Skip To Content
Omadused

Tõsta oma ootusi

See on uus Corsa-e

Disain

Elegantne ja viimistletud
Uue Corsa disain rõhutab Saksa insenerikunsti täpsust. Pilkupüüdva esiosa ja silmatorkava siluetiga uus Corsa on kaunis mistahes nurga alt.  
Luksuslik atmosfäär
Autosse sisenemisel avaldavad sulle kohe muljet selle täpne koostetöö, lihvitud detaililahendused ja soliidsed kvaliteetsed materjalid. Suurt autot meenutav sportlik ja juhi vajadustele orienteeritud näidikupaneel ahvatleb sind kohe järgmist sõitu alustama. 
Veljed
Kui suurus loeb, siis on 16- või 17-tollised pilkupüüdva disainiga valuveljed suurepärane valik. Tahad lisada kontrastvärve? Eksklusiivsed 17-tollised must-hõbedased valuveljed pakuvad sellist kaunist kontrasti, kuid on ka kerged ja aerodünaamilised, tõstes sellega üldist tõhusust. 
Katuse lisavarustus

Milline on sinu stiil? Stiilse värvilise katusega1 saad oma lemmikvärvi kerele lisada musta või valget. Kui aga valid panoraamkatuseluugi1, teeb see sinu Corsa siseruumi veelgi valgemaks.

 

1 Lisavarustus. 

 

Turvalisus ja uuendused

Intelli-Lux LED-maatriksesilaternad
Näe ja ole nähtav. Oma klassi esimesed Intelli-Lux LED-maatriksesilaternad annavad sulle täistuledega saavutatava nähtavuse ilma kaasliiklejaid pimestamata. Naudi eeskujulikku valgustust igas olukorras. 
 
Automaatne kiirushoidik
Automaatne kiirushoidik1,2 tagab pingevaba juhtimiskogemuse. See kiirendab ja aeglustab autot automaatselt ning aitab hoida pidevat turvalist pikivahet eesliikujaga.  

Sisselülitatav kiirustel 30 km/h kuni 180 km/h.

2 Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.

Rajahoidmisabi ja sõidurajalt lahkumise hoiatus
Sõidu jala saad nüüd nautida kõrgemat turvalisuse taset. Rajahoidmisabi2 reageerib ohtlikele olukordadele aktiivselt, pöörates1 sõiduki sujuvalt uuesti pikijoonte vahele. Sõidurajalt lahkumise hoiatus2 hoiatab sind, kui oled kogemata märgitud rajale välja kaldunud. Kokkuvõttes aitavad mõlemad süsteemid sul vältida väsimusest või tähelepanu hajumisest tingitud traagilisi avariisid. 

1 Käed peavad kasutamise ajal jääma roolile.

2 Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.

Digitaalnäidikud
Naudi vaistlikku ja kergesti kasutatavat teabe- ja meelelahutussüsteemi, keskendudes ise samal ajal liiklusele. Täisdigitaalsed näidikud teavitavad sind kiiruse, navigatsiooni ja paljude muude asjade kohta täpselt seal, kus tarvis – otse sinu silme ees. 
180-kraadise vaatega tagakaamera

Tagurdamine muutus just äsja turvalisemaks ja lihtsamaks, eriti linnas ja kitsastes parklates. Panoraam-tahavaatekaamera1 annab Corsa tagaosast ja selle ümbrusest 180-kraadise linnulennuvaate. Tagurdamine on nüüd imelihtne.

 

1 Lisavarustus.

 
Täiustatud parkimisabi
Lihtsam parkimine. Täiustatud parkimisabi funktsioon1 tuvastab vabu parkimiskohti ja hoolitseb roolimise eest. Sinu ülesanne on kiirendada ja pidurdada. Kas parkimine saab käia veel mugavamalt? (Rumal küsimus.) 
1 Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.

Kvaliteetsed mugavused

Soojendusega istmed ja soojendusega rool
Kolmeastmelise soojendusega esiistmed hellitavad sind ja sinu kaasreisijat, kuna soojendusega rool1 ei lase kätel külmetada. Kord istmel, ei teki enam tahtmist sealt lahkuda. 
Nahkistmed1

Corsa-e reguleeritavate eesmiste nahkistmetega saad igal sõidul nautida noobelautodele omast mugavust. Eesmise kaasreisija istmel on ka ISOFIX-ühendus, mis võimaldab lapseistme hõlpsasti ühe liigutusega sinna kinnitada.

 

1 Lisavarustus, Executive-tasemel põhivarustus.

 
Pakiruum
Palju pagasit? Pakiruumi 267-liitrine maht tähendab, et mahutad selle kõik ära. Tahad veel rohkem asju transportida? Keera tagaistmete seljatoed alla ja pakiruum laieneb veelgi. Sel hetkel on paras aeg teha oma Corsa-e-ga suuremaid plaane. 

Ühenduvus

Navigatsioon
Sinu järgmine sihtkoht on vaid ühe puudutuse kaugusel. Valida saad 10-tollise ekraaniga Multimedia Navi Pro ja 7-tollise ekraaniga Multimedia Navi vahel. Mõtle vaid suurelt ja võid sõita kõikjale. 
Teabe- ja meelelahutussüsteemid
Vaistlik ja sulanduv. Puuteekraan, Apple CarPlay1,3 ja Android Auto2,3. Uue Corsa teabe- ja meelelahutussüsteemid annavad sulle vabaduse suhtlemise ja meelelahutuse osas, sealhulgas hääljuhtimise ja heli Bluetooth-voogedastuse. 

1 Apple CarPlay™ ja Siri™ on Apple Inc. kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades.

2 Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk. 

3 Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks mine veebilehele www.apple.com või www.android.com või võta ühendust oma Opeli esindusega.

4 Bluetooth® on Bluetooth SIG Inc. registreeritud kaubamärk. 

Juhtmeta laadimine

Nutitelefoni laadimine ilma juhtmeta1. Pane oma nutitelefon tavalisel moel telefonilaekasse ja ongi kindel, et oled sõpradega pidevalt ühenduses.

 

1 Lisavarustus. Võib vajada nutitelefonile lisatarvikuid. Induktiivlaadimine ainult PMA- või Qi-ühilduvusega nutitelefonidele. Ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.

 
Opelconnecti teenused1
Valik nutiteenuseid pakub uue taseme turvalisust ja toetust ning tagab sulle ühenduse ka elektrisõidukiga teel olles. 
  • Meelerahu: hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki seisund ja info
  • Mugavus: Kaugjuhtimisfunktsioonid ukselukkudele, helisignaalile ja tuledele, avamine ja käivitamine nutiseadmelt. Meie täiendavad teenused elektrisõidukitele – e-kaugjuhtimine, teekonna koostaja  – hoiavad sind pidevas liikumises
  • Ettenägelik sõit: tänu Live Navigation-teenustele ja marsruudi kavandamisele saad nautida pingevaba sõitu
 

1 OpelConnecti teenuste saadavus on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist ja/või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust.

Opel+ tarvikud

Vastavad just sinu vajadustele

Väljenda ennast originaalsete Opel+ tarvikutega ja kasuta ära kõik oma Corsa-e võimalused. Loodud sinu Opelile.

Pildid võivad erineda müügil olevatest esemetest.

 

Nutikas seinakilp 11 kW
Näita üksikasju
Mode 3 laadimisjuhe 11 kW
Näita üksikasju

Mida edasi?

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg