Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


NII PALJU RUUMI, KUI TARVIS.

Crossland X sobib ideaalselt sinu ellu - selle suurepärane mitmekülgsus ja avar pagasiruum aitavad sul toime tulle kõigega, mis päeva jooksul teha vaja.

 

Linnamaasturi disainiga Crossland X krossoveri 410-liitrine pagasiruum on oma klassi suurim ja seda saab laiendada kuni 1255 liitrini. Lisaks on veel mitmeid võimalusi auto ruumikamaks muutmiseks: tagaistme saab eemaldada1 ja seljatugi on kokkuklapitav jaotusega 40/60, käetugesid võib pikkade esemete transportimiseks eest ära nihutada ning pagasiruumi põrandat reguleeritava kõrguse abil poole suuremaks muuta.

 

1Sisaldub lisavarustuse paketis.

LOE LISA NÄITA VÄHEM

MUGAV ISTEASEND JA EI MINGIT SELJAVALU.

Tunne end mugavalt ka pikematel sõitudel tänu ergonoomilistele aktiivistmetele, mis kannavad AGR-i kvaliteedimärki (Saksamaa seljatervise ühing)1 ning on 16 viisil reguleeritavad.

 

Kõrgema isteasendiga Crossland X pakub enamat, kui pelgalt parem vaade. Tänu oma spetsiaalsetele ergonoomilistele istmetele (sertifitseeritud Saksamaa seljatervise ühingu AGR poolt) toetab Crossland sõidul seljasõbralikku istumisasendit. Auto, mis sulle sobib – reguleeritavate istmete, selja- ja peatugede abil saab igaüks leida mugava isteasendi.

 

1Lisavarustusena pakutavate ergonoomiliste istmete seljasõbralikkust kinnitab Saksamaa seljatervise ühing Aktion Gesunder Rücken e.V., mis on arstidest ja erinevate alade terapeutidest koosnev sõltumatu ekspertkomisjon, mille eesmärgiks on ennetada seljavaevusi.

LOE LISA NÄITA VÄHEM