Skip To Content
Omadused

Uus Crossland

Hea välimus on alles algus

Disain

Välimus
Välimus, mis ei jää märkamatuks. Saksa insenerikunst selle parimal kujul, vastamaks sinu igapäeva ootustele. 
Interjöör
Ilus väljast ja ilus seest. Nautige esmaklassilist salongi, mugavaid istmeid, head  juhitavust ja linnamaasturi le omast kõrget isteasendit. 
Tagaosa disain
Tumeda tooniga LED-tagatuled lisavad stiili, läikivad mustad tagaluugi elemendid teevad Crosslandi visuaalselt madalamaks ning toovad esile uue Crosslandi laia ja jõulise disaini. 
Veljed
Uus Crosslandi on enesekindlalt valmis igapäevaseks seikluseks koos Sinuga. Väljenda oma stiili - valikus on erineva disainiga velgjed, tagasihoidlikest kuni pilkupüüdvate valikuteni. 
Kahes toonis panoraamkatus
Väljenda oma stiili ja avarda enda vaadet. Valikus  on kahes värvitoonis panoraamkatus,  Diamond Black või Jade White.
 

Ohutus ja uuendused

Afl-LED esituled
Oma parimat ülevaadet. AFL-LED parandavad nähtavust kõikides tingimustes ja kontrollivad automaatselt lähi-ja kaugtulede funktsiooni, et Sa enam kunagi vastutulevaid juhte ei pimestaks. 
Automaathädapidur
Automaathädapidur süsteem koos jalakäijate tuvastamisega jälgib automaatselt liiklust. Kui süsteem tuvastab ees jalakäija, sõiduki või muu objekti, eelvõimendab see pidurdusjõudu ja isegi pidurdab autot automaatselt, kui juht ei reageeri.

Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks. 
Töötab automaatselt kiirustel üle 5 km / h ja alla 85 km / h. Kiirustel vahemikus 30–85 km/h pidurdab süsteem maksimaalselt kiiruseni 22 km/h. Pärast seda peab juht sekkuma, et vajadusel kiirust veelgi vähendada.
IntelliGrip
Jõudu peab oskama kontrollida. IntelliGrip suunab jõu täpselt sinna, kus see peab olema. See nutikas süsteem võimaldab optimaalset veojõudu ja stabiilsust igasugusel pinnal, kohandades pöördemomendi jaotuse ratastele automaatselt ja muutes ESP (elektroonilise stabiilsusprogrammi) seadeid. Juht saab keskkonsoolil asuva lihtsa pöördnupu abil IntelliGripi muda, lume või liiva jaoks eelseadistada - või jätta see tavarežiimi, et lasta IntelliGripil taustal olukorda jälgida. 

Kvaliteetsed mugavused

Mitmekülgne
Crosslandil on ruumikas. Salong on lõputult kohandatav vastavalt teie elustiilile, pakkudes erakordset mitmekülgsust ja mahutavus. 410-liitrise pagasimahuga, mida saab laiendada kuni 1255 liitrini, pakub Crossland oma klassi suurimat ja paindlikumat mahutavust. 
Liuguvad tagaistmed
Kui teie päev osutub tavapärasest nõudlikumaks, saate Crosslandi veelgi avaramaks muuta. Tagaistmeid saab liigutada ja need on kokkuklapitavad vahekorras 40/60, käetugesid saab pikemate esemete transportimiseks pöörata ja pakiruumi põhja kõrgus on samuti muudetav. 
Ergonoomilised agr istmed
Hellita oma selga ergonoomilise istmega – need on saanud heakskiidu Saksamaa seljatervishoiu seltsilt AGR, sõltumatult ergonoomikakeskuselt.
Crosslandi ergonoomilised aktiivsed istmed on 16 reguleerimisvõimalusega, sealhulgas peatuged, elektrooniliselt reguleeritav nimmepiirkonna tugi ja pikendatav reie tugi, toetavad need istmed tervet rühti sõidu või sõidu ajal. 
Mitmekülgselt soojendatud
Külmadel päevadel saab Crosslandi esiistmeid reguleerida kolmele soojendustasemele, samas kui juht naudib elektriliselt soojendatud rooli ja soojendusega esiklaasi mugavust. 

Ühenduvus

Infotainment
Püsige ühenduses kõikjal, kuhu suundute. Rikastage juhi ja kaassõitjate reisikogemust nii 4.0 IntelliLinki, Bluetooth®, Apple CarPlay ™ või Android Auto ™ ühenduse kaudu, et saaksite rääkida, sõnumeid saata ja muusikat kuulata, hoides turvaliselt käed rooli ja silmad teel. 
Navigatsioon
Ükskõik, kas olete tuttavatel teedel või avastate uusi, aitab Crosslandi Navi 5.0 IntelliLink teil lihtsalt ja mugavalt täpsete juhiste abil turvaliselt ja hõlpsalt kõikidesse sihtkohtadesse jõuda. 
Juhtmeta laadimine
Nutitelefoni aku juhtmevabaks laadimiseks tuleb vaid telefon panna integreeritud induktiivlaadijaga telefonilaekasse. 
Võib vajada nutitelefonile lisatarvikuid. Induktiivlaadimine ainult PMA- või Qi-võimekusega seadmetele. Ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.
OpelConnect teenused1
Nutikas teenuste valik, mis pakub turvalisust ja tuge, aitab teel olles ühenduses püsida.
 
  • Hingerahu: hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki oleku teave.
  • Mugavus: Ukselukkude, hädasignaali ja tulede kaugfunktsioonid.
  • Nutikas sõitmine: nautige lõõgastunud sõitu tänu Trip and Drive teenustele.


1 OpelConnecti teenuste kättesaadavus on riigiti ja sõidukiti erinev. Teenused võivad nõuda tellimist / tasu ning sõltuvad mobiilsidevõrgu levialast ja saadavusest. 

Sõidutõhusus

Mootorid
Nii nagu Crosslandi uus ilme muudab arvamust, et linnamaasturid ei saa olla stiilsed, samamoodi annavad uue vaate sõidudünaamikale Opeli mootorid. 
Valikus on 1,2 vabalthingav 61 kW (83 hj) võimsusega bensiinimootor, 1,2 sissepritsega  81 kW (110 hj) või 96 kW (130 hj) Turbo bensiinimootorid. Võimas ja tõhus 1,5 diiselmootor võimsusega 81 kW (110 hj). Ükskõik milline on mootori valik , võid igal sammul oodata piisavat jõudlust.
Käigukastid
Sõltumata Sinu käigukasti eelistusest on sujuv sõit tagatud. Valikus on 5 või 6-käiguline manuaalkäigukast või 6-käiguline Quickshift automaatkäigukast. 
Heitkogused
Crossland on alati olnud Opeli esirinnas täitmaks kõiki olevasi ja tulevasi Euroopa heitmenorme. Täiustatud jõuallikad, heitkoguseid vähendavad tehnoloogiad ja tõhusust suurendavad funktsioonid, nagu Start / Stop mootorid, tähendavad madalamat kütusekulu. 

Opel+ tarvikud

Vastavad just sinu vajadustele.

Võimaldavad Insigniat täielikult ära kasutada. Pole vahet, millised on sinu plaanid, need praktilised tarvikud teevad teeloleku lihtsamaks.

Pildid võivad erineda müügil olevatest esemetest.
Tagumise kaitseraua kaitse
Näita üksikasju 
Pagasiruumi eraldaja
Näita üksikasju 
Opel, Insignia, nutiseadme hoidik
Näita üksikasju 

Mida edasi?

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg