Opel Vivaro - lisavarustus

Proovisõit

Proovisõit ütleb rohkem kui tuhat pilti. Reaalseks kogemiseks klõpsa siia.

Proovisõidu broneerimine

OPEL Vivaro lisavarustus.

Vivaro toob ka sellesse segmenti Opeli auhinnatud disainifilosoofia. Lisaks standard- ja valikvarustusele on saadaval lai valik lisavarustust, et Vivarot maksimaalselt ära kasutada.

 

Kogu lisavarustuse valikuga saab tutvuda Opel Vivaro lisavarustuse veebikataloogis või kohalikus Opeli esinduses.

Enlarge

Mugavus ja abi

Olgu tegemist töösõiduki või pereautoga, ikka soovid end oma Vivaros tunda nagu kodus. Saadaval on kõik, mida oma Vivaro korrashoiuks vajad - põrandamattidest istmekateteni.


Enlarge

Teabe- ja meelelahutussüsteem

Aitab kätt elu pulsil hoida – ühendused kontori ja pereliikmetega, liiklusteave ja reisijuhised. Tutvu oma Vivarole pakutavate toodetega.


Enlarge

Turvalisus ja kaitse

Liikle ohutumalt ja kaitse oma Vivaro head välimust. Hoolitse sõitjate ja veoste eest ning ole kõigeks valmis. Saadaval on parkimisabi ja tahavaatekaamerad ning kõik muu, kaitsepaneelidest ja porikaitsetest pirnikomplektide ja lapseistmeteni.


Enlarge

Veosüsteemid ja kandurid

Vivaro mahutavus on optimaalne ja maksimaalne. Ning Opel pakub veel lisavarustust veovajaduste korraldamiseks nii sees kui väljas. Et kõike oleks veelgi lihtsam ja mugavam vedada, pakume hulgaliselt lisasid kaitsepaneelidest ja riiulitest katuseraamide, veokonksude ja kinnitusrihmadeni. Valikus on nii Opeli originaaltooteid kui ka pakkumisi meie partneri, veosüsteemide turuliidri Thule valikust.


Enlarge

Veljed

Stiilsed ja praktilised. Opel pakub erinevaid teras- ja kergsulamvelgi ning komplektseid talverattaid. Erilise südamerahu tagavad Thule lumeketid.