Tulevikuvalmis saksa linnauto. 100% elektriline
Sõiduulatus kuni 352 km
Uus Corsa-e annab sinu käsutusse muljetavaldava sõiduulatuse – 352 km (WLTP) (i) Corsa-e keskmine energiakulu 17 kWh/100 km, CO2 heide 0 g/km, sõiduulatus 352 km (sõltuvalt valitud varustusest). Toodud sõiduulatuse ja elektrienergia kulu näitajad on saadud vastavalt WLTP katsemenetlusele, mille alusel antakse uutele sõidukitele tüübikinnitusi alates 1. septembrist 2018. Näitajad võivad muutuda sõltuvalt tegelikest kasutamistingimustest ja mitmesugustest teguritest nagu kiirus, soojusmugavus sõiduki sisemuses, sõidustiil ja välistemperatuur. Laadimisaeg sõltub eelkõige sõiduki pardalaadija võimsusest, laadimiskaablist ning kasutatava laadimisjaama tüübist ja võimsusest. Lähema info saamiseks võta ühendust oma müügiesindusega.   ühe laadimisega. Lihtsate nippidega nagu kiiruse ja sõidustiili valik ning soojenduse/jahutuse kasutamine on lihtne oma Corsa-e sõiduulatust maksimeerida. 
Laadimine 80 protsendini 30 minutiga

Kiire ja lihtne: oma Corsa-e aku saad 80% täituvuseni laadida kõigest 30 minutiga. (i) Teoreetiline näitaja, mis on arvutatud 352 km sõiduulatuse (WLTP) põhjal. Alalisvoolu-kiirlaadijaga (100 kW). Kajastab tühja aku laadimist. Laadimisaeg võib muutuda sõltuvalt laadimisjaama tüübist ja võimsusest, laadimiskoha välistemperatuurist ja aku temperatuurist.   Naudi Opeli mitmekülgset laadimisstrateegiat, mis võimaldab sulle paindlikkust nii argisõitudel kui ka pikematel teekondadel. Loe lähemalt siit.

 

 
Lähemalt laadimisvõimalustest
Elekter tasub ära
Lisaks sellele, et säästad keskkonda, võidab ka sinu rahakott. Loomulikult sõltub lõplik tulemus sõidustiilist ja kliimast, kuid elektriga sõites on rahakulu "kütusele" vähemalt kaks korda odavam võrreldes sisepõlemismootoriga. Vali hoolikalt võrgupakett ja pööra tähelepanud, millal laed ja võidad veelgi.