KÜPSISTE JA PRIVAATSUSPOLIITIKA.

Sisukord

 1. Töödeldavad andmetüübid / Lingid teistele veebisaitidele
 2. Isikliku ja mitteisikliku teabe kogumine ja kasutamine
 3. Küpsiste kasutamine
 4. Veebimajakad ja pikslid
 5. Jälgimine ja analüüs
 6. Uuesti-turundamine
 7. Küpsised, mida me kasutame
 8. Küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate lubamine ja keelamine
 9. Teabevahetus sotsiaalmeedia võrgustikega
 10. Õiguse teabele oma isikuandmete kohta / parandamine, tõkestamine, kustutamine
 11. Õigus nõusolekust loobuda
 12. Privaatsuspoliitika muudatused
 13. Meiega ühenduse võtmine

 

Selle veebilehe haldaja on Opel Southeast Europe LLC (“Opel”) ja see on majutatud serveris, mida omab General Motors Holdings LLC (Michigan, USA). Kõik muud mikrosaidid, mida haldab Opel Southeast Europe LLC on majutatud Euroopas. Opel Southeast Europe LLC registreeritud asukoht asub Ungaris aadressil Szabadsag ut. 117, Budaörs 2040.

 

Palun loe see dokument enne selle veebilehe kasutamist hoolikalt läbi, sest selles seletatakse, kuidas me töötleme isikuandmeid ja kuidas me kasutame küpsiseid. Veebilehe kasutamine märgib, et nõustud selle poliitikaga.


1. Töödeldavad andmetüübid / Lingid teistele veebisaitidele

Opel hoolib sinu privaatsusest. Selle veebilehe kaudu me kogume ja töötleme erinevat tüüpi isikuandmeid. See hõlmab järgmist:

 

 • Teave, mida jagad meiega registreerimise, päringute tegemise ja meie teenuste ja veebilehe kasutamise käigus, sh nimi, aadress, meiliaadress ja samuti sinu, kui kasutaja üles laetud pildifailid.
 • Teave, mida vajame, kui teatad meie veebilehega seotud probleemist.
 • Küpsiste kaudu kogutud teave.

 

See veebisait sisaldab ka linke teistele Opeli veebilehtedele või Opeli partnerite veebisaitidele, volitatud töökodadele, sidusettevõtetele või sotsiaalmeedia veebisaitidele. Kui klõpsad lingil, mis viib mõnele muule Opeli või kolmanda osapoole veebisaidile, siis pea meeles, et nendel veebisaitidel on oma enda andmete privaatsuse poliitikad. Kui kasutad neid veebisaite, siis loe läbi nende privaatsuspoliitika.

 

See veebisait võib lisaks sisaldada ka iFrame silte sisuga, mis pärineb teistelt Opeli või kolmandate osapoolte veebisaitidelt. Opel ei vastuta iFrame siltides kuvatava kolmanda osapoole sisu eest. Seal kuvatava teabe eest vastutavad täielikult nende veebisaitide omanikud. Opel ei kontrolli ega vastuta sõltumatute veebisaitide sisu eest ja pakub taolist välist sisu oma külastajate mugavuse huvides. Kui külastad sellise sisuga lehte, siis selle tulemusena võidakse sinu seadmesse saata küpsiseid nendelt kolmanda osapoole veebisaitidelt. Opel ei halda nende küpsiste jaotamist. Nende küpsiste kohta saad täpsemat teavet kolmanda osapoole veebilehtedelt.

 

Pea meeles, et Opel ei saa kolmanda osapoole veebisaitide eest võtta mingit vastutust, ega kohustusi.


2. Isikliku ja mitteisikliku teabe kogumine ja kasutamine

Kui esitad Opelile isikuandmeid, siis salvestame ja töötleme sinu kohta käivat teavet sinu päringutele vastamiseks, reklaamiks, turuuuringute läbiviimiseks, klienditeeninduseks, müügiandmete analüüsimiseks ja sinuga ühendust võtmiseks sinu eelistatud kontakteerumisviisi kaudu. Vajadusel palume sul osaleda küsitlustes, mille andmeid kasutame sinu nõusolekul Opeliga seotud turunduseks ja turundus- ning arvamusuuringuteks.

 

Samuti me edastame ülalnimetatud eesmärgil teavet üle maailma Opeliga seotud ettevõtetele, meie Opeli partneritele ja volitatud töökodadele ning teenusepakkujatele.

 

Isikuandmete edastamine teistesse riikidesse väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda (EMP) (nt USA-s asuvale andmetöötlussüsteemi teenusepakkujale tehniliseks säilitamiseks ja töötlemiseks) ja töötlemine seal toimub ulatuses, mis on täielikus kooskõlas isikuandmete kaitsele rakenduvate kehtivate õigusnormidega. Kahjuks ei ole ükski andmeedastus internetis täielikult turvaline. Kuigi me teeme kõik, et kaitsta sinu isikuandmeid, ei saa me garanteerida sinu andmete turvalisust, mis edastatakse meie veebisaidi kaudu. Sinu andmeid edastatakse eranditult ainult turvalise serveri kaudu.

Me ei müü sinu isikuandmeid, ega jaga seda ühelegi teisele ettevõttele nende huvides kasutamiseks ilma eelneva teavitamiseta või vajadusel sinu nõusolekuta.

 

Võtame sinuga ühendust ainult elektroonilisel teel juhul, kui oled selleks selgesõnalise nõusoleku andnud.

 

Süsteemi jõudluse, kasutatavuse ja meie toodete kohta kasuliku teabe osutamise optimeerimiseks sellel veebisaidil kogume automaatselt teavet ja salvestame seda sinu arvutis olevatesse logifailidesse. Need andmed sisaldavad IP-aadressi, brauseri tüüpi ja keele seadet, opsüsteemi, Interneti-teenusepakkujat (ISP), kuupäeva- ja kellaajatemplit. Need on statistilised andmed meie kasutajate brauseri kasutuse ja Interneti kasutusharjumuste kohta.

 

Me kasutame neid andmeid, et hallata veebisaidi töö tõhusust, saada teada meie kasutajate käitumise kohta kogu veebisaidil, analüüsida trende ja koguda demograafilisi andmeid meie kasutajate kohta tervikuna. Me võime kasutada kogutud teavet oma turundus- ja reklaamiteenustes ning muus kommunikatsioonis (nt kasutajakogemuse parandamiseks, pakkudes atraktiivsemaid eripakkumisi ja teenuseid).

 

Kui ühendame mitteisiklikud andmed isikuandmetega, siis ühendatud andmeid loetakse isikuandmeteks seni, kuni need on ühendatud.

3. Küpsiste kasutamine

See veebisait, meilisõnumite saatmine, veebiteenuseid, reklaami ja interaktiivseid rakendused kasutavad meie teenuste optimeerimiseks küpsiseid.

 

 • Mis asi on küpsis?

 

Küpsis on väike fail, mis enamasti sisaldab tähti ja numbreid, mille meie veebiserver saadab brauseri küpsisefaili, mis asub sinu arvuti kõvakettal. Küpsise peamine eesmärk on võimaldada meie veebiserveril esitada kasutajale kohandatud veebilehti, mis muudavad kasutaja kogemuse Opeli veebisaidi külastamisel isiklikumaks ja sobivamaks tema konkreetsetele vajadustele.

 

 • Milliseid küpsiseid see veebisait kasutab?

 

Opel Southeast Europe LLC võib sellel veebisaidil kasutada kolme tüüpi küpsiseid:

 

Küpsised liigituvad järgmiselt:

 

 • Baasküpsised,
 • Toimimisküpsised
 • Püsiküpsised

 

Baasküpsised võimaldavad meie kasutajatel veebisaidil navigeerida ja selle funktsioone kasutada. Ilma nende küpsisteta ei toimi tellitavad teenused, nagu nt meie autokonfigureerija, esinduse otsingu funktsioon või taotlusvormid.

 

Me kasutame baasküpsiseid:

 

 • Veendumaks, et veebileht toimib ja kõik funktsioonid täidetakse õigesti
 • Et võimaldada sul autokonfigureerijas oma valikut salvestada
 • Et võimaldada sul esinduse otsingus planeerida teekonda sinu lähima esinduseni.

 

Toimimisküpsised

 

Toimimisküpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas kasutajad meie veebisaiti kasutavad. Need aitavad meil parandada meie veebisaidi funktsionaalsust, näha millised alad pakuvad meie klientidele kõige suuremat huvi ja omada teadmisi meie reklaamikampaaniate efektiivsuse kohta. See kõik aitab meil pakkuda oma kasutajatele teenuseid ja funktsioone, mis nende vajadustele kõige paremini vastavad.

 

Me kasutame toimimisküpsiseid:

 

 • Statistika loomiseks selle kohta, kuidas meie veebisaiti kasutatakse,
 • Et näha, kui efektiivsed on meie reklaamikampaaniad
 • Jälgida kasutajate mitte isikuliselt seotud käitumist ja selle abil täiustada oma veebisaiti.

 

Mõningaid toimimisküpsiseid saadavad volitatud kolmandad osapooled, kuid me ei luba küpsiseid kasutada eepool mainitutest erinevatel eesmärkidel.

 

Niinimetatud püsiküpsised salvestatakse kasutaja arvutisse või seadmesse brauseriseansside vahel. Neid kasutatakse seadete või eelistuste salvestamiseks ja veebisaidi kasutuse parandamiseks järgmisel külastusel. Mõningaid neist küpsistest pakuvad volitatud kolmandad osapooled.

 

Me kasutame püsiküpsiseid:

 

 • Et kuvada opel.ee pakkumisi, mis meie meelest võiksid kasutajatele huvi pakkuda,
 • Varustada meie meedia ja reklaami partnereid teabega sinu külastuse kohta, et nad saaksid sulle pakkuda sihitud reklaame;
 • Jagada teavet partneritega, kes pakuvad teenust meie veebisaidil. Teavet jagatakse ainult teenuse, toote või funktsiooni tagamiseks (nt värvivaliku funktsiooni jaoks meie autokonfiguraatoris) ja seda ei kasutata muul eesmärgil.

 

Mõningaid püsiküpsiseid saadavad volitatud kolmandad osapooled, kuid me ei luba küpsiseid kasutada eepool mainitutest erinevatel eesmärkidel.

 

 

 

 

4. Veebimajakad ja pikslid

See veebisait sisaldab veebimajakaid (mida nimetatakse ka pikselsiltideks). Veebimajakas on tihti läbipaistev graafikaelement, mis enamasti pole suurem kui 1x1 pikslit, mis paigutatakse veebisaitidele või meili ja mida kasutatakse veebisaiti külastava või meili saatva kasutaja veebikäitumise jälgimiseks. Veebimajakaid kasutavad kolmanda osapoole (sellel veebilehel Omniture Publishi) tehnoloogiad, et jälgida meie veebisaidi kasutajate tegevust. Need võimaldavad jälgida, millisest arvutist konkreetset veebilehte külastati ja millal ning kust (riigi/linna tasandil).

5. Jälgimine ja analüüs

Opel kasutab oma turunduskommunikatsiooni pidevaks optimiseerimiseks Adobe'i analüüsitarkvara Omniture Publish. See võimaldab jälgida veebikäitumist aja, geograafilise asukoha ja selle veebisaidi kasutuse seisukohast. Seda teavet kogutakse jälgimispikslite ja/või küpsiste kaudu. Jälgimispikslite ja/või küpsiste kaudu kogutud teave on anonüümne ja seda ei seota isikuandmetega. Kogu analüüsiks vajalikku teavet hoitakse ettevõtte Adobe Systems Incorporated San José, California, USA serverites. Opel ei jaga seda teavet iseseisvaks kasutamiseks ühelegi kolmandale osapoolele. Kui sa pole nõus teabe analüüsimisega, siis saad oma mittenõustumisest teada anda siin: http://www.adobe.com/privacy/opt-out.html

6. Uuesti-turundamine

Uuesti-turundamise küpsiste abil saame muuta pakkumised oma kasutajatele huvitavamaks. Uuesti-turundamise küpsised salvestatakse netikasutaja arvutisse või seadmesse brauseri sessiooni ajal. Need võimaldavad reklaamida partnerite ja sotsiaalmeedia veebisaitidel Opeli tooteid nendele kasutajatele, kes on varasemalt nende toodete vastu huvi tundnud.

 

Nende reklaamide sisestamine põhineb küpsiste tehnoloogial ja on täielikult anonüümne. Mingeid isikuandmeid (nagu nt IP-aaddress või sarnased andmed) ei salvestata ja samuti ei seota sinu isikuandmetega ühtegi kasutajaprofiiliga.

 

Lisaks sellele ei edastata ühelegi partnerile või sotsiaalmeedia veebisaidile sinu kohta mingeid kasutajaga seotud andmeid. Samuti on reklaamimine täielikult anonüümne.

Samuti on sul võimalik igal hetkel uuesti-turundamise küpsised välja lülitada, selleks klõpsa järgneval lingil: http://www.turn.com/privacy/opt-out-of-the-turn-platform

7. Küpsised, mida me kasutame

Selles jaotises on teave meie veebisaidil kasutatavate küpsiste kohta. Kui sa ei nõustu mõne konkreetse küpsise seadetega, on sul võimalus need küpsised keelata, selleks klõpsa küpsise nimel. Kui mõnede küpsiste keelamiseks otselinki pole, siis saab neid küpsiseid keelata oma brauseri seadetest, vt punkt 8.

 

7.1 Küpsised arvutile mõeldud veebisaidil

 

Need veebireklaami jälgimise küpsised näitavat sulle veebireklaame, mis põhinevad sisul, mida sa varem oled vaadanud ja klõpsanud ning samuti meie veebisaidi lehti, mida varem oled külastanud.

 

 

Neid küpsiseid kasutatakse meie veebisaidi külastajate lugemiseks ja mõõtmiseks, kuidas veebisaiti kasutatakse:

 

 

Neid küpsiseid kasutatakse meie veebisaidi kasutuse uurimiseks, et seda tulemuste põhjal optimiseerida:

 

 

Need küpsised tagavad, et sulle ei kuvata uuesti veebiküsitlusi, millele oled juba vastanud või vastamisest keeldunud.

 

 

Neid küpsiseid kasutatakse meie veebisaidi kasutuse uurimiseks, et kuvada teatud kasutusmustri korral kupongide programme.

 

 

7.2 Küpsised mobiilseadmetele mõeldud veebisaidil

 

See küpsis tuvastab kasutaja anonüümsel vormil See sisaldab teavet kasutaja isiklike seadete kohta veebilehel (keel, otsingukriteeriumid, konfigureeritud mudel jne) ja hoiab kokku teatud järjestusi, et tagada paindlik liikumine veebisaidil ja liikumine üksikute lehekülgede vahel.

 

 • FITSID

 

Need küpsised salvestavad teavet, kuidas külastajad meie mobiilseadmete veebisaiti kasutavad ja aitavad meil mobiilseadmete veebisaiti järk-järgult vastavalt sinu huvidele arendada:

 

 • lgin
 • lastUrl
 • s*
 • s_cpc
 • s_evar_34
 • s_evar_35
 • s_fid
 • s_getval_2
 • s_ria
 • s_sq
 • s_sq
 • s_sv_sid
 • s_vi
 • s_invisit
 • s_nr
 • s_vnum

 

See küpsis märgib, et küpsised on sinu seadme brauseris lubatud:

 

 • S_cc

 

Neid küpsiseid kasutatakse meie veebisaidi külastajate lugemiseks ning mõõtmiseks, kuidas veebisaiti kasutatakse:

 

 

Neid küpsiseid kasutatakse meie veebisaidi kasutuse uurimiseks, et seda tulemuste põhjal optimiseerida:

 

 

See küpsis tagab, et sulle ei kuvata uuesti veebiküsitlusi, millele oled juba vastanud või vastamisest keeldunud:

 

 

See küpsis sisaldab URL-i, mille kaudu kasutaja mobiilseadmete veebisaidile saabus. See küpsis on vajalik jälgimiseks:

 

 • Fitreferrer / Original referrer

 

Seda küpsist kasutatakse teabe kogumiseks, mida vajab mobiilseadmete veebisaidil kasutatav tarkvara FIT andmete töötlemiseks (https://developer.sevenval.com/docs/)

 

 • fitdetection

 

 

 

8. Küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate lubamine ja keelamine

Interneti brauseri menüüriba jaotises Abi seletatakse kasutajatele:

 

 • kuidas takistada brauseril uute küpsiste vastuvõtmist;
 • kuidas seadistada brauser sellisel, et iga uue küpsise vastuvõtmisel kasutajat teavitataks;
 • kuidas küpsised täielikult keelata.

 

Kui küpsised on keelatud, siis pole suur osa opel.ee sisust kättesaadav, nt esinduse otsing ja autokonfiguraator ning samuti ei pruugi brauser õigesti kuvada kasutajapõhiseid pakkumisi. Selle vältimiseks soovitame küpsised lubada.

 

Juhul, kui soovid lugeda täpsemalt, siis on veebis küpsiste kohta saadaval rohkelt materjali. Näiteks: http://www.allaboutcookies.org

 

9. Teabevahetus sotsiaalmeedia võrgustikega

Klienditeenindus ja abi sotsiaalmeedia kaudu

 

Võid Opel Southeast Europe LLC-ga ühendust võtta ka meie sotsiaalmeedia kanalite kaudu. Nt kui saadad meile sõnumi või postitad midagi meie sotsiaalmeedia kanalites, võime sinu sõnumi või postituse teavet kasutada selleks, et sulle vastata teemal, mille osas sa meiega ühendust võtsid, kasutades selleks sinu kasutatud sotsiaalmeedia kanalit. Sellest, et vastata sinu abipalvele, võime küsida sult otse- või privaatsõnumi kaudu täiendavat teavet, nt teema üksikasju, nime, meiliaadressi, VIN-koodi, telefoni numbrit, asukohta (linn/riik) ja/või sinu sõiduki marki, mudelit ja aastakäiku. Sinu saadetud teavet ei kasutada otseturunduseks, turundusuuringuid teenuse või toote parandamiseks tehakse ainult (anonüümseks muudetud) koondandmete põhjal.

 

Palume arvestada, et kunagi ei tohiks oma postitusse või sõnumisse lisada tundlikke andmed (nt andmed rassilise või rahvusliku päritolu, poliitiliste hoiakute, usuliste või filosoofiliste veendumuste või tervisliku seisundi kohta). Pea meeles, et kui postitad midagi avalikul sotsiaalmeedia kanalil, siis on seda võimalik lugeda kõigil

 

Sotsiaalmeedia lisandmoodulid

 

Facebook

See veebisait ei kasuta sotsiaalvõrgustiku facebook.com algseid lisandprogramme (pluginaid), vaid nende muudetud vorme. (Sotsiaalvõrgustikku facebook.com haldab ettevõte Facebook Ireland Ltd., aadressiga 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Iirimaa.)

 

Muutsime selle veebisaidi lisandprogramme selliselt, andmete edastamine Facebookile, mida saab seostada konkreetse isikuga, toimub alles pärast jagamisnupu klõpsamist.

 

Jagamisnupu klõpsamine käivitab lisandprogrammi ja sinu brauser loob otseühenduse Facebooki serveritega. Facebook saadab lisandprogrammi sisu otse brauserisse, mis ühendab selle veebisaidiga. Seega ei saa me mõjutada andmete ulatust, mida Facebook selle lisandprogrammi abil kogub ja selle pärast teavitame sind meile kättesaadava teabe põhjal:
jagamisnupule klõpsamisel edastub Facebookile teave, mille olete meie veebisaidi vastaval leheküljel sisestanud. Kui sa oled Facebooki sisselogitud, siis saab Facebook siduda sinu külastuse sinu Facebooki kontoga. Kui kasutad lisandprogramme, nt klõpsad jagamisnupul, siis seonduv teave saadetakse sinu brauserist otse Facebooki, kus see salvestatakse. Kui te ei ole Facebooki liige, siis on selles hoolimata Facebookil võimalik saada ja salvestada teie IP-aadress. Facebooki teabe kohaselt salvestatakse Saksamaal asuvasse serverisse ainult anonüümseks muudetud IP-aadress.
Teavet andmekogumise ulatuse ja eesmärgi, andmete edasise töötlemise ja kasutamise Facebooki poolt pärast jagamisnupule klõpsamist, samuti sinu seotud õiguste ja sätete muutmise kohta oma privaatsuse kaitsmiseks vaata Facebooki andmekaitsereeglitest https://www.facebook.com/about/privacy/.

 

Google+

See veebisait ei kasuta sotsiaalvõrgustiku Google Plus algseid lisandprogramme (pluginaid), vaid nende muudetud vorme. Sotsiaalvõrgustikku Google Plus haldab Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States.

 

Muutsime selle veebisaidi lisandprogramme selliselt, andmete edastamine Google'ile, mida saab seostada konkreetse isikuga, toimub alles pärast +nupu klõpsamist.

 

+ nupu klõpsamine käivitab lisandprogrammi ja sinu brauser loob otseühenduse Google'i serveritega. Lisandprogrammi sisu saadetakse seejärel sinu brauserisse, mis ühendab selle seejärel kuvatud veebilehega. See saadab Google'ile teavet, et oled meie veebisaiti külastanud.

 

Kui oled meie veebisaidi külastamise ajal oma isikikule Google'i kontole või Google Plus kontole sisse logitud, siis saab Google selle veebisaidi külastuse selle kontoga siduda. Nupule klõpsamine saadab selle teabe otse Google'isse, kus see salvestatakse. Kui soovid, et sellist andmete edastust ei toimuks, siis logi enne meie veebisaidi külastamist oma Google Plusi või Google'i kontolt välja.

 

Meil puudub võimalus mõjutada andmete ulatust ja sisu, mida Google selle nupu abil kogub. Ja me ei saa välistada võimalust, et kogutakse ja edastatakse ka sinu seadme IP-aadress. Teavet Google'i poolt kogutud andmete ulatuse ja eesmärgi, kasutamise kohta lugege nende andmekaitse põhimõtetest: https://developers.google.com/+/web/buttons-policy

 

Kui oled Google Pluss liige või oled Google'isse sisse logitud ja ei soovi, et Google meie veebilehe külastamise sinu Google'i poolt kogutud kasutaja andmetega seoks, siis logi enne meie veebisaidi kasutamist Google Plusist või Google'ist välja.

 

Twitter

Meie veebileht sisaldab Twitteri funktsioone, mida haldab ettevõtte Twitter Inc., 795 Folsom Street, Suite 600, San Francisco, CA 94107, USA. Kui kasutad Twitterit ja eriti funktsiooni Re-Tweet, siis lingib Twitter sinu konto veebisaitidega, mida oled külastanud. Seda jagatakse teiste Twitteri kasutajatega, eelkõige sinu järgijatega. Samal viisil edastatakse andmeid ka Twitterile. Twitter pole meid, kui meie veebisaidi haldajaid, teavitanud edastatavate andmete sisu või kasutamise kohta. Täiendavat teavet leiad järgmiselt lingilt: http://twitter.com/privacy

 

Pea meeles, et oma Twitteri privaatsusseaded saad muuta oma konto seadetest http://twitter.com/account/settings.

 

Allikas: Flegl Rechtsanwälte GmbH

10. Õiguse teabele oma isikuandmete kohta / parandamine, tõkestamine, kustutamine

Sul on igal ajal õigus nõuda teavet sinu kohta salvestatud isikuandmete, nende andmete päritolu, andmete saajate, salvestamise eesmärgi ja samuti isikute ning juriidiliste isikute kohta, kellele me regulaarselt sinu isikuandmeid edastame. Lisaks sellele on sul õigusaktide kohaselt õigus oma andmeid uuendada, parandada, tõkestada või kustutada.

 

Kui oled jaganud meiega oma isikuandmeid ja tahaksid teada, kas ja milliseid isikuandmeid on meie juures sinu kohta salvestatud, või kui soovid teavet oma andmete kasutamise või parandamise / tõkestamist / kustutamise kohta, siis võta e-maili teel ühendust meie kliendiabikeskusega aadressil cac@opel.com

 

11. Õigus nõusolekust loobuda

Sul on õigus igal ajal nõusolekust loobuda. Nõusolekust loobumine ei mõjuta andmete töötlemise seaduslikkust, mis koguti teie nõusolekul enne sellest loobumist.


12. Privaatsuspoliitika muudatused

Kõik meie privaatsuspoliitika tulevased muudatused avaldatakse sellel veebisaidil. Muudatustega tutvumiseks peaksid meie privaatsuspoliitka tingimusi regulaarselt üle vaatama.


13. Meiega ühenduse võtmine

Kui teil on käesoleva privaatsuspoliitika kohta küsimusi, kommentaare või päringuid, siis võtke meiega ühendust:

 

Opel Southeast Europe LLC

Szabadsag ut. 117, Budaörs 2040., Ungari.

cac@opel.com

 

Versioon: veebruar 2017