Nooblid mugavused
Ergonoomilised aktiivistmed
Uue Opel Astra Plug-In Hybridi ergonoomilised aktiivistmed1 kannavad Saksamaa seljatervishoiu seltsi AGR2 (Aktion Gesunder Rücken AGR e.V.) kvaliteedimärki. Arvukate reguleerimisvõimalustega, kuhu kuuluvad näiteks muudetava asendiga peatoed, elektriliselt reguleeritav nimmetugi ja muudetava pikkusega istmepadi, on need istmed mitte ainult silmapaistvalt mugavad, vaid tagavad tervisliku istumisasendi juhi ja reisijate pikaajalise heaolu kindlustamiseks.  

1 Lisavarustus teatud varustustasemetel.

2 Heakskiidusertifikaat on kvaliteeditunnistus, mille omistas erinevate meditsiinivaldkondade spetsialistidest koosnev sõltumatu katsekomitee.

Soojendus

Soojendusega esiklaasi ThermaTec1 saab kiiresti vabastada nii jäitest kui ka udust. Naudi soojendust esiistmetel1 ja isegi tagumistel äärmistel istmetel2, samuti soojendusega rooli3, et tunda end mugavalt ka külmadel hommikutel.

 

1,2,3 Lisavarustus

 
Panoraamkatuseluuk

Panoraamkatuseluukvalab Opel Astra Plug-in Hybridi avara siseruumi valgusega üle, luuki saab osaliselt või täielikult avada, kindlustamaks juhile ja reisijaile erakordselt eredat ja õhulist sõiduelamust. 


1 Lisavarustus

 
Intelli-Air
Intelli-Air on uus ja äärmiselt tõhus õhufilter, mis annab pidevat infot õhu kvaliteedi kohta. See hoiab reisijateruumi õhu värske ja puhtana.