SKIP TO CONTENT
Omadused

PÕNEVAM KUI EALES VAREM.

UUENENUD STANDARDID.

DISAIN.

VÄLIMUS

Stiilne, dünaamiline ja uuenduslik. Nüüd põnevam kui eales varem. Uus Astra Sports Tourer avaldab muljet meisterliku Saksa insenerindusegatipptasemel uuendustega, nagu nätieks IntelliLux LED® maatriksesituled1, ning ruumika pakiruumiga ja sportliku välimusega, mida tõstavad veelgi enam esile uus esmaklassiline 3D-võre ning kõrgläikega must värvilahendus1.

 

1Lisavarustuses.

 
INTERJÖÖR
Rohkelt jalaruumi tagaistmel ning mugavad ja kaasaegse disainiga kvaliteetsed istmed. Uue Astra interjöör on loodud teie heaolu silmas pidades. 
UUED VÄRVID
Saate muuta oma Opel Astra tõeliselt pilkupüüdvaks, valides stiilsete värvide laiast valikust just endale sobiva. 
VELJED
Sõitke stiilselt. Valige oma Astrale teie iseloomuga sobivad veljed. 
KATUSELUUK

Sisseehitatud tuulesuunajaga avar elektriline klaaskatuseluuk1 väldib tuuletõmbust ja päikesesirm kaitseb kuumuse eest.

 

1Lisavarustuses.

 
LED-SIGNATUURTULED

Opeli tunnusomase tiivakujulise signatuuriga LED-tagatuled1 ja päevasõidutuled lisavad stiilsust ja hoolitsevad hea nähtavuse eest.

 

1Lisavarustuses.

 

INNOVATSIOONID.

INTELLILUX LED® MAATRIKSESITULED

IntelliLux LED® maatriksesituled1 tagavad suurepärase nähtavuse vastusõitvaid juhte pimestamata ning lülituvad automaatselt liiklusoludele sobivaks, nii võid sõita kaugtuledega teisi juhte häirimata. Esituledes on 16 eraldi LED-elementi, mis reageerivad vastusõitvatele sõidukitele, lülitades vastavalt vajadusele välja ühe või enam LED-elementi.

 

1Lisavarustuses. 

 
LED-ESITULED

Kuna tipptasemel tehnoloogia hõlmab endas ka energiasäästlikkust, siis tarbivad meie kõige võimsamad ja tõhusamad LED-esituled1 vaid 20 vatti ning tänu sellele tekib ühe auto kohta vähem süsihappegaasi.

 

1Lisavarustuses.

 
TURVALISUS

Uus 5-ukseline Astra on varustatud tippklassi turvasüsteemidega ning uusimate täiustatud tehniliste turvafunktsioonidega, sh:

 

  • Otsasõiduhoiatus1: see turvafunktsioon mõõdab automaatselt kaugust eessõitjani ning annab otsasõidu vältimiseks juhile helisignaaliga märku
  • Automaatne hädapidurdus jalakäijate tuvastusega1,2: süsteem3 jälgib auto ees toimuvat liiklust ning kokkupõrkeohu korral aktiveeruvad automaatselt pidurid.

 

 

 
TAHAVAATEKAAMERA

Ohutu parkimine on nüüd lihtne. Tänu tahavaatekaamerale on tagurdamine täiesti stressivaba. Autoekraanil kuvatakse reaalajas, mis auto taga toimub, ning antakse suuniseid, mis aitavad teil manööverdada ja hinnata muude objektide kaugust. Veelgi parema teravuse ning täpsuse jaoks võite võtta kasutusele Multimedia Navi Pros1 sisalduva digiversiooni

 

1Lisavarustuses. Saadaval üksnes Multimedia Navi Proga.

 
TÄIUSTATUD PARKIMISABI

Parkimine ei ole eales olnud nii lihtne. Parkimiskoha tuvastuse ja automaatse juhtimisfunktsiooniga täiustatud parkimisabi1 võimaldab teil parkida auto pingevabalt, ohutult ja kiiresti. Parkimisabi annab teile selged juhised edasi või tagasi liikumiseks või sõiduki peatamiseks. 

 

1Opeli juhi abistamise süsteemid on mõeldud juhi toetamiseks süsteemile omastest piirides. Juht jääb vastutavaks sõitmise ülesande eest.

 
AUTOMAATNE KIIRUSEHOIDIK

Kõigil kiirustel toimiv automaatne kiirusehoidik1,2 tagab pingevaba sõidukogemuse. Sõidukiirustel 30 km/h – 180 km/h automaatselt kiirendav ja pidurdav automaatne kiirusehoidik1,2 aitab hoida ohutut kaugust eessõitjaga. 

Kõigil kiirustel toimiv automaatne kiirusehoidik (FSRA)3. Liiklusummikute jaoks loodud FSRA jätkab tööd ka siis, kui auto vahepeal täielikult peatub.

 

PREEMIUMMUGAVUS.

ERGONOOMILISED AKTIIVISTMED
Teie heaolu eest hoolitsevad mitmes suunas reguleeritavad ergonoomilised aktiivistmed1 , millel on seljatervise sertifikaat (AGR2). Juhi ja kõrvalistuja ergonoomilistel aktiivistmetel on mitmesuguseid reguleerimisvõimalusi, sealhulgas esiistmete1 ja välimiste tagaistmete1 nimmetugi, pikendatav istmepadi ja soojendusfunktsioon .  
PANIPAIGAD
Mitmekülgne Astra Sports Tourer pakub lõputult võimalusi igaks juhtumiks. Avara pagasiruumiga (540–1630 l) Sports Tourer on tõeline lipulaev. Allaklapitav 40/60 jaotusega iste on standardvarustuses. Lisavarustusena saab tellida veelgi paindlikumaid laadimisvõimalusi pakkuva 40/20/40 jaotusega tagaistme. Mõlemal on One Touch Fold kiirklappimisnupp.  
ELEKTRILINE TAGALUUK
Võtmeta vabakäeluuk: tagaluugi avamiseks või sulgemiseks piisab, kui jalaga tagapõrkeraua all viibata. Tagaluugi avanemise kõrgust saab reguleerida madala laega sobivaks. Lisaks saab luuki avada-sulgeda ka sellel olevast nupust, juhiukselt või autovõtmelt. 
KAHETSOONILINE AUTOMAATNE KLIIMASEADE

Kahetsooniline automaatne kliimaseade1 võimaldab nii juhil kui reisijal valida endale sobivad kliimasätted.

 

1Lisavarustuses.

 
SOOJENDUSFUNKTSIOONID

ThermaTec™ esiklaasisoojendus1 võimaldab esiklaasi lihtsasti puhastada udust ja jääst. Soojendusega esiistmed2 ja välimised tagaistmed2 ning soojendusega rool2 aitavad külmadel hommikutel kiiresti sooja saada.

 

1Lisavarustuses.

2Lisavarustuses, nahkistmete korral standardvarustuses.

 
ELEKTRILINE SEISUPIDUR
Elektrilise seisupiduri süsteem vabastab sõitma hakkamisel seisupiduri automaatselt. Ühtlasti vabastab selle kompaktne suurus ruumi elegantsele keskkonsoolile ja käetoele. 
VÕTMETA AVAMINE JA KÄIVITUS

Võtmeta avamine ja käivitus1 tuvastab autovõtme ja avab autole lähenemisel automaatselt uksed. Lisaks saate mootorit käivitada ja seisata vaid nupuvajutusega.

 

1Lisavarustuses.

 

ÜHENDUVUS.

TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM
Sõitke uue Astraga nutikamalt, kasutades suurepärast teabe- ja meelelahutussüsteemi , millesse kuuluvad funktsioonid nagu Apple CarPlay™1,2 , Android Auto™1,2 , samuti saate hääljuhtimise abil kasutada ühendatud nutitelefoni või Bluetooth®3 -ühendust käed vabalt helistamiseks , audio striimimiseks ja juurdepääsuks telefoniraamatule.  
MULTIMEDIA NAVI PRO
8“ värviline puuteekraan1 võimaldab olla vajalikuga kursis ning jõuda õigeaegselt kohale. Multimedia Navi Pro1 ühenduvusfunktsioonid2 hõlmavad prognoosnavigatsiooni3 , parkimisteavet3 , kütusehindu3 ja reaalajas liiklusteavet3 , et võimaldada teil teha oma teekonnal parimaid valikuid.  
BOSE® HELISÜSTEEM1

See esmaklassiline helisüsteem1 muudab iga teekonna elamusterohkeks. Seitse kõlarit võimaldavad kõigil autosviibijatel nautida võimsat bassi ning imeselgeid kõrgnoote. 

 

1Lisavarustuses.

 
JUHTMETA LAADIMINE

Telefoniaku juhtmeta laadimiseks asetage oma nutitelefon1 lihtsalt integreeritud induktiivlaadijaga2 varustatud telefonialusele.

 

1Võib eeldada nutitelefoni lisatarvikut. Induktiivlaadimine on saadaval vaid PMA- või Qi-ühilduvatele nutitelefonidele. Ühilduvuse kontrollimiseks võtke ühendust oma Opeli esindusega.

2Lisavarustuses.

 
HÄDAABIKÕNE

Õnnetuse korral ühendab hädaabikõne funktsioon teid automaatselt1 häirekeskusega ning hädaolukorra2 korral saate abi kutsumiseks ise hädaabikõne nupule vajutada.

 

1Turvapatjate või turvavööde eelkinnitite aktiveerumisel käivitub hädaabikõne funktsioon automaatselt.

2Hädaabikõne funktsioon toimib vaid mobiilsidevõrgu kättesaadavuse korral.

 

SÕIDUTÕHUSUS.

MOOTORID
Parima kütusetõhususe ja sõidunaudingu kindlustamiseks saate valida kuni 107 kW (145 hj)1 võimsusega bensiinimootori ja kuni 90 kW (122 hj)2 võimsusega diiselmootori vahel. Tänu Astra uutele mootoritele on teie sõiduk sportlik, sujuv ja tundlik. Tänu uue põlvkonna kütusesäästlikele mootoritele, mis tekitavad 19% võrra vähem CO2 -heiteid3 , on tegemist kõige tõhusama Astra mudeliga eales. 
KÄIGUKASTID
Lõigake kasu dünaamilistest, kuid samas keskkonnasäästlikest käigukastidest. Saate valida 6-käigulise manuaalkäigukasti, astmeta käigukasti või uue 9-käigulise automaatkasti vahel.  
VEERMIK
Uue Astra veermikku optimeeriti mitmesugustes valdkondades, et saavutada esmaklassiline toimivus ning tagada seeläbi suurepärane sõidudünaamika, kõrge turvatase ning tipptasemel aerodünaamika

OPEL+ LISAVARUSTUS.

Loodud spetsiaalselt sinu jaoks.

Opeli lisavarustusega saad väljendada oma isikupära ja kasutada oma autot täiel määral. Loodud ja heaks kiidetud spetsiaalselt sinu Opeli jaoks.

Pildid võivad erineda müüdavast tootest.

PowerFlex nutitelefonihoidik
KUVA ÜKSIKASJAD
Kahekordse põrandaga pagasiruum
KUVA ÜKSIKASJAD
Jäik pagasialus, ümberpööratav ja veekindel
KUVA ÜKSIKASJAD
Peeglikorpused
KUVA ÜKSIKASJAD
LED-valgustusega lävekarbikatted
KUVA ÜKSIKASJAD

MIS EDASI?