Skip To Content
Omadused

Opel Combo-e Life

Ühendab kõike moodsaks eluks vajalikku

Mitmekülgsus

Istmete paindlik paigutus

Viie- või seitsmeistmelisena1 pakutav Combo-e Life on sellisena ülimalt paindlik. Vajad suuremat pakiruumi? Kaks pikisuunas nihutatavat istet2 kolmandas reas on hõlpsasti eemaldatavad.

 

1 Lisavarustus.

2 Kolmas istmerida on saadaval nii tavalise kui ka pikendatud teljevahega versioonidele. Pikisuunas nihutada saab neid istmeid üksnes pikendatud teljevahega versioonil.

 
Pakiruum
Pakiruumi minimaalmaht 597 liitrit1 on suurendatav 2126 liitrini2 ja teeb Combo-e Life’i tohutult praktiliseks – ainus mure on piisava hulga pagasi leidmine selle ruumi täitmiseks. 

Vajad veel rohkem ruumi? Vali pika teljevahega Combo-e Life, kus pakiruum mahutab kuni 2693 liitrit2.

 

1 5-istmelises tavalise teljevahega Combo-e Life’is on pakiruumi maht 597 liitrit, kui kõik istmed on omal kohal. 5-istmelisel pikendatud teljevahega versioonil on pakiruumi miinimummaht 850 liitrit.

2 Kuni 2693 liitrit Combo Life’i pikendatud teljevahega versioonil ja 2126 liitrit tavalisel Combo-e Life’il vastavalt standardile ISO 3832, kui pakiruum täidetakse laeni ja tagaistmete seljatoed on alla klapitud.

Poolitatavad tagaistmed
Võid valida praktiliste, 40/60 suhtes poolitatava pika tagaistme või kolme eraldi tagaistme1 (kõigil on põhivarustuses Isofix-kinnitused lapseistmete tarvis), et Sinu järeltulev põlv jõuaks punktist A punkti B täielikus mugavuses ja turvalisuses. 

Tahad vedada väga pikki esemeid, näiteks mööblit? Klapi lihtsalt tagaistmed põrandasse kokku ja keera eesmise kaasreisija iste alla ning mahuvadki autosse kuni 2,7 meetri pikkused esemed (pikendatud teljevahega versioonil isegi kuni 3,05 meetrit pikad). Millised Su vajadused ka pole, istmete paindlik paigutus võimaldab alati elu lihtsamaks teha.

 

1 Lisavarustus teatud varustustasemetel. 

Panipaigad
Combo-e Life’i hulk nutikaid panipaiku mahutavad ära kogu Sinu varanduse.  
Uksed ja luugid
Üks või kaks liugust1 teevad sisenemise ja väljumise lihtsaks. Sõiduki tagaossa võid valida asümmeertilised uksed2 või avatava aknaga tagaluugi3, mis tagab kiire ja hõlpsa ligipääsu pakiruumile. 

1 Kaks liugust sisalduvad varustustasemes Elegance, varustustasemele Edition on need saadaval lisana

2 Asümmeetrilised tagauksed on lisana saadaval ainult varustustasemele Edition

3 Avatav aken on saadaval ainult põhivarustusena varustustasemetele Elegance ja Elegance Plus

Variandid
Combo-e Life on saadaval kahes pikkuses – tavaversiooni pikkus on 4,4 meetrit, kuna pikendatud teljevahega versiooni 4,75 meetrit lisavad veelgi ruumi nii reisijaile kui ka pagasile. 

35 cm lisapikkust avardab Combo-e Life XL-i pakiruumi muljetavaldava 253 liitri võrra 8501 liitrini.

 

1 Pakiruumi mõõdetud maht 5-istmelisel pika teljevahega Combo-e Life’il, kui kõik istmed on omal kohal.

Design

Välimus
Disaini poolest ehtne Opel: Combo-e Life on saksa insenerikunst, mis vastab täiuslikult moodsate perede ja professionaalsete vedajate vajadustele. Sisemuses teevad avarad proportsioonid ja praktilised uuendused iga teekonna nauditavaks, kuna väljaspool on Combo-e Life’i stiil modernne ja tasakaalustatud. 
Interjöör
Kergitatud istumisasend, vaistlikud juhtseadised, soojendusega rool1 ja rohkelt ruumi – Combo Life'i moodne reisijateruum koondab endasse nutika ühenduvuse ja praktilised kasutusvõimalused. 

Juhi ergomoomikale fokuseeritud interjöör on loodud pakkuma hästikorraldatud, vaistlikku ruumi, kus suur keskkonsool1 on jaotatud kolmeks funktsionaalseks tsooniks ning sisaldab muuhulgas spetsiaalset ekraani elektriajami info, näiteks aku täituvuse ja energiakasutuse tarvis. Teabe- ja meelelahutussüsteem asub keskkonsooli ülaosas ning soojendus- ja tuulutussüsteemi juhtseadised sellest madalamal, kuna alaosas paikneb käepärane panipaik.

 

1 Lisavarustus

Panoraamkatuseaken

Panoraamkatuseaken koos panipaiga1 ja elektrilise rulooga toob Sulle taeva autosse. LED-valgustid lae all hõljuvas panipaigas loovad reisijateruumi lõõgastava õhkkonna.

 

1 Lisavarustus.

 
LED-päevasõidutuled

LED-päevasõidutuled1 lisavad tõhusust ning aitavad Sul – ja teistel liiklejatel – päevaajal turvaliselt liigelda.

