Tagasi
Edasi
Tagasi
Edasi

Kabiiniga veermiku ja tööbussi maailma esmaesitlus

Opel Movano teine põlvkond toob Euroopa kergveokiturule värskeid tuuli, pakkudes uuenduslikku tehnikat koos suurepärase funktsionaalsuse ning säästlikkusega

VÕIMALUSTEROHKE TEE. MOVANO.

Soliidne, ruumikas, võimekas.

Opel Movano on väikebussimaailma superstaar. Muljetavaldava variantide, teljevahede, kandevõimete ja kõrguste valikuga on ta teistest peajagu üle. Movano kauba- ja reisibussid on nägusa disainiga, ülimalt säästlikud ja tõhusad ning oma klassi juhtivate mugavusomadustega.

 

Pisiasjadeni funktsionaalne Opel Movano minimeerib kulusid ning parandab mainet ja mugavust. Vaata järgi, kuidas.

 

  • Suure laadimisruumi ja mahuga
  • Kõikehõlmav valik
  • Täiustatud veermik
  • Puhas ja säästlik võimsus
  • Kindel turvalisus ja ohutus

Enlarge

Mugav tee

Opel Movano on töötajate ja reisijate mugavuse uus tase, täis üllatavalt peent tehnikat ja käepäraseid panipaiku. Kliimaseade, palun väga. Lennukisalongi-laadne valgustus ja ventilatsioon reisijatele? Kõik see on olemas ja kasutusvalmis.


Enlarge

Vastavalt sinu vajadustele

Neli veermikupikkust ja kolm kõrgust, kaubikud, platvormsõidukid ja mikrobussid, kuni 17- kohalised väikebussid, mugavus ja tehases koostatud erilahendused. Ütle, mida vajad, ja selleks leidub täpselt sobiv Opel Movano.


Enlarge

Vedamiseks valmis

Esi- või tagaveolisel üksikute või topelttagaratastega Opel Movanol on paremad sõiduomadused ja pikemad hooldusvälbad. Sõiduomadustelt meenutab suurt sõiduautot, ent tänu suurele veo- ja pukseerimisvõimsusele täidab veoauto ülesandeid.


Enlarge

Puhas diislijõud

Opel Movano pakub kolme läbiproovitud säästlikku suure võimsusega diiselmootorit. Kõik on heade tarbesõiduomadustega, läbiproovitud tehnikaga ning vajavad vähem hooldust ja remonti. Sujuvalt töötav 6-käiguline manuaal- või Opel Easytronic® käigukast suurendab juhi rahulolu veelgi.


Enlarge

Meeskonna ja koorma kaitseks

ESP® ei peaks olema luksus, nagu ka ABS. Opel Movano tagaveolistel variantidel on mõlemad standardvarustuses. Lisaks hulk muid kaasaegseid tehnilisi lahendusi ja lasti suurem turvalisus.