Opel Vivaro - mahutavus ja kandevõime

Proovisõit

Proovisõit ütleb rohkem kui tuhat pilti. Reaalseks kogemiseks klõpsa siia.

Proovisõidu broneerimine

Mahutab kuni 1,2 tonni.

Optimaalne disain, maksimaalselt sile veoruumi põrand ja hõlbus laadimine teevad kõik veod Opel Vivaroga eriti mugavaks.

Enlarge

Veab tõesti palju

Kahe eri pikkuse ja kahe eri kõrgusega kaubiku veoruumi maht ulatub kuni 8,6 kuupmeetrini. Lühemal versioonil on veoruumi pikkus 2537 mm ja pikemal 2937 mm. Veoruum on disainitud täpselt euroaluste järgi ning sellesse mahub hõlpsalt kuni kolm alust.


Enlarge

Lihtne laadimine ja ülipikkade veoste läbilaadimine

Eriti laiad külguksed võimaldavad laadida euroaluseid küljelt ning lisavarustusena on saadaval laadimist hõlbustavad 250° avanevad tagauksed. Lisavarustusena on saadaval ka tagaluuk. Lisavarustuses FlexCargo läbilaadimisluugid võimaldavad eriti pikki veoseid lükata läbi vaheseina ja kaassõitja istme, sel juhul on veose kogupikkus lühemal versioonil kuni 3750 mm ja pikemal versioonil 4150 mm.


Enlarge

Kaitse sinu varale

Veose optimaalseks kinnitamiseks ja autosviibijate turvalisuse suurendamiseks on veoruumis optimaalse paigutusega koormakinnitusaasad. Veoruumi sisemust kaitsevad puidust põranda- ja küljekatted, milles on spetsiaalsed avad standard- ja lisavarustuses aasade, konksude jm jaoks.

Riiulisüsteemid

Sortimo Simpleco riiulisüsteem on kergetest tugevatest materjalidest ning võimaldab sahtleid ja kaste vabalt ja mugavalt paigutada. Lõputult paindlik Sortimo Globelyst lahendab kõik panipaigaküsimused. Praktilised, kerged ja tugevad Bott Craftsman riiulid ja sahtlid sobivad sinu kaubikule täiuslikult.