Ühenduvus
Multimeedia
Võta teele kaas oma julgeimad biidid või mahedaim lõõgastus. Uus täisdigitaalne Pure Panel saab 10-tollise näidikupaneeli ja 10-tollise keskse puuteekraani ning sidestab Sinu nutitelefoni juhtmevabalt Apple CarPlay1 ja Android Auto1,2 kaudu. Uus ja vaistlik kasutajaliides meenutab nutitelefoni ning on täielikult isikupärastatav üksikute profiilide haldusega, hõlmates ka juhi tuvastamist. Täiendavat meelerahu pakuvad sellised OpelConnecti teenused nagu hädaabi- ja rikkekõne, samuti automaatsed „läbi õhu“ toimuvad tarkvarauuendused.  Multimeediasüsteemil on AM/FM/DAB+ raadio, Bluetooth-voogedastus3 muusika tarbeks ja kaks USB-C liidest muusikasse süüvimiseks, kuhu iganes Sa ka lähed.  

1 Apple CarPlay on Apple Inc. kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes riikides ning Android Auto on Google Inc. registreeritud kaubamärk. 

2 Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks mine veebilehele www.apple.com või www.android.com või võta ühendust oma Opeli esindusega. 

3 Bluetooth on Bluetooth SIG Inc. registreeritud kaubamärk.Apple CarPlay on Apple Inc. kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes riikides ning Android Auto on Google Inc. registreeritud kaubamärk.

Navigatsioon
Opeli kaasaegset navigatsioonisüsteemi täiendavad veebipõhine liiklusinfo, parkimisinfo, huviväärsuste otsing ja ilmateated1. Marsruudi läbimise juhiseid kuvatakse Intelli-HUDil (esiklaasinäidikul)2, näidikupaneelil või keskkonsooli puuteekraanil sõltuvalt Sinu eelistatud kombinatsioonist. Nutikas süsteem täidab isegi Sinu häälkäsklusi, äratusfraasiks on „Hei, Opel!“ Internetiühendusega navigatsioonifunktsiooni abil saad sõita iseäranis nutikalt, see tagab Sulle „läbi õhu“ toimuvad kaardiuuendused ja annab reisile hoogu juurde 8 kõlariga helisüsteemi2 kaudu. Täiendavate mugavustena saad saata oma sihtpunkti nutitelefoni ja myOpeli rakenduse kaudu otse autosse või lasta end juhendada marsruudi viimasel kilomeetril pärast auto äraparkimist. 

1 Sisaldab 3-aastast komplekti Connected Navigation Pack Plus, ühenduvusteenuste saadavus ja ulatus erinevad riikide ja sõidukite kaupa. Connected Navigation Pack Plusi kasutamine nõuab aktiveerimist OpelConnect Store’i või myOpeli rakenduse kaudu.

2 Lisavarustus

Juhtmevaba laadimine

Uue Opel Astra Plug-in Hybridi reisijateruum sai digidetoksi kõige segava osas ning sisaldab uuenduslikke funktsioone, mis aitavad Sul hoida seda puhta ja korrastatuna ilma juhtmepundardeta. Laadi oma ühilduvaid seadmeid integreeritud juhtmeta laadija1 abil. Sisseehitatud põrutusandur ei lase su seadme akul ülekoormust tekkida, kui sa laadimise ajal autoga ebatasasel teel sõidad.  

 

Saadavus sõltub pakkumistest. Ainult PMA- ja QI-ühilduvusega telefonidele. Seadme ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.

 
Opelconnecti teenused
Nutikad tehnilised süsteemid ja vastavad teenused1, mis pakuvad ühenduvust ja kaasaegseid uuendusi, tagavad Sinu turvalisuse ning põneva ja tõhusa teekonna.
 
  • Meelerahu: hädaabi- ja rikkekõne2, sõiduki seisundi ja info teenus teavitab Sind läbisõidust, kütusekogusest või hooldusvajadusest, kindlustades Sulle alati hea enesetunde
  • Mugavus: e-kaugjuhtimise teenus3 aku täituvuse, laadimishalduse ja kliimaseadme seadistamiseks myOpeli rakenduse kaudu
  • Drive Smart: rahulik reisimine tänu teenusele Connected Navigation Pack Plus4 ning marsruudi kavandamisele
 

1 Teenuste saadavus ja sisu on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist ja/või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust.

2 Hädaabi- ja rikkekõne kasutamine nõuab üldtingimuste allkirjastamist ja sõiduki positsioneerimisega kirjalikku nõustumist sõiduki tellimisel ning sõltub võrgu olemasolust ja katvusest. Rikketeenus (Opel Mobilservice) on tasuta esimesel aastal pärast esmaregistreerimist ning seejärel tasuline.

3 Ainult Astra Hybridle.

4 Teenus Connected Navigation Pack Plus on olemas kolmeks aastaks ning on pärast seda saadaval täiendava tellimistasu eest. Teenuste saadavus ja sisu on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust.