Ärikliendiprogramm

Kuidas Opeli ärikliendiprogrammist tulu saada?

› Kvaliteetautod. Opel on üks juhtivaid ettevõtete autoparkide varustajaid ning pakub üht laiemat auhinnatud keskkonnasõbralike autode ja tarbesõidukite valikut. Meie autod on suutlikud, tippkvaliteetsed ja konkurentsivõimeliste hindadega.

 

› Opel Liising. Opel Liising on mugav ostumeetod, millega saad nautida uut Opelit väikese sissemakse ja liigsete formaalsusteta. Opeli finantseerimisprogrammid on välja töötatud koostöös Nordea Finance'iga ning kohandatud spetsiaalselt meie autodele. Küsi meie ärikliendihalduritelt parimat lahendust! Müüja aitab täita sinu personaalsete vajadustega sobiva liisingutaotluse. Saad kiiresti pakkumise koos liisingu maksegraafikuga.

 

› Konkurentsivõimeline hooldus- ja teeninduspakett koos ainulaadse lisandväärtusega äriklientidele. Kogenud ja pühendunud ärikliendispetsialistid koostavad ja pakuvad sulle ainulaadse integreeritud paketi, mis on loodud just väikeste ja keskmiste ettevõtete vajadustele.

 

› Spetsiaalne 24-tunnine ärikliendi proovisõit. Opeli ärikliendihaldurid pakuvad 24-tunniseid proovisõite, et saaksid meie autosid paremini tundma õppida ja teha õige valiku.

 

› Garantii. Kõigil meie autodel on 4-aastane garantii läbisõiduni 120 000 km või 2-aastane garantii piiramatu läbisõiduga koos Opeli ööpäevaringse autoabi teenusega. Aitame säästa aega ja raha ning vähendada kasutustsükli kogukulu, et saaksid keskenduda oma ärile.

 

› Professionaalne müügi- ja remondivõrk. Meil on üle Baltikumi volitatud müüjate ja remontijate võrk kuhu kuulub 24 ametlikku esindust. Eestis oleme esindatud Tallinnas, Jõhvis, Tartus, Valgas, Pärnus, Kuressaares ning lisaks on meil teeninduspunktid Haapsalus ja Rakveres.