Innovatsioonid
Intelli-Lux Matrix LED

Nähke ja olge nähtav. Oma klassi esimesed Intelli-Lux LED® Matrix esituled1 annavad teile kaugtuledega nähtavuse ilma teisi juhte segamata. Nautige suurepärast valgustus igas olukorras. 

 

1 Lisavarustuses.

 
Automaatne kiirusehoidik
Automaatne kiirusehoidik (ACC)1,2 pakub teile stressivaba sõidukogemust. See kiirendab või aeglustab automaatselt ja aitab hoida igal ajal eessõitva autoga ohutut vahemaad.    
Lisavarustuses. Aktiveerimine võimalik kiirustevahemikus 30 kuni 180 km/h.
2 Opeli juhi abistamise süsteemid on mõeldud juhi toetamiseks süsteemile omastest piirides. Juht jääb vastutavaks sõitmise ülesande eest.
Sõidurea hoidmise abi ja kõrvalekaldumise hoiatus
Nautige sõites suuremat ohutust ja teadlikkust. Sõidurea hoidmise abi (LKA)1,3 reageerib aktiivselt ohtlikule sõidule, roolides2 sujuvalt sõiduki tagasi märgistuse piiresse. Sõidureast kõrvalekaldumise hoiatus (LDP)3 hoiatab teid märgistatud rajalt soovimatult lahkumise eest. Selle tulemusel aitavad mõlemad süsteemid vältida väsimusest või tähelepanu kõrvalekaldumisest tingitud surmavaid õnnetusi.  
 Selle tulemusel aitavad mõlemad süsteemid vältida väsimusest või tähelepanu kõrvalekaldumisest tingitud surmavaid õnnetusi.

1 Lisavarustuses.
2 Käed peavad kasutuse ajal jääma roolirattale.
3 Opeli juhi abistamise süsteemid on mõeldud juhi toetamiseks süsteemile omastest piirides. Juht jääb vastutavaks sõitmise ülesande eest.
Digitaalne teabesüsteem 

Nautige intuitiivset ja lihtsalt juhitavat teabe- ja meelelahutussüsteemi, hoides tähelepanu eesoleval teel. Täielik digitaalne teabesüsteem1 teavitab teid kiiruse, navigatsiooni ja palju muu kohta just seal, kus teil seda vaja – otse teie silme ees.

 

1 Lisavarustuses.

 

 
180° panoraamne tahavaatekaamera

Tagurdamine muutus just ohutumaks ja lihtsamaks iseäranis linnas ning kitsastes parkimiskohtades. Panoraamne tagasivaatekaamera1 pakub 180° ülevaadet teie Corsa tagaosast ja sellest, mis seda ümbritseb. Saate tagurdamisprofiks enne, kui sellest aru saategi.

 

1 Lisavarustuses.

 
Täiustatud parkimisabi
Lihtsam parkimine. Täiustatud parkimisabi (APA)1,2 funktsioon tuvastab parkimiskohad ja haldab rooliratast. Peate vaid kiirendama ja pidurdama. Kas parkimine saab olla mugavam? (Tobe küsimus.)  
Lisavarustuses.
2 Opeli juhi abistamise süsteemid on mõeldud juhi toetamiseks süsteemile omastest piirides. Juht jääb vastutavaks sõitmise ülesande eest.