Disain
Põnevusega ootel
Uut Opel Astra Plug-in Hybridi pole võimalik ühegi teise autoga segi ajada. Iga joon ja looge kinnitavad, et see on autosõidu tulevik. Alates märgilise Vizori julgest kaarest, mis näitab teed esiosas, kuni puhaste pingul pindadeni, mis annavad Astra Plug-in Hybridile tema iseloomuliku sportliku enesekindla oleku, kergitavad kõik ainulaadsed ilmed ja ootamatud iseärasused teda teiste hulgast esile.    
Väljapaistev interjöör
Tutvu uusima põlvkonna interjööridisaini ja uuenduslikkuse uue maailmaga. Uue Astra Plug-in Hybridi sisemusest avastad uue ja täiustatud digidetoksitud Opel Pure Paneli1, mis muudab juhile antava info enneolematul viisil ladusamaks. Lõõgastu ergonoomilistel aktiivesiistmetel2, mis kaetakse luksusliku alcantara või nappa-nahaga ning saavad ka tuulutus- ja massaažifunktsiooni. Ümbritse end ruumi, tehnika ja eheda, rikkumata mugavusega tänu kaasaegsele ühenduvusele.    
Stiil üle kõige

Nüüd on Sul võimalus tavapärasest loobuda, sest silmapaistmine pole iial paistnud nii lihtne. Vii oma isiklik stiil järgmisele tasemele Astra Plug-in Hybridi selliste julgete visuaalsete täiendustega nagu läikiv must katus1.

 

Saadaval põhivarustusena ainult teatud mudelitele.

 
Veere koos parimatega
Sul on küllalt teiste sabas sörkimisest? Ühetaolisus valmistab ebamugavust? Tähista oma isikupära uue Astra Plug-in Hybridi spetsiaalsete kergete valuvelgede täiendava visuaalse dünaamikaga. Julgete ja ehedate disainivariantide sportlikus valikus pakutavad veljed teevad uue Astra Plug-in Hybridi välimuse sama põnevaks kui on temaga sõitmine.    
Briljantne iga nurga alt
Ehedaim disain on puhas joonte ja teostuse poolest ning just seepärast ongi uuel Opel Astra Plug-in Hybridil kõik kuni pisimate detailideni tõhus ja ideaalses tasakaalus. Teravalt täpsed saksa proportsioonid järgivad kompassi põhimõtet, kus isegi energiasäästlikud LED-tagatuled harmoneeruvad täiuslikult visuaalse teljega.  
Tulevikule vastu
Oled vastamisi julgeima olemasoleva luukpäraga. Kohal, kus teistel autodel on argipäevane esivõre, asub Opel Astra Plug-in Hybridil märgiline Vizor. Silmatorkav paneel on puhta saksa vorm-järgib-funktsiooni-disainiga, integreerides  esiosa seadmed, andurid ja funktsioonid sujuvalt üheks siledaks kaareks.