SÕIDA KAUGEMALE.

Oma Astra Plug-in Hybridi võimalused saad täielikult ära kasutada, kui tead sõiduulatust mõjutavaid tegureid ja oskad neile reageerida. 

KIIRUS
Kiirus on kõige tugevam sõiduulatust mõjutav tegur. Väikestel kiirustel eelista sõitu elektri jõul. Kütusekulu optimeerimiseks hübriidrežiimis lae aku täis ja kasuta elektri eeliseid (üle 35% maanteesõidul keskmistes tingimustes).  
SÕIDUSTIIL
Iga kiirendusega kaotad Sa energiat. Ja pärast iga järsku pidurdust tuleb uuesti kiirendada. Sinu Astra Plug-in Hybridi sujuvad kiirendused ja pidurdusenergia taaskasutus võivad säästa kuni 15% elektriga sõiduulatusest.  
SOOJUSMUGAVUS JA KÜTE
Kütte ja jahutuse tõttu võib sõiduulatus eri aastaaegadel erineda kuni 35%, kuna selleks vajalik energia tuleb otse akust. Oma Astra Plug-in Hybridi eelsoojendamine/-jahutamine laadimise ajal aitab tõhusalt elektriga sõiduulatust säilitada ja mugavalt sõita.   

NIPP: mistahes olukorras lae akut võimalikult sageli, et kasutada oma Astra Plug-in Hybridi maksimaalselt elektrirežiimis ilma mingite heitmeteta. 

 

Astra Plug-in Hybridi kuvatav sõiduulatus, isegi täislaetud aku korral, on varasemal juhtimismaneeril põhinev ennustus.  

 

Kui Sa võtad arvesse sõiduulatust mõjutavad tegurid (st kiirus, sõidustiil, soojusmugavus), muutub kuvatav sõiduulatus vastavalt Sinu muutunud sõidumaneerile.