Kvaliteetsed mugavused
Mitmekülgne
Crosslandil on ruumikas. Salong on lõputult kohandatav vastavalt teie elustiilile, pakkudes erakordset mitmekülgsust ja mahutavus. 410-liitrise pagasimahuga, mida saab laiendada kuni 1255 liitrini, pakub Crossland oma klassi suurimat ja paindlikumat mahutavust.  
Liuguvad tagaistmed
Kui teie päev osutub tavapärasest nõudlikumaks, saate Crosslandi veelgi avaramaks muuta. Tagaistmeid saab liigutada ja need on kokkuklapitavad vahekorras 40/60, käetugesid saab pikemate esemete transportimiseks pöörata ja pakiruumi põhja kõrgus on samuti muudetav.  
Ergonoomilised agr istmed
Hellita oma selga ergonoomilise istmega – need on saanud heakskiidu Saksamaa seljatervishoiu seltsilt AGR, sõltumatult ergonoomikakeskuselt.
Crosslandi ergonoomilised aktiivsed istmed on 16 reguleerimisvõimalusega, sealhulgas peatuged, elektrooniliselt reguleeritav nimmepiirkonna tugi ja pikendatav reie tugi, toetavad need istmed tervet rühti sõidu või sõidu ajal.  
Mitmekülgselt soojendatud
Külmadel päevadel saab Crosslandi esiistmeid reguleerida kolmele soojendustasemele, samas kui juht naudib elektriliselt soojendatud rooli ja soojendusega esiklaasi mugavust.