Ühenduvus
Navigatsioon

Teie järgmine sihtkoht on vaid puudutuse kaugusel. Valige 10" ekraaniga1 Multimedia Navi Pro ja 7" ekraaniga1 Multimedia Navi vahel. Lihtsalt mõelge suurelt ja minge kõikjale.

 

1 Lisavarustuses.

 
Teabe- ja meelelahutussüsteem
Sujuv ja intuitiivne. Puuteekraan, Apple CarPlay™1,3 ja Android Auto™2,3. Uue Corsa teabe- ja meelelahutussüsteemidannavad teile täieliku suhtlus- ja meelelahutusvabaduse, sealhulgas hääljuhtimise ja Bluetooth®5 helivoogedastuse.  
1Apple CarPlay™ja Apple Siri™ on ettevõtte Apple Inc. registreeritud kaubamärgid, registreeritud USA-s ja teistes riikides.
2Android Auto™ on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärk.
3Ühilduvus ja teatud funktsioonid võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ning operatsioonisüsteem versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks minge aadressile www.apple.com või www.android.com või võtke ühendust oma Opeli esindusega.
4Lisavarustuses.
5Bluetooth® on ettevõtte Bluetooth SIG inc. registreeritud kaubamärk.
Juhtmeta laadimine

Laadige oma nutitelefoni juhtmeta1. Pange lihtsalt oma nutitelefon tavalisel moel hoiustusalasse ja võite kindel olla, et jääte ühendusse oma sõpradega.

 

1 Lisavarustuses. Võib vajada nutitelefoni lisaseadet. Induktiivne laadimine on ainult PMA või Qi ühilduvatel nutitelefonidel. Ühilduvuse kontrollimiseks võtke ühendust oma Opeli esindusega.

 
OpelConnect teenused1
Nutikas valik teenuseid, mis pakuvat uue taseme ohutust ja tuge, aitavad teil teel olles ühendusse jääda.   
  • Meelerahu Hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki olek ja teave.
  • Mugavus Ukselukkude, signaali ja tulede kaugjuhtimisfunktsioonid.
  • Nutikas juhtimine Nautige lõõgastavat sõitu tänu Live Navigationile ja Trip and Drive haldusele.
 
1 OpelConnect teenuste kättesaadavus erineb riigiti ja autoti. Teenused võivad vajada tellimust/tasu ning sõltuvad mobiilivõrgu levist ja olemasolust.