Tagasi
Edasi
Tagasi
Edasi

OPEL ZAFIRA.

Luksuslik pereauto.

Parimate kiirrongide kõrgtehnoloogilisest luksusest inspireeritud uus Opel Zafira Tourer annab motoriseeritud mitmekülgsusele uue tähenduse. Külluslikult mugavust kuni seitsmele ning premium-klassi sõidukvaliteet stiilses õhkkonnas.

 

Otsid silmapaistvalt praktilist eliitklassi autot? Tutvu unikaalse Opel Zafira Toureriga.

  • Muljetavaldav kõrgdisain
  • Muretu mitmekülgsus igaks elustiiliks
  • Tippklassi luksus
  • Moodsad ohutussüsteemid
  • Dünaamilised sõiduomadused
  • Puhtus ja võimsu

Enlarge

Rafineeritud ruum

Tavalistest pereautodest tüdinud? Opel Zafira Tourer on teretulnud muutus. Paistab silma elegantsete joonte, pilkupüüdvate kroomaktsentide ja valuvelgede valikuga. Nii stiilselt pole pered veel sõitnud.


Enlarge

Ruumi sinu loovusele

Kujunda oma ruum enda järgi. Viimse detailini kvaliteetne, nutikate panipaikade ja maksimaalselt paindliku istmepaigutusega Opel Zafira Tourer lubab võimalusterohkemat elustiili.


Enlarge

Tunne, et läheb hästi

Mõnes autos lihtsalt on mõnus. Opel Zafira Tourer hellitab sind enam kui piisava mugavusega, millele lisandub muljetavaldav praktilisus ja käepärasus. Võidavad kõik.


Enlarge

Tehnika, mis sind hoiab

Sind autos ümbritsevad passiivse turvalisuse süsteemid toimivad koos ettenägeva ja ettearvava tehnoloogiaga. Opel Zafira Tourer toob praktiliste premium-autode segmenti uued juhiabisüsteemid.


Enlarge

Silmapaistev dünaamika

Ole üksi või täislastis, Opel Zafira Toureri veermik ühendab täpse teelpüsivuse ja integreeritud tehnilised uuendused ning lisavarustusena pakutav FlexRide veermik võimaldab valida kolme sõidurežiimi vahel.


Enlarge

Võimsus ja teadlikkus

Opel Zafira Tourer tõestab oma elegantsel moel, et luksus, võimsus ja sõidumõnu ei välista säästlikkust ja keskkonnasõbralikkust. Veenvaks tõendiks on uued otsesissepritsega 1,6 Turbo ECOTEC® Direct Injection bensiini- ja gaasimootorid ning ülipuhtad BlueInjection tehnoloogiaga diiselmootorid.


Liigu edasi

Opel Zafira Tourerist lähemalt.