 

1 Lisavarustus teatud varustustasemetel. 

 

Turvalisus ja uuendused

Automaathädapidur
Automaathädapidur koos jalakäijatuvastusega hoiatab Sind võimalike kokkupõrgete eest jalakäijate või teiste sõidukitega1. Kui juht midagi ette ei võta, hakkab auto ise pidurdama. 
1 Töötab automaatselt kiiruste vahemikus 5 km/h kuni 85 km/h. Vahemikus 5 kuni 30 km/h pidurdatakse autot aeglustusega 0,9 g. Vahemikus 30 kuni 85 km/h vähendab süsteem kiirust kuni 22 km/h võrra. Seejärel peab juht ise pidurdama, et kiirus veelgi väheneks. Jalakäijatuvastusega automaatse hädapidurduse töökiiruste vahemik sõltub tuvastatud takistusest: liikuv objekt – 5 kuni 85 km/h, liikumatu objekt – 5 kuni 80 km/h, jalakäija – 5 kuni 60 km/h. Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi sisemiste piirangute ulatuses. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.
Täiustatud parkimisabi

Automaatne parkimisabi1 tuvastab sobivaid parkimiskohti, võtab üle roolimise ning annab manööverdamise ajal kuuldavaid ja nähtavaid hoiatussignaale kokkupõrgete vältimiseks.

 

1 Lisavarustus.

 
Rajahoidmisabi
Rajahoidmisabi hoiatab juhti sõidurajalt lahkumise hoiatusega ning korrigeerib kergelt sõidusuunda, kui Sinu Combo-e Life hakkab ootamatult sõidurajalt välja kalduma, hoides Sind omal rajal. 
Laskumisabi

Laskumisabi on süsteemi IntelliGrip1 funktsioon, mis võimaldab Sul turvaliselt ja kindlalt hakkama saada ka kõige järsemate nõlvadega, piirates automaatselt kiirust ja juhtides pidurdamist.

 

1 Lisavarustus

 
Kiirusepiirangu tuvastus
Kiirusepiirangu tuvastus loeb liiklusmärke, tuvastamaks muudatusi kiirusepiirangutes ja soovitades juhil vastavalt sõidukiirust muuta. 
Külgmise pimeala hoiatus
Külgmise pimeala hoiatus jälgib ja hoiatab automaatselt kõrvalsõiduradadel lähenevate ja juhi vaatevälja pimealasse jäävate sõidukite eest, andes Sulle rajavahetusel rohkem kindlust ja muutes elu pisut lihtsamaks. 
Küljevalvur

Küljevalvuri süsteem1 kasutab 12 andurit, andmaks kuuldavaid ja nähtavaid hoiatussignaale takistuse puhul, mis väikese kiirusega tehtavate pöörete puhul ei pruugi olla nähtavad.

 

1 Lisavarustus.

 
Turvalisus ja turvapadjad
Kuus turvapatja, sealhulgas juhi ja eesmise kaasreisija turvapadi, külgturvapadjad ja turvakardinad pakuvad Sulle ja Sinu reisijaile igas olukorras turvalisuse kõrget taset. 
IntelliGrip

Nutikas süsteem IntelliGrip1 kohandub halva haarduvusega teeoludele nagu pori, liiv ja lumi ning on saadaval viie erineva sõidurežiimiga.  

 

1 Lisavarustus.

 
Tahavaatekaamera

Laia 180-kraadise vaatenurgaga panoraam-tahavaatekaamera1 kuvab auto ümbruse 8-tollisele puuteekraanile. Virtuaalsed abijooned ekraanil lihtsustavad tagurdamist.

 

1 Lisavarustus.

 
Esiklaasinäidik

Esiklaasinäidikuga1 ilmub oluline info nagu kiirus, kokkupõrkehoiatused ja navigatsioonijuhised rooli taga asuvale klaasekraanile, nii et Sinu pilk võib kogu aeg teel püsida.  

 

1 Lisavarustus.

 

Ühenduvus

Navigatsioon

Multimedia Navi Pro1 kaasaegne hääljuhtimine ja täielik navigatsioon viivad Sind alati pingevabalt kohale. Vali vaid sihtkoht ja lase navigatsioonisüsteemil marsruut koostada.

 

1 Lisavarustus.

 
Juhtmeta laadimine

Combo-e Life'i juhtmeta laadimissüsteem1 võimaldab Sul sõidu ajal suvalisel ajal telefoni laadida – ilma igasuguste juhtmeteta.

 

1 Lisavarustus.

 
Opelconnecti teenused1
Valik nutiteenuseid pakub uue taseme turvalisust ja toetust ning tagab sulle ühenduse ka teel olles.  
  • Meelerahu: hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki seisund ja info
  • Mugavus: ukselukkude, helisignaali ja tulede kaugjuhtimine
  • Ettenägelik sõit: tänu Live Navigation-teenustele ja marsruudi kavandamisele saad nautida pingevaba sõitu

 

1 OpelConnecti teenuste saadavus on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist ja/või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolus

Opel+ tarvikud

Vastavad just sinu vajadustele

Väljenda ennast originaalsete Opel+ tarvikutega ja kasuta ära kõik oma  Combo Life’i võimalused. Loodud sinu Opelile.

 

Pildid võivad erineda müügil olevatest esemetest.

Nutiseinakilp
Näita üksikasju
Laadimisjuhe 11 kW
Näita üksikasju
Opeli katuseboks
Näita üksikasju
Flexconnecti ipad-i hoidik
Näita üksikasju

Järgmised sammud

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg