Tagasi
 • INSIGNIA COUNTRY TOURER.

Edasi
Tagasi
 • KÕIK RASKUSED KERGELT

  Kõrgem kliirens ja spetsiaalsed kerekaitsed lisavad atraktiivset atleetlikkust. Kroomitud esituledetailid on ka peenesse seltskonda sobivad.

 • ISTU SISSE JA NAUDI.

  Naudi ruumikat premium-klassi salongi ja kvaliteetseid materjale. Lisaks mitmel viisil reguleeritavad ergonoomilised AGR1-sportesiistmed, mis pakuvad tõelist äriklassi sõiduelamust.

   

  1 Saksamaa seljaterviseühing

 • HÄID VELGI.

  Erinevad valuveljed muudavad su Insignia isikupäraseks. 16” kuni 20”mõõdus veljed sobivad Insignia rõhutatud koopaäärte ja sportlike joontega suurepäraselt.

 • PANORAAMKATUSELUUK.

  Suur tumendatud katuseluuk teeb salongi valgusküllaseks ja toob kuumal ajal värskeid tuuli. Moodne aerodünaamika ja spetsiaaltihendid viivad tuulemüra miinimumini.

 • ÜLIMAHUKAS PAGASIRUUM.

  Insignia Country Toureril on muljetavaldav 1530-liitrine pagasiruum, kui tagaistmed alla klappida.

 • OPC LINE PAKETT.

  Kui soovid, et su auto võimas iseloom veelgi paremini välja paistaks, on just sulle loodud võidusõidumaailmast inspireeritud Opel Performance Centeri (OPC) paketid.

Edasi
Tagasi
 • VÄLIMUS

 • SALONG

 • VELJED

 • KATUSELUUK

 • VEORUUM

 • OPC LINE SPORT

Edasi
Tagasi
 • HOIDES TURVALIST VAHET.

  Opeli adaptiivne püsikiirusehoidja teeb sõitmise palju mõnusamaks, eriti aeglases linnaliikluses. Süsteem hoiab automaatselt ohutut pikivahet eessõitva autoga.

 • SINU TURVALISUS ENNEKÕIKE.

  Insignia aktiivsed turvasüsteemid nagu pimenurgahoiatus, reavahetushoiatus ja sõidureast kõrvalekaldumise hoiatus teevad sõitmise märksa ohutumaks.

 • TURVALISUSE MULTITALENT.

  Parem turvalisus, vähem stressi. Opel Eye esikaamera funktsioonid on liiklusmärgituvastus, otsasõiduhoiatus, hädapidurdus ja pikivaheindikaator.

 • PAREM NÄHTAVUS JA TURVALISUS.

  Pimedas optimaalne nähtavus. AFL+ kohandab biksenoontulede valguse sõiduolude järgi.

Edasi
Tagasi
 • ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSEHOIDJA

 • SÕIDUREAS PÜSIMISE ABI

 • OPEL EYE

 • ADAPTIIVSED ESITULED AFL+

Edasi
Tagasi
 • VALI VÕIMSUS.

  Tutvu meie võimsate, töökindlate ja säästlike mootoritega. Insigniale on saadaval uued sosistavad diislid: madala müra- ja heitmetaseme, kiire reaktsooni ja suure pöördemomendiga.

 • KIIREM KÄIK.

  Valik on sinu. Manuaal või automaat. Kõikidel mudelitel on standardvarustuses tõhusad kuuekäigulised käigukastid ning valida saab manuaalse või automaatse käiguvahetuse.

 • TUNNED, KUIDAS VEAB.

  Parem turvalisus ja rohkem sõidumõnu: Insignia lisavarustuses on kohanduv nelikveosüsteem, mis parandab juhitavust ja stabiilsust kõikides sõiduoludes.

 • VAJUTA NUPPU. LÕBUTSE.

  FlexRide'i lüliti abil saab Insignia sõidudünaamikat vastavalt oma meeleolule aktiivselt muuta. FlexRide teeb sõiduelamuse eriliselt mõnusaks.

 • ECOFLEXIGA ROHELISEM.

  Start/stopp-süsteem, õhuvõre aktiivsulgur, N0x heitmeid vähendavad BlueInjection mootorid ja ecoFLEX-tehnoloogia tagavad maksimaalse kütusesäästu ja minimaalsed kulud.

Edasi
Tagasi
 • MOOTORID

 • KÄIGUKASTID

 • KOHANDUV NELIKVEDU

 • FLEXRIDE-SÜSTEEM

 • ROHELINE TEHNOLOOGIA

Edasi
Tagasi
 • ISIKLIK ÜHENDUS- JA TEENINDUSASSISTENT.

  Opel OnStar pakub ületamatut turvatunnet, ööpäevaringselt, 365 päeva aastas. Meie ainulaadseid teenuseid saab kasutada ühe nupuvajutusega pea kõikjal Euroopas.

 • LIHTSALT NUTIKAS.

  Lihtsalt nutikas. Meie suurepäraste teabe- ja meelelahutussüsteemidega veedad sõiduaja mõnusalt ja kasulikult.

 • TIPPHELI.

  Ümbritse end võimsa kvaliteetheliga. Bose® high-end süsteem mängib sinu muusikat nagu sina tahad. Lisavarustusena pakutav 8 kõlariga süsteem on maailmatasemel heliga.

 • SOOVIKOHANE JUHIINFO.

  Valikus on kolm erinevat juhiinfoekraani. Need on loodud veatuks koostööks uue põlvkonna teabe- ja meelelahutussüsteemiga.

Edasi
Tagasi
 • ONSTAR

 • IntelliLink

 • R300/R400

 • BOSE® HELISÜSTEEM

 • JUHI EKRAAN

Edasi
Close

Insignia kohanduv nelikveosüsteem jaotab mootori pöördemomendi esi- ja tagatelje ning vasaku ja parema tagaratta vahel. Automaatne jaotussüsteem tagab maksimaalse haarde, stabiilsuse ja hea sõidudünaamika.

Close

Diisel, bensiin või LPG? Vaikselt töötavad 88 kW (120 hj) ja 100 kW (136 hj) sosistavad diislid on vaiksed ja tõhusad. 100 kW (136 hj) 1,6 CDTI heitmetase on vaid 104 g CO2 (kombineeritud)1.

 

Müra- ja vibratsioonivabaduse etalon on 125 kW (170 hj) 1,6-liitrine bensiinimootor. Ökonoomseim ja keskkonnateadlikum valik on turbolaadimisega 1,4 LPG: kombineeritud kütusekulu l/100 km: 7,9–7,6 (6,1–5,9); kombineeritud CO2 heitmed, g/km: 128–124 (144–139).

1Vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EÜ) nr 692/2008 (kohaldatavad versioonid).

Close

Pimenurgahoiatus (SBZA)
Kui Insignia küljel olevasse "pimenurka" ilmub auto, hakkab vastava külje peeglis vilkuma märgutuli.


Reavahetushoiatus (LCA)
Radar tuvastab tagant kuni 70 meetri kauguselt kiirelt lähenevad autod. Kui kavatsed samal ajal ümber reastuda, hakkab vilkuma hoiatustuli.


Sõidureast kõrvalekaldumise hoiatus (LDW)
Kui kaldud eksikombel oma reast välja, süütab sõidureast väljumise hoiatus armatuurlaual märgutule ja annab helisignaali.

Close

Insignia adaptiivne püsikiirusehoidja (ACC) teeb tihedas liikluses sõitmise lihtsamaks ja turvalisemaks. Kui kiirus ja pikivahe on ette antud, kiirendab ja aeglustab süsteem autot iseseisvalt. Insignia mõõdab radariga kaugust eessõitjani ning muudab valitud pikivahe hoidmiseks liikumiskiirust. Automaatkäigukastiga saab adaptiivne püsikiirusehoidja auto täielikult peatada.

Close

Andurid koguvad infot valgus- ja ilmaolude, kiiruse, eessõitjate, vastusõitjate ja rooli pöördesuuna kohta. Seejärel reguleerib AFL+ automaatselt valgusvihu tugevust, laiust ja kallet. AFL+ süsteemil on kaheksa liiklusoludest ja keskkonnast sõltuvat valgusseadet.

Close

Opel Eye kaamerasüsteem hoiatab võimalike ohtude eest teel.

 

Liiklusmärgituvastaja loeb ja kuvab ekraanil kiirusepiiranguid ja muid liiklusmärke.

 

Pikivaheindikaator näitab kaugust eessõitjani, aidates hoida turvalist pikivahet.

 

Otsasõiduhoiatus hoiatab aeglasele eessõitjale liiga kiiresti lähenemise puhul visuaalse ja helisignaaliga, kui kiirus on jalakäija omast suurem. See asub autot kergelt aeglustama ja muudab pidurid tundlikumaks, et olla valmis äkkpidurduseks.

Close

FlexRide reguleerib reaalajas automaatselt vedrustust, et kindlustada optimaalne haarduvus. See kohandab ka gaasipedaali, stabiilsuskontrolli ja rooli ning, kui need on olemas, nelikveo ja automaatkäigukasti tööd.

 

Režiimi võid vahetada igal ajal:
- Sport, erksamaks sõiduks
- Tour, mugavaks ja pehmeks kulgemiseks
- Standard, optimeeritud kütusekulu ja juhitavusega

Close

OPC Line salongipaketis on tume laekate, OPC rool, OPC käigukang ja võidusõidupedaalid. Automaatkäigukasti puhul saab nahkroolile tellida vormelistiilis käiguvahetuslabad1.
Recaro sportistmed2 on perforeeritud musta nahkkatte ja soojendusega, 8 viisil reguleeritavad ja 4 suunas reguleeritava nimmetoega.1
Saadaval üksnes automaatkäigukastidega.
2Saadaval lisavarustusena

Close

Insignia loob terviku autost, juhist ja digitaalsest infost. Navi 900 IntelliLink® esitab välisseadmetest USB kaudu videoid ja striimib heli Bluetooth®-ühendusega mobiilseadmetest.

