Turvalisus ja uuendused
Intelli-Lux LED-maatriksesilaternad
Näe ja ole nähtav. Oma klassi esimesed Intelli-Lux LED-maatriksesilaternad annavad sulle täistuledega saavutatava nähtavuse ilma kaasliiklejaid pimestamata. Naudi eeskujulikku valgustust igas olukorras. 
Automaatne kiirushoidik
Automaatne kiirushoidik1,2 tagab pingevaba juhtimiskogemuse. See kiirendab ja aeglustab autot automaatselt ning aitab hoida pidevat turvalist pikivahet eesliikujaga. 

Sisselülitatav kiirustel 30 km/h kuni 180 km/h.

2 Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.

Rajahoidmisabi ja sõidurajalt lahkumise hoiatus
Sõidu jala saad nüüd nautida kõrgemat turvalisuse taset. Rajahoidmisabi2 reageerib ohtlikele olukordadele aktiivselt, pöörates1 sõiduki sujuvalt uuesti pikijoonte vahele. Sõidurajalt lahkumise hoiatus2 hoiatab sind, kui oled kogemata märgitud rajale välja kaldunud. Kokkuvõttes aitavad mõlemad süsteemid sul vältida väsimusest või tähelepanu hajumisest tingitud traagilisi avariisid.  

Kokkuvõttes aitavad mõlemad süsteemid sul vältida väsimusest või tähelepanu hajumisest tingitud traagilisi avariisid.

 

1 Käed peavad kasutamise ajal jääma roolile.

2 Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.

Digitaalnäidikud
Naudi vaistlikku ja kergesti kasutatavat teabe- ja meelelahutussüsteemi, keskendudes ise samal ajal liiklusele. Täisdigitaalsed näidikud teavitavad sind kiiruse, navigatsiooni ja paljude muude asjade kohta täpselt seal, kus tarvis – otse sinu silme ees. 
180-kraadise vaatega tagakaamera

Tagurdamine muutus just äsja turvalisemaks ja lihtsamaks, eriti linnas ja kitsastes parklates. Panoraam-tahavaatekaamera1 annab Corsa tagaosast ja selle ümbrusest 180-kraadise linnulennuvaate. Tagurdamine on nüüd imelihtne.

 

1 Lisavarustus.

 
Täiustatud parkimisabi
Lihtsam parkimine. Täiustatud parkimisabi funktsioon1 tuvastab vabu parkimiskohti ja hoolitseb roolimise eest. Sinu ülesanne on kiirendada ja pidurdada. Kas parkimine saab käia veel mugavamalt? (Rumal küsimus.) 
Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.