Klassi parimad omadused
Täiuslikult integreeritud aku
Corsa-e aku paikneb esi- ja tagaistmete all. See tagab mitte ainult maksimaalse suurusega pakiruumi. Nii tagatakse ka madal raskuskese sõidudünaamika parandamiseks. 
Sportlik suutlikkus
Sõidurõõmu mõttes on Corsa-e kindlalt esirinnas: 0–100 km/h kiirenduseks kulub vaid 8,1 sekundit ilma vajaduseta käike vahetada ning veojõud on saadaval kohe.  See on sõidunaudingu täiesti uudne vorm. 
Minimaalne müra, maksimaalne võimsus
Saastamise alla käib ka müra. Seepärast saategi nautida müravaba uut Corsa-e-d. Selle vaikse elektrimootoriga annad oma panuse mürasaaste vähendamisse ja muudad oma sõidukogemuse pingevabamaks. 
Sõidurežiimid

Suutlikkus, säästlikkus või natuke mõlemat – Corsa-e sõidurežiimide seast leiab sobiva igale sõidustiilile:

  • Sport pakub maksimaalset sõidunaudingut ja kaasamist tänu suurele veojõule, gaasipedaali sportlikule seadistusele ja rooli asjakohaselt vahetule kalibreeringule.
  • Eco aitab sul saavutada maksimaalset sõiduulatust, piirates sõiduki suutlikkuse mõningaid aspekte (pöördemoment, kiirendus) ja optimeerides pardasüsteemide (soojendus, konditsioneer) energiatarvet.
  • Normal annab sinu käsutusse tasakaalu säästlikkuse ja suutlikkuse vahel. 
 
Pidurdusenergia taaskasutus
Corsa-e kasutab energia taaskasutust võimaldavat pidurisüsteemi, mis suudab tavaliselt pidurdamisel kaotsi mineva energia ära kasutada sõiduulatuse suurendamiseks. Niipea kui sina tõstad jala gaasipedaalilt, hakkab süsteem akut laadima. 
Sõiduki andmeseire
Corsa-e hoiab sind asjadega kursis. Sõiduki andmeseire annab juhile kergesti mõistetava ja vaistliku ülevaate sõiduoludest ja energiakulust, tagamaks maksimaalset tõhusust ja sõiduulatust.