 

Apple CarPlay1 toob sõidu ajal kasutatavad iPhone'i funktsioonid auto ekraanile: saad helistada, sõnumeid saata ja vastu võtta ning muusikat kuulata. Android Auto2,3 ühilduvus koos sarnaste funktsioonidega on 2016. aasta jooksul tulemas.

 

1Apple CarPlay ja Apple on USAs ja teistes riikides registreeritud Apple Inc. kaubamärgid.
2 Android on Google Inc. kaubamärk.

3Apple CarPlay™ ja Android Auto™ teenuste kättesaadavus sõltub nutitelefoni operatsioonisüsteemist ning ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Lisainfo www.apple.com või www.android.com .

Close

Raadio R300 Color on 4,2-tollise värviekraani ja 6 kõlariga. Standardvarustuses on meediasisend (aux-in) ja USB; lisavarustusena saab tellida CD-mängija ja digiraadio (DAB/DAB+/DMB-R). Saadaval on ka mitmed heli eelseaded, sealhulgas helitugevuse, heli ja bassi kiirustundlik kohandamine.

 

R400 Color on veel enamate funktsioonidega, sealhulgas juhtnupud roolil ja Bluetooth®-ühendus. See võimaldab kasutada telefoni vabakäesüsteemi ja hääljuhtimist ning edastada telefonist heli juhtmevabalt.

Close

Kvaliteedile ja materjalidele on pööratud suurt tähelepanu. Juhikeskse kokpiti disain asetab kõik käeulatusse. Lisavarustuses on 8-tollise värviekraaniga teabe- ja meelelahutussüsteem, et maailmaga ühenduses olla. Salongi viimistlusmaterjalide valik on lai, kvaliteetkangastest peene nahani. Ergonoomilised AGR1  -sportesiistmed toetavad pikkadel sõitudel selga. Mitmekülgselt reguleeritavad istmed aitavad leida mõnusaks sõiduks sobiva asendi.

1 Saksamaa seljaterviseühing

Close

Tugevailmelise disaini ja moodsa tehnoloogiaga Country Tourer on kaunilt tasakaalustatud auto. Auto väärtust aitavad hoida antratsiithallid maastikukaitsmed kere alaosas. Maastikurehvid, jõulised valuveljed ning nelikveo embleem näitavad, et sellelt autolt võib palju oodata.

Close

Start/stopp-süsteem lülitab auto peatumisel mootori välja ja kui sidurit vajutada, uuesti sisse. See tähendab, et seisval autol heitmeid pole. Õhuvõre aktiivsulgur suurendab kütusesäästu, sulgedes võimalusel esivõre. Innovatiivne BlueInjection tehnoloogia vähendab oluliselt NOx heitmeid.

 

Kütusekulu, l/100 km: linnas 11,5–5,1, maanteel 6,6–3,9, kombineeritud 8,4–4,3; kombineeritud CO2 heitmed, g/km: 197–114.

 

Vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EÜ) nr 692/2008 (kohaldatavad versioonid).

Close

Automaatne avariiteavitus. Õnnetusest teatatakse automaatselt OnStari nõustajale.


Nutitelefoniliides. Uste lukustamine ja avamine, õlitaseme kontroll ja muud kaughaldusfunktsioonid.


Varastatud auto otsing. OnStar aitab leida auto ja takistada selle käivitamist.


Diagnostika. OnStar võimaldab kontrollida auto tervist kaugühenduse teel.


Sihtkohtade allalaadimine. Marsruudimuutus? Lase OnStaril sihtkoht Opeli navigatsioonisüsteemi laadida.

 

Funktsioonide saadavus võib sõltuda regioonist ja varustustasemest. Piiranguid vaata siit.

Close

Standardvarustuses 3,5˝ (9 cm) must-valge ekraan näitab auto infot, sealhulgas kütusekulu, sõiduandmeid ja juhiabisüsteemide teavet.


Lisavarustusena pakutava raadioga tuleb kaasa 4,2˝ (10,7 cm) värviekraan, mis näitab lisaks auto süsteeme, helisüsteemi, telefoni, navigatsiooniandmeid ja auto seadeid ning on juhitav rooli juhtnuppudega.

Lisavarustusena saab tellida 8˝ (20 cm) kõrgresolutsiooniga ekraani, mis võimaldab juhtida kõiki info- ja sidefunktsioone. Ekraanil on kaks töörežiimi, Tour (digispidomeeter ja vähem auto infot, rohkem meediat) ning Sport (klassikalised analoognäidikud ja rohkem auto süsteemide infot).