Ohutus ja uuendused
AFL-LED esituled
Oma parimat ülevaadet. AFL-LED parandavad nähtavust kõikides tingimustes ja kontrollivad automaatselt lähi-ja kaugtulede funktsiooni, et Sa enam kunagi vastutulevaid juhte ei pimestaks.  
180° Panoraamkaamera
Crosslandi tahavaate panoraamkaamera on palju enamat. Kaamera tuvastab sinu teele jäävaid objekte ja kuvab neid mugavalt ja selgelt ekraanile, et saaksite näha sõiduki taha, kontrollida takistusi ja vältida ohtusid, kui tagurdate liikluses, parklates või hoovides. 
Automaathädapidur

Automaathädapidur süsteem koos jalakäijate tuvastamisega jälgib automaatselt liiklust. Kui süsteem tuvastab ees jalakäija, sõiduki või muu objekti, eelvõimendab see pidurdusjõudu ja isegi pidurdab autot automaatselt, kui juht ei reageeri.


Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks. 

 
Töötab automaatselt kiirustel üle 5 km / h ja alla 85 km / h. Kiirustel vahemikus 30–85 km/h pidurdab süsteem maksimaalselt kiiruseni 22 km/h. Pärast seda peab juht sekkuma, et vajadusel kiirust veelgi vähendada.
Esiklaasinäidik
Näidik kuvab teile olulist teavet, näiteks kiirust, armatuurlaua hoiatusi ja liiklusinfot otse teie vaatevälja. Nii saate keskenduda oma sõidule, vältimaks tähelepanu hajumist. 
Intelli-Grip
Jõudu peab oskama kontrollida. IntelliGrip suunab jõu täpselt sinna, kus see peab olema. See nutikas süsteem võimaldab optimaalset veojõudu ja stabiilsust igasugusel pinnal, kohandades pöördemomendi jaotuse ratastele automaatselt ja muutes ESP (elektroonilise stabiilsusprogrammi) seadeid. Juht saab keskkonsoolil asuva lihtsa pöördnupu abil IntelliGripi muda, lume või liiva jaoks eelseadistada - või jätta see tavarežiimi, et lasta IntelliGripil taustal olukorda jälgida.  
Automatic Park Assistant
Make parking effortless with Crossland’s driver assistance systems that guide you into even the snuggest spot. The Automatic Park Assistant scans the space with sensors and autonomously steers the vehicle into the spot, while you just take care of the accelerator, brake and gear change. When you’re done, it can steer you back onto the road, too.