Nooblid mugavused
Ergonoomilised aktiivistmed
Uue Opel Astra ergonoomilised aktiivistmed (i) Lisavarustus teatud varustustasemetel.   kannavad Saksamaa seljatervishoiu seltsi AGR (i)  Heakskiidusertifikaat on kvaliteeditunnistus, mille omistas erinevate meditsiinivaldkondade spetsialistidest koosnev sõltumatu katsekomitee.   (Aktion Gesunder Rücken AGR e.V.) kvaliteedimärki. Arvukate reguleerimisvõimalustega, kuhu kuuluvad näiteks muudetava asendiga peatoed, elektriliselt reguleeritav nimmetugi ja muudetava pikkusega istmepadi, on need istmed mitte ainult silmapaistvalt mugavad, vaid tagavad tervisliku istumisasendi juhi ja reisijate pikaajalise heaolu kindlustamiseks.   
Soojendus

Soojendusega esiklaasi ThermaTec (i) Lisavarustus.   saab kiiresti vabastada nii jäitest kui ka udust. Naudi soojendust esiistmetel (i) Lisavarustus.   ja isegi tagumistel äärmistel istmetel (i) Lisavarustus.  , samuti soojendusega rooli (i) Lisavarustus.  , et tunda end mugavalt ka külmadel hommikutel.

 

 
Panoraamkatuseluuk

Panoraamkatuseluuk (i) Lisavarustus.   valab Opel Astra avara siseruumi valgusega üle, luuki saab osaliselt või täielikult avada, kindlustamaks juhile ja reisijaile erakordselt eredat ja õhulist sõiduelamust. 

 

 
Intelli-Air
Intelli-Air on uus ja äärmiselt tõhus õhufilter, mis annab pidevat infot õhu kvaliteedi kohta. See hoiab reisijateruumi õhu värske ja puhtana.