Skip To Content
Omadused

Kasvatage oma ootusi

See on uus Corsa

Disain

Sportlik ja atleetlik
Tahate veel julgemat ja atleetlikumat välimust? Sellisel juhul sobib teile täiuslikult sportlik GS Line oma silmatorkava disainiga, mille juurde kuuluvad erilised ees- ja tagapõrkerauad, kroomitud summuti ning erilised rattad. 
Julge sõnum
Punase sisetooniga, spetsiaalsete sportistmete, tumeda lae ja sulamist sportpedaalidega GS Line näeb sama hea välja kui on seda juhtida. 
Rattad

Kui suurus on oluline, siis on pilkupüüdva disainiga 16" või 17" valuveljed1 suurepärane valik. Need joonivad alla teie Corsa disaini sõnumi: elegantne ja rafineeritud või sportlik ja atleetlik? Tehke oma valik.

 

1Lisavarustuses. 

 
Katusevalikud

Milline on teie stiil? Stiilse värvilise katusega1 võite oma lemmik välisvärvidele lisada musta või valge. Valige panoraamne katuseluuk1, et muuta oma Corsa sisemus eriti erksamaks.

 

1Lisavarustuses.

 

Innovatsioonid

Intelli-Lux Matrix LED

Nähke ja olge nähtav. Oma klassi esimesed Intelli-Lux LED® Matrix esituled1 annavad teile kaugtuledega nähtavuse ilma teisi juhte segamata. Nautige suurepärast valgustus igas olukorras. 

 

1Lisavarustuses.

 
Automaatne kiirusehoidik
Automaatne kiirusehoidik (ACC)1,2 pakub teile stressivaba sõidukogemust. See kiirendab või aeglustab automaatselt ja aitab hoida igal ajal eessõitva autoga ohutut vahemaad.   
1Lisavarustuses. Aktiveerimine võimalik kiirustevahemikus 30 kuni 180 km/h.
2Opeli juhi abistamise süsteemid on mõeldud juhi toetamiseks süsteemile omastest piirides. Juht jääb vastutavaks sõitmise ülesande eest.
Sõidurea hoidmise abi ja kõrvalekaldumise hoiatus
Nautige sõites suuremat ohutust ja teadlikkust. Sõidurea hoidmise abi (LKA)1,3 reageerib aktiivselt ohtlikule sõidule, roolides2 sujuvalt sõiduki tagasi märgistuse piiresse. Sõidureast kõrvalekaldumise hoiatus (LDP)3 hoiatab teid märgistatud rajalt soovimatult lahkumise eest. Selle tulemusel aitavad mõlemad süsteemid vältida väsimusest või tähelepanu kõrvalekaldumisest tingitud surmavaid õnnetusi. 
 Selle tulemusel aitavad mõlemad süsteemid vältida väsimusest või tähelepanu kõrvalekaldumisest tingitud surmavaid õnnetusi.


1Lisavarustuses.
2Käed peavad kasutuse ajal jääma roolirattale.
3Opeli juhi abistamise süsteemid on mõeldud juhi toetamiseks süsteemile omastest piirides. Juht jääb vastutavaks sõitmise ülesande eest.
Digitaalne teabesüsteem 

Nautige intuitiivset ja lihtsalt juhitavat teabe- ja meelelahutussüsteemi, hoides tähelepanu eesoleval teel. Täielik digitaalne teabesüsteem1 teavitab teid kiiruse, navigatsiooni ja palju muu kohta just seal, kus teil seda vaja – otse teie silme ees.

 

1Lisavarustuses.

 
180° panoraamne tahavaatekaamera

Tagurdamine muutus just ohutumaks ja lihtsamaks iseäranis linnas ning kitsastes parkimiskohtades. Panoraamne tagasivaatekaamera1 pakub 180° ülevaadet teie Corsa tagaosast ja sellest, mis seda ümbritseb. Saate tagurdamisprofiks enne, kui sellest aru saategi.

 

1Lisavarustuses.

 
Täiustatud parkimisabi
Lihtsam parkimine. Täiustatud parkimisabi (APA)1,2 funktsioon tuvastab parkimiskohad ja haldab rooliratast. Peate vaid kiirendama ja pidurdama. Kas parkimine saab olla mugavam? (Tobe küsimus.) 
1Lisavarustuses.
2Opeli juhi abistamise süsteemid on mõeldud juhi toetamiseks süsteemile omastest piirides. Juht jääb vastutavaks sõitmise ülesande eest.

Preemiummugavus

Soojendusega istmed ja rool

Kolmeastmeline istmesoojendus1 hellitab teid ja teie kaassõitjat ning soojendusega rool1,2 poputab teie käsi. Kui olete istet võtnud, ei tahagi te kunagi üles tõusta.

 

1Lisavarustuses.

2Pole saadaval koos automaatkäigukastiga.

 
Massaažiga nahkistmed1

Istuge ja naudi iga sõitu. Corsa nahkistmetele on saadaval juhi massaaži funktsioon1, nii et jõuate isegi pärast pikka sõidu kohale lõõgastunult.

 

1Lisavarustuses.

 
Laadimisruum

Palju pagasit? 309 liitrit1 pagasiruumi tähendab seda, et saate kõik ära mahutada. On vaja veel rohkem transportida? Klappige tagaistmed kokku ja maksimeerige oma pagasiruum. See on õige hetk teha suuremaid plaane.

 

1Kehtib bensiini- ja diiselmootori puhul.

 

Ühenduvus

Navigatsioon

Teie järgmine sihtkoht on vaid puudutuse kaugusel. Valige 10" ekraaniga1 Multimedia Navi Pro ja 7" ekraaniga1 Multimedia Navi vahel. Lihtsalt mõelge suurelt ja minge kõikjale.

 

1Lisavarustuses.

 
Teabe- ja meelelahutussüsteem
Sujuv ja intuitiivne. Puuteekraan, Apple CarPlay™1,3 ja Android Auto™2,3. Uue Corsa teabe- ja meelelahutussüsteemid4 annavad teile täieliku suhtlus- ja meelelahutusvabaduse, sealhulgas hääljuhtimise ja Bluetooth®5 helivoogedastuse. 
1Apple CarPlay™ja Apple Siri™ on ettevõtte Apple Inc. registreeritud kaubamärgid, registreeritud USA-s ja teistes riikides.
2Android Auto™ on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärk.
3Ühilduvus ja teatud funktsioonid võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ning operatsioonisüsteem versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks minge aadressile www.apple.com või www.android.com või võtke ühendust oma Opeli esindusega.
4Lisavarustuses.
5Bluetooth® on ettevõtte Bluetooth SIG inc. registreeritud kaubamärk.
Juhtmeta laadimine

Laadige oma nutitelefoni juhtmeta1. Pange lihtsalt oma nutitelefon tavalisel moel hoiustusalasse ja võite kindel olla, et jääte ühendusse oma sõpradega.

 

1Lisavarustuses. Võib vajada nutitelefoni lisaseadet. Induktiivne laadimine on ainult PMA või Qi ühilduvatel nutitelefonidel. Ühilduvuse kontrollimiseks võtke ühendust oma Opeli esindusega.

 
OpelConnect teenused1
Nutikas valik teenuseid, mis pakuvat uue taseme ohutust ja tuge, aitavad teil teel olles ühendusse jääda.  
  • Meelerahu Hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki olek ja teave.
  • Mugavus Ukselukkude, signaali ja tulede kaugjuhtimisfunktsioonid.
  • Nutikas juhtimine Nautige lõõgastavat sõitu tänu Live Navigationile ja Trip and Drive haldusele.
1OpelConnect teenuste kättesaadavus erineb riigiti ja autoti. Teenused võivad vajada tellimust/tasu ning sõltuvad mobiilivõrgu levist ja olemasolust.

 

Sõidudünaamika

Mootor
Kui kõne alla tuleb jõudlus ja bensiini- või diisliökonoomsus, siis Corsa on välja töötatud muutma iga sõidu nauditavamaks koormates vähem teie rahakotti. 
Käigukast

Sportlikkus kohtub mugavusega. Automaatne 8-käiguline nuppudega vahetatav käigukast1 suurendab ökonoomsust ja kasvatab täiendavalt sõidunaudingut.

 

1Saadaval ainult valitud mootoritel.

 
Spordirežiim1

Tehke rohkem sporti. Sõrm spordirežiimil muudab roolimise sportlikumaks. See pakub ka spetsiifilise pedaalikaardistuse ja isegi võimendab mootori heli.

 

1Saadaval Corsa GS seerial

 

Opel+ varustus

Teie individuaalsete vajaduste rahuldamine

Väljendage ennast originaalsete Opel+ tarvikutega ja võtke oma Corsast maksimum. Loodud ja testitud teie Opeli mudelit pidades.

Pildil toodud mudel võib müüdavast mudelist erineda.

 

Väline body komplekt
Näita infot
Salongi trim komplekt
Näita infot
Lisavarustuses valuvelg
Näita infot

Mis edasi?

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg