Tehnoloogia
Edasiarendatud juhiassistendid

Edasiarendatud juhiabisüsteemid jälgivad erinevaid tee- ja liiklustingimusi, suurendamaks sõiduohutust ning lubamaks juhil sõitu nautida. Pardale saab näiteks Intelli-Lux piksel-LED-esilaternad, suurema tuuleklaasinäidiku, Intelli-Drive ja Intelli-Vision1.

 

1 Opeli juhiabisüsteemid on loodud juhi abistamiseks süsteemi võimekuse piirides. Sõiduki juhtimise eest jääb vastutavaks sõiduki juht. Kõik lisavarustuses.  

 
Info- ja meelelahutus
Digitaalselt viimistletud Pure Panel® ekraan peidab endas juhtmeta Apple CarPlay’d™ ja Android Auto’t™ ühes individuaalse profiilihalduse ja juhituvastusega. Saad laadida oma nutiseadmeid juhtmevabalt, nautida võrguteenuseid nagu hädaabi- või rikkekõne ning hoida oma käsi pidevalt roolil tänu naturaalsele häälkäskluste süsteemile. 
OpelConnect teenused

Nutitehnoloogia süsteemid ja sellega seonduvad teenused1, mis pakuvad ühenduvust ja moodsaid innovatsioone eesmärgiga hoida sind turvaliselt terve seiklusrikka reisi vältel.

Meelerahu: hädaabi- ja rikkekõne2, sõiduki staatus ja informatsioon varustavad sind teabega kütusekulu, kütusetaseme või hooldusteavituste osas, et sa ei peaks millegi pärast asjata muretsema..

Mugavus: e-Remote Control teenus3 kontrollimaks akulaetust, haldamaks laadimist ja sõitjateruumi temperatuuri myOpel äpi kaudu.

Sõida nutikalt: lõõgastunud reisimine tänu Võrguühendusega navipaketile Plus4 ja teekonna- ning sõiduhalduse teenusele.

 

1 Teenuse saadavus ja ulatus erinevad riigiti ja sõltuvalt konkreetsest mudelist. Teenused võivad eeldada tellimust/tasu ning vajavad mobiiltelefoni leviala ning ligipääsu.

2 Hädaabi ja rikkekõne kasutamise eelduseks on nõustumine Tingimuste & tähtaegadega kirjalikul kujul sõiduki lokaliseerimise osas, kui auto tellitakse; teenus sõltub võrguühendusest ja ligipääsust. Rikketeenus (Opel Mobilservice) on tasuta esimesel aastal alates esmaregistreerimisest, hiljem saadaval tasu eest. Infot saab Opel Connect’i kohta aadressil www.opel.de/connect ja Opel Mobile Service kohta aadressil www.opel.de/mobilservice. Rakenduvad ka vastavad üldised tingimused ja tähtajad.

3 Ainult Astra Hybrid’ile

4 Võrguühendusega navipakett Plus teenused on hinna sees esimesel 3- aastal ja seejärel saadaval täiendava tellimustasu eest. Teenuse saadavus ja ulatus erinevad riigiti ja sõltuvalt konkreetsest mudelist. Teenused võivad eeldada tellimust/tasu ning vajavad mobiiltelefoni leviala ning ligipääsu.