Klassi parimad omadused
Suure energiaga hübriid
Opel Astra Plug-in Hybridi uuendusliku võimsuse südames on 12,4 kWh mahuga kõrgepingeaku, mis koosneb 84 vedelikjahutusega elemendist. Kerge, kuid kõrge energiatihedusega aku ajab ringi elektrimootorit iga kord, kui on rakendatud hübriid- või elektrirežiim. Äärmiselt kompaktne ja ajamisse täiuslikult integreeritud aku toetab Astra Plug-in Hybridi madalat raskuskeset, aidates saavutada väljapaistvat dünaamikat ja lihtsalt elektrilist sõidukogemust.  
Kompromissitus suutlikkus
Opel Astra Plug-in Hybridiga sõites on kompromisse tegemata Sinu käsutuses parim nii suutlikkuse kui ka tõhususe vallast. Ergas 1,6-liitrine turboülelaadimisega bensiinimootor arendab 150 või 180 hj ning töötab täielikus kooskõlas 81 kW elektrimootoriga, andes süsteemivõimsuseks kuni 225 hj.  
Dünaamiliselt erinev
Pole vahet, kas vajad oma teekonnal sõiduulatust, võimsust, tõhusust või jalustrabavalt äkilist kiirendust, Opel Astra Plug-in Hybrid on selleks valmis ja võimeline. Pistikhübriidtehnika maksimeerib võimsust ja suutlikkust koos sujuva, kuid erksa automaatkäigukastiga EAT8, pakkudes maksimaalset pöördemomenti 360 Nm.   
Oota ootamatut
Uus Opel Astra toob Sulle käe alla võimaluse muuta auto käitumist sõidurežiimidega, mis sobivad täpselt Sinu teekonna, teeolude ja meeleoluga. Hübriidrežiim annab Sulle ideaalselt tasakaalustatud sõiduulatuse ja võimsuse, kuna elektrirežiimis töötab elektrimootor – ilma CO2 heitmeta ja hämmastavas vaikuses. Ning kui Sa soovid maksimaalset sõidumõnu, vali sportrežiim ja iga sõit pakub erutavat soorituseks.  
Sõida arvatust kaugemale
Opel Astra Plug-in Hybrid pruugib energia taaskasutussüsteemi iBooster, et „püüda kinni“ muidu pidurdamisel ja aeglustamisel kaotsiminev energia ja suurendada veelgi elektriga sõiduulatust. iBooster regenereerib energiat mitte üksnes siis, kui Sa pidurile vajutad, vaid rakendub ka juhul, kui Astra Plug-in Hybrid vabajooksuga veereb.  
Ettenägelik sõit
Astra Plug-in Hybridi sõiduki andmeseire süsteemid hoiavad juhti toimuvaga kursis ilma teda liigsete andmete ja üksikasjadega üle koormamata. Süsteem pakub kergesti mõistetavat ja vaistlikku ülevaadet sõiduoludest ja energiatarbest, tagamaks maksimaalset tõhusust ja sõiduulatust. Kõik see suunatakse Pure Paneli ekraanidele elegantselt lihtsa, digidetoksitud voona.