Tagasi
Edasi
Tagasi
Edasi

OPEL MOKKA.

Tugev, soliidne, värske.

Kaunid kumerused ja kindlameelne ilme juhatavad sisse uut tüüpi autoelamuse. Opel Mokka on soliidne, modernne ja kõikjal nagu kodus.

 

Soovid rutiinist pääseda? Mokka on valmis ja ootel.

  • Nii seest kui väljast dünaamilise disainiga
  • Ruumikas ja võimalusterohke
  • Mugav ja mitmekesiste võimalustega
  • Turvaline, kindel ja toetav
  • Tõhus veermik, säästlikud mootorid

Enlarge

Kõigeks valmis olemus

Elegantse disaini, soliidse ilme ja sujuvate joontega Opel Mokka mõjub värskelt. Otsekoheselt omanäoline ja atraktiivne, ei pea ta silmapaistmiseks suurustlema.


Enlarge

Valmis rõõmustama

Ruumikas, hõlpsasti pargitavas mõõdus ja integreeritult mitmekülgne Opel Mokka sobib pea kõigi elustiilidega. Vajad rohkem ruumi? Klapi lihtsalt istmed alla. Rohkem panipaiku? Needki on nutikalt välja mõeldud ja sisse ehitatud.


Enlarge

Läbinisti kvaliteetne

Vähe on asju, millega võib lõpuni rahul olla. Kuid Opel Mokka uusima põlvkonna teabe-, meelelahutus- ja navigatsioonisüsteemid on täiuslikkuse lähedal. Naudi suurepärast heli, muljetavaldavat ühenduvust ja väljapaistvat kvaliteeti koos intuitiivse juhtimisega. Kes nõuab parimat, valib Mokka spetsiaalse Bose® helisüsteemi.


Enlarge

Igakülgselt turvaline

Täiustatud juhiabisüsteemide, äraproovitud passiivsete ohutusmeetmete ja intelligentse tehnoloogia kombinatsioon annab Opel Mokkale edumaa ja hoiab kindlalt teel, kuhu iganes ka sõidad. Tulemuseks on maksimaalne viietärnine hinne NCAPi testides ning 100% tulemus juhiabisüsteemide kategoorias.Enlarge

Kindlustunne ja juhtimine

Kindel ja täpne juhitavus, eeskujulik teelpüsivus ja erksad säästlikud jõuallikad on Opel Mokka iseloomulikud tunnused. Tehnilised uuendused on ühendatud läbiproovitud lahendustega, et pakkuda täiuslikku mugavust, vastupidavust ja muretut sõitu.


Liigu edasi
liigu edasi

Opel Mokkast lähemalt