotud teenused 1, mis pakuvad võrgupõhiseid ja modernseid innovatsioone, et sõit kulgeks turvaliselt, efektiivselt ja meeldejäävalt. 

 

 • Meelerahu: hädaabi ja rikkekõne2 ning ka sõidukit puudutav informatsioon kütusekulu, kütusetaseme ja hooldusmärguannete osas tagavad meelerahu igas olukorras.  
 • Mugavus: e-Remote Control teenus3 kontrollimaks aku laetust, laadimiskulgu ja reguleerimaks õhukonditsioneeri myOpel äpi kaudu
 • Sõida targalt: pingevaba reisimine tänu teenustele Live Navigation/Live Navigation Plus4 ning teekonna- ja sõiduhaldusele.
 

1 Teenuse saadavus ja ulatus erinevad riigiti ja ka sõidukipõhiselt. Teenuste eelduseks võib olla tellimus/tasu ning need eeldavad mobiililevivõrgu olemasolu ja ühendust. 

 

2 Hädaabi ja rikkekõne teenus eeldab vastavatele kasutustingimustele allakirjutamist, ühtlasi ka kirjalikku nõusolekut sõiduki positsioneerimiseks, kui sõiduki tellisite. Teenus sõltub mobiilivõrgu olemasolust ja ühendusest. Rikketeenus (Opel Mobilservice) on tasuta esimesel aastal pärast sõiduki esmast registreerimist ning seejärel saadaval tasu eest. Infot saab Opel Connectist aadressil www.opel.de/connect ja Opel Mobile Service’ist aadressil www.opel.de/mobilservice. Ühtlasi kehtivad üldised kasutustingimused. 

 

3 Saadavala vaid Grandland Hybrid jaoks 

 

4 Live Navigation & Live Navigation Plus teenused on hinna sees esimesel kolmel aastal ja seejärel eeldavad täiendavat tasu. Teenuse saadavus ja ulatus erineb riigiti ja sõidukipõhiselt. Teenuste osutamine võib eeldada tellimust või tasu ning mobiililevi olemasolu ja ühendust.

 

Opel+ tarvikud

Vastavad just sinu vajadustele

Väljenda ennast originaalsete Opel+ tarvikutega ja kasuta ära kõik oma Grandland elektriline pistikhübriid võimalused. Loodud sinu Opelile. 

 

Pildid võivad erineda müügil olevatest esemetest.

Nutikas seinakilp 11 kW
Näita üksikasju
Mode 3 laadimisjuhe 11 kW
Näita üksikasju

Mida edasi?

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg