Skip To Content
Omadused

Uus Opel Astra Plug-in Hybrid

Disain

Põnevusega ootel
Uut Opel Astra Plug-in Hybridi pole võimalik ühegi teise autoga segi ajada. Iga joon ja looge kinnitavad, et see on autosõidu tulevik. Alates märgilise Vizori julgest kaarest, mis näitab teed esiosas, kuni puhaste pingul pindadeni, mis annavad Astra Plug-in Hybridile tema iseloomuliku sportliku enesekindla oleku, kergitavad kõik ainulaadsed ilmed ja ootamatud iseärasused teda teiste hulgast esile.   
Väljapaistev interjöör
Tutvu uusima põlvkonna interjööridisaini ja uuenduslikkuse uue maailmaga. Uue Astra Plug-in Hybridi sisemusest avastad uue ja täiustatud digidetoksitud Opel Pure Paneli1, mis muudab juhile antava info enneolematul viisil ladusamaks. Lõõgastu ergonoomilistel aktiivesiistmetel2, mis kaetakse luksusliku alcantara või nappa-nahaga ning saavad ka tuulutus- ja massaažifunktsiooni. Ümbritse end ruumi, tehnika ja eheda, rikkumata mugavusega tänu kaasaegsele ühenduvusele.   

1 Saadaval on kaks taset. Näidatud on lisana pakutav sisu, mis muutub kättesaadavaks hiljem.

2 Heaks kiidetud Saksamaa seljatervishoiu seltsi AGR poolt. Heakskiit on kvaliteedimärk, mille andis välja sõltumatu katsekomitee.

Stiil üle kõige

Nüüd on Sul võimalus tavapärasest loobuda, sest silmapaistmine pole iial paistnud nii lihtne. Vii oma isiklik stiil järgmisele tasemele Astra Plug-in Hybridi selliste julgete visuaalsete täiendustega nagu läikiv must katus1.

 

1 Saadaval põhivarustusena ainult teatud mudelitele.

 
Veere koos parimatega
Sul on küllalt teiste sabas sörkimisest? Ühetaolisus valmistab ebamugavust? Tähista oma isikupära uue Astra Plug-in Hybridi spetsiaalsete kergete valuvelgede täiendava visuaalse dünaamikaga. Julgete ja ehedate disainivariantide sportlikus valikus pakutavad veljed teevad uue Astra Plug-in Hybridi välimuse sama põnevaks kui on temaga sõitmine.   
Briljantne iga nurga alt
Ehedaim disain on puhas joonte ja teostuse poolest ning just seepärast ongi uuel Opel Astra Plug-in Hybridil kõik kuni pisimate detailideni tõhus ja ideaalses tasakaalus. Teravalt täpsed saksa proportsioonid järgivad kompassi põhimõtet, kus isegi energiasäästlikud LED-tagatuled harmoneeruvad täiuslikult visuaalse teljega. 
Tulevikule vastu
Oled vastamisi julgeima olemasoleva luukpäraga. Kohal, kus teistel autodel on argipäevane esivõre, asub Opel Astra Plug-in Hybridil märgiline Vizor. Silmatorkav paneel on puhta saksa vorm-järgib-funktsiooni-disainiga, integreerides  esiosa seadmed, andurid ja funktsioonid sujuvalt üheks siledaks kaareks. 

Turvalisus ja juhiabisüsteemid

Pikselesilaternad Intelli-Lux
Opel Astra Plug-in Hybrid saab uusimad pikselesilaternad Intelli-Lux. Uus ja parendatud süsteem on suur hüpe esitulede tehnoloogias, samm edasi isegi eelmiste Intelli-Luxi põlvkondadega võrreldes. See parandab järsult nähtavust tänu 168 eraldi tüüritavale LED-segmendile, mis võimaldavad pimestamisvabu kaugtulesid pidevalt sisselülitatuna hoida, sest neid reguleeritakse automaatselt vastutulijate pimestamise vältimiseks. 
Intelli-HUD 
Astra Plug-in Hybridi Intelli-HUD (esiklaasinäidik) tundub tõeliselt futuristlik, projitseerides hädavajalikku infot otse esiklaasile ja mugavalt otse juhi vaatevälja. Opeli esiklaasinäidikute tehnoloogia uusim põlvkond laiendab projektsioonivälja ja suurendab lahutusvõimet ning näidikupaneeliga sidestatult võib seal kuvada erinevaid lehekülgi, sealhulgas hüpikhoiatusi, sissetulevaid kõnesid ja meediainfot.  
Intelli-Drive 1.0 
See süsteem ühendab Astra Plug-in Hybridi kolme kõige moodsama tehnikaga funktsiooni võimalused, andmaks Sulle enneolematut kontrolli Sinu teekonna üle. Intelli-Drive 1.0 sisaldab sõidurajal paiknemise abisüsteemi (LPA), mis võimaldab Astral kergelt roolimisse sekkuda ja aidata Sul püsida sõidurada tähistavate joonte vahel. See hõlmab ka rajavahetuse abisüsteemi, mis teavitab Sind tagant kiiresti lähenevatest või vaatevälja pimealasse jäävatest sõidukitest, samuti tagantlähenejate hoiatust, mis hoiatab Sind tagurdamise ajal lähenevate objektide, sealhulgas jalgratturite ja jalakäijate eest kuni 40 meetri kauguselt.  
Intelli-Vision
Intelli-Vision aktiveerub automaatselt, kui Astra Plug-in Hybridil lülitada sisse tagasikäik (või nõudmisel) ning see kasutab auto eri külgedele paigaldatud nelja kaamerat. Reaalajas kõrglahutusega kujutised on parim abi auto ümbruse kontrollimisel. Võid lülitada sisse üksikute kaamerate vaateid, et saada selge ülevaade mistahes suunast lähenevatest kaasliiklejatest ning muuta ka kitsaimale parkimiskohale manööverdamise lapsemänguks.  
Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.0 on Opeli moodsaimate ja kõige vaistlikumate juhiabiseadmete kogum, muutes uue Astra kõige turvalisemaks ja lõõgastavamaks sõidukogemuseks, mida me eales oleme ehitanud. See süsteem integreerib mitmeid funktsioone, sealhulgas kurvikiiruse regulaatorit (CSA), mis arvutab välja ja kohandab Astra Plug-in Hybridi kiirendust kiiretes kurvides maksimaalse mugavuse ja juhitavuse saavutamiseks. Veel üks funktsioon on kohanduv nutikiirushoidik (A-ISA), mis jälgib liiklusmärke ja pakub võimalust vastavalt kiirust vähendada või suurendada ning oskab isegi ilmaolusid arvestada. Intelli-Drive 2.0 sisaldab ka poolautomaatset rajavahetusfunktsiooni (SALC), mis tuvastab olukorra, kui Sa soovid sõidurada vahetada ja võib selle töö Sinu eest ära teha.  
Võtmeta avamine ja käivitamine
Uue Astra Plug-in Hybridi võtmeta avamine ja käivitamine koos nutikate mahtuvuslike uksekäepidemetega tähendab, et Sul pole uue teekonna alustamisek tarvis isegi sammu aeglustada. Istu vaid sisse, vajuta käivitusnuppu ja lase käia.  

Nooblid mugavused

Ergonoomilised aktiivistmed
Uue Opel Astra Plug-In Hybridi ergonoomilised aktiivistmed1 kannavad Saksamaa seljatervishoiu seltsi AGR2 (Aktion Gesunder Rücken AGR e.V.) kvaliteedimärki. Arvukate reguleerimisvõimalustega, kuhu kuuluvad näiteks muudetava asendiga peatoed, elektriliselt reguleeritav nimmetugi ja muudetava pikkusega istmepadi, on need istmed mitte ainult silmapaistvalt mugavad, vaid tagavad tervisliku istumisasendi juhi ja reisijate pikaajalise heaolu kindlustamiseks. 

1 Lisavarustus teatud varustustasemetel.

2 Heakskiidusertifikaat on kvaliteeditunnistus, mille omistas erinevate meditsiinivaldkondade spetsialistidest koosnev sõltumatu katsekomitee.

Soojendus

Soojendusega esiklaasi ThermaTec1 saab kiiresti vabastada nii jäitest kui ka udust. Naudi soojendust esiistmetel1 ja isegi tagumistel äärmistel istmetel2, samuti soojendusega rooli3, et tunda end mugavalt ka külmadel hommikutel.

 

1,2,3 Lisavarustus

 
Panoraamkatuseluuk

Panoraamkatuseluuk1 valab Opel Astra Plug-in Hybridi avara siseruumi valgusega üle, luuki saab osaliselt või täielikult avada, kindlustamaks juhile ja reisijaile erakordselt eredat ja õhulist sõiduelamust. 


1 Lisavarustus

 
Intelli-Air
Intelli-Air on uus ja äärmiselt tõhus õhufilter, mis annab pidevat infot õhu kvaliteedi kohta. See hoiab reisijateruumi õhu värske ja puhtana. 

Ühenduvus

Multimeedia
Võta teele kaas oma julgeimad biidid või mahedaim lõõgastus. Uus täisdigitaalne Pure Panel saab 10-tollise näidikupaneeli ja 10-tollise keskse puuteekraani ning sidestab Sinu nutitelefoni juhtmevabalt Apple CarPlay1 ja Android Auto1,2 kaudu. Uus ja vaistlik kasutajaliides meenutab nutitelefoni ning on täielikult isikupärastatav üksikute profiilide haldusega, hõlmates ka juhi tuvastamist. Täiendavat meelerahu pakuvad sellised OpelConnecti teenused nagu hädaabi- ja rikkekõne, samuti automaatsed „läbi õhu“ toimuvad tarkvarauuendused.  Multimeediasüsteemil on AM/FM/DAB+ raadio, Bluetooth-voogedastus3 muusika tarbeks ja kaks USB-C liidest muusikasse süüvimiseks, kuhu iganes Sa ka lähed. 

1 Apple CarPlay on Apple Inc. kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes riikides ning Android Auto on Google Inc. registreeritud kaubamärk.

2 Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks mine veebilehele www.apple.com või www.android.com või võta ühendust oma Opeli esindusega.

3 Bluetooth on Bluetooth SIG Inc. registreeritud kaubamärk.

Navigatsioon

Opeli kaasaegset navigatsioonisüsteemi täiendavad veebipõhine liiklusinfo, parkimisinfo, huviväärsuste otsing ja ilmateated1. Marsruudi läbimise juhiseid kuvatakse Intelli-HUDil (esiklaasinäidikul)2, näidikupaneelil või keskkonsooli puuteekraanil sõltuvalt Sinu eelistatud kombinatsioonist. Nutikas süsteem täidab isegi Sinu häälkäsklusi, äratusfraasiks on „Hei, Opel!“ Internetiühendusega navigatsioonifunktsiooni abil saad sõita iseäranis nutikalt, see tagab Sulle „läbi õhu“ toimuvad kaardiuuendused ja annab reisile hoogu juurde 8 kõlariga helisüsteemi2 kaudu. Täiendavate mugavustena saad saata oma sihtpunkti nutitelefoni ja myOpeli rakenduse kaudu otse autosse või lasta end juhendada marsruudi viimasel kilomeetril pärast auto äraparkimist.

 

 

1 Sisaldab 3-aastast komplekti Connected Navigation Pack Plus, ühenduvusteenuste saadavus ja ulatus erinevad riikide ja sõidukite kaupa. Connected Navigation Pack Plusi kasutamine nõuab aktiveerimist OpelConnect Store’i või myOpeli rakenduse kaudu.

2 Lisavarustus

Juhtmevaba laadimine

Uue Opel Astra Plug-in Hybridi reisijateruum sai digidetoksi kõige segava osas ning sisaldab uuenduslikke funktsioone, mis aitavad Sul hoida seda puhta ja korrastatuna ilma juhtmepundardeta. Laadi oma ühilduvaid seadmeid integreeritud juhtmeta laadija1 abil. Sisseehitatud põrutusandur ei lase su seadme akul ülekoormust tekkida, kui sa laadimise ajal autoga ebatasasel teel sõidad.  

 

1 Saadavus sõltub pakkumistest. Ainult PMA- ja QI-ühilduvusega telefonidele. Seadme ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.

 
Opelconnecti teenused

Nutikad tehnilised süsteemid ja vastavad teenused1, mis pakuvad ühenduvust ja kaasaegseid uuendusi, tagavad Sinu turvalisuse ning põneva ja tõhusa teekonna.

 

  • Meelerahu: hädaabi- ja rikkekõne2, sõiduki seisundi ja info teenus teavitab Sind läbisõidust, kütusekogusest või hooldusvajadusest, kindlustades Sulle alati hea enesetunde
  • Mugavus: e-kaugjuhtimise teenus3 aku täituvuse, laadimishalduse ja kliimaseadme seadistamiseks myOpeli rakenduse kaudu
  • Drive Smart: rahulik reisimine tänu teenusele Connected Navigation Pack Plus4 ning marsruudi kavandamisele
 

1 Teenuste saadavus ja sisu on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist ja/või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust.

2 Hädaabi- ja rikkekõne kasutamine nõuab üldtingimuste allkirjastamist ja sõiduki positsioneerimisega kirjalikku nõustumist sõiduki tellimisel ning sõltub võrgu olemasolust ja katvusest. Rikketeenus (Opel Mobilservice) on tasuta esimesel aastal pärast esmaregistreerimist ning seejärel tasuline.

3 Ainult Astra Hybridle.

4 Teenus Connected Navigation Pack Plus on olemas kolmeks aastaks ning on pärast seda saadaval täiendava tellimistasu eest. Teenuste saadavus ja sisu on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust.

Opel+ tarvikud

Vastavad just sinu vajadustele

Väljenda ennast originaalsete Opel+ tarvikutega ja kasuta ära kõik oma Astra Plug-in Hybridi võimalused. Loodud sinu Opelile.

Pildid võivad erineda müügil olevatest esemetest.

Mida edasi?

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg