Turvalisus ja juhiabisüsteemid
Pikselesilaternad Intelli-Lux
Opel Astra saab uusimad pikselesilaternad Intelli-Lux. Uus ja parendatud süsteem on suur hüpe esitulede tehnoloogias, samm edasi isegi eelmiste Intelli-Luxi põlvkondadega võrreldes. See parandab järsult nähtavust tänu 168 eraldi tüüritavale LED-segmendile, mis võimaldavad pimestamisvabu kaugtulesid pidevalt sisselülitatuna hoida, sest neid reguleeritakse automaatselt vastutulijate pimestamise vältimiseks.  
Intelli-HUD 
Astra Intelli-HUD (esiklaasinäidik) tundub tõeliselt futuristlik, projitseerides hädavajalikku infot otse esiklaasile ja mugavalt otse juhi vaatevälja. Opeli esiklaasinäidikute tehnoloogia uusim põlvkond laiendab projektsioonivälja ja suurendab lahutusvõimet ning näidikupaneeliga sidestatult võib seal kuvada erinevaid lehekülgi, sealhulgas hüpikhoiatusi, sissetulevaid kõnesid ja meediainfot.    
Intelli-Drive 1.0 
See süsteem ühendab Astra Hybridi kolme kõige moodsama tehnikaga funktsiooni võimalused, andmaks Sulle enneolematut kontrolli Sinu teekonna üle. Intelli-Drive 1.0 sisaldab sõidurajal paiknemise abisüsteemi (LPA), mis võimaldab Astral kergelt roolimisse sekkuda ja aidata Sul püsida sõidurada tähistavate joonte vahel. See hõlmab ka rajavahetuse abisüsteemi, mis teavitab Sind tagant kiiresti lähenevatest või vaatevälja pimealasse jäävatest sõidukitest, samuti tagantlähenejate hoiatust, mis hoiatab Sind tagurdamise ajal lähenevate objektide, sealhulgas jalgratturite ja jalakäijate eest kuni 40 meetri kauguselt.    
Intelli-Vision
Intelli-Vision aktiveerub automaatselt, kui Astra Hybridil lülitada sisse tagasikäik (või nõudmisel) ning see kasutab auto eri külgedele paigaldatud nelja kaamerat. Reaalajas kõrglahutusega kujutised on parim abi auto ümbruse kontrollimisel. Võid lülitada sisse üksikute kaamerate vaateid, et saada selge ülevaade mistahes suunast lähenevatest kaasliiklejatest ning muuta ka kitsaimale parkimiskohale manööverdamise lapsemänguks.  
Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.0 on Opeli moodsaimate ja kõige vaistlikumate juhiabiseadmete kogum, muutes uue Astra kõige turvalisemaks ja lõõgastavamaks sõidukogemuseks, mida me eales oleme ehitanud. See süsteem integreerib mitmeid funktsioone, sealhulgas kurvikiiruse regulaatorit (CSA), mis arvutab välja ja kohandab Astra kiirendust kiiretes kurvides maksimaalse mugavuse ja juhitavuse saavutamiseks.  
Võtmeta avamine ja käivitamine
Uue Astra võtmeta avamine ja käivitamine koos nutikate mahtuvuslike uksekäepidemetega tähendab, et Sul pole uue teekonna alustamiseks tarvis isegi sammu aeglustada. Istu vaid sisse, vajuta käivitusnuppu ja lase käia.