Opel Meriva - lõõgastav mugavus

Proovisõit

Proovisõit ütleb rohkem kui tuhat pilti. Reaalseks kogemiseks klõpsa siia.

Proovisõidu broneerimine

Astu sisse ja naudi sõitu.

Opel Meriva pereautol on elegants ja mugavus põhivarustuses. Ent soovi korral saab seda veelgi lisada. Standard- ja lisavarustuse valikus leidub kõik, mis teeb autost sinu jaoks täiusliku.

Enlarge

FlexRail® panipaigasüsteem

FlexRail® on ainulaadne, ruumikas ja mitmekülgne moodulpanipaigasüsteem, mis asub esiistmete vahel ega vähenda tagaistujate jalaruumi. Käetuge, topsihoidikuid ja muid komponente saab alumiiniumsiinidel liigutada, et leida igaks sõiduks mugavaim asend. Käetoe saab kinnitada ka allaklapitud tagumise keskmise istme seljatoele, kasutades spetsiaalset adapterit, millesse on integreeritud topsihoidja.

 

  • Käetugi ja topsihoidjad on iga istmeasetuse puhul optimaalses asendis
  • Suured mitmekülgsed panipaigad, mis mahutavad ka käekoti, sülearvuti jms
  • Kõigile autosolijatele hõlpsasti ligipääsetav
  • Lisavarustuses lisakäetugi ja topsihoidjad tagaistujatele

Enlarge

Panoraamkatuseluuk

Lase päike sisse. Panoraamkatuseluuk ulatub üle mõlema istmerea, muutes kogu salongi avaraks ja õhurikkaks. Ja kui päikest saab liiga palju, pakub varju elektriline päikesesirm.


Enlarge

Elektrooniline kliimaseade

Mugav ja praktiline elektrooniline kliimaseade võimaldab kummalgi eesistujal valida meelepärase temperatuuri. Andurid hoiavad seejärel mõlemas tsoonis õiget kliimat. Tõeliselt lihtne ja mugav.


Enlarge

Soojendusega rool

Külma ilmaga on soojad käed vajalik luksus. Roolisoojendus hakkab toimima paari sekundi jooksul ja aitab külmast võitu saada. Saadaval koos soojendusega esiistmetega, et võiksid talverõõme mugavamalt nautida.


Enlarge

Elektriline seisupidur

Nupuvajutusega rakendatav elektriline seisupidur on standardvarustuses ning muudab parkimise turvalisemaks ja nõuab juhilt vähem vaeva. See takistab auto tagasiveeremist kallakutelt startimisel ning lülitub automaatselt välja, kui auto paigalt võtab.

 

Vajadusel saab ABS-kontrolliga seisupidurit kasutada ka hariliku käsipidurina, liikuva auto aeglustamiseks.


Nõlvaltstardi abi

Nõlvaltstardi abi hoiab kallakult liikumahakkamisel autot paigal ning vabastab piduri alles siis, kui oled turvaliselt minekul. Tulemuseks on alati edukas ja muretu nõlvaltstart.


Enlarge

Tahavaatekaamera

Ülilaia 130° vaatenurgaga tahavaatekaamera edastab värvilisele infoekraanile terava pildi võimalikest parkimisohtudest. Tagurdamisel automaatselt käivituv kaamera teeb parkimise märksa turvalisemaks.


Enlarge

Panipaigad

Opel Meriva ergonoomika ei piirdu mugava isteasendi ja käepäraste juhtseadistega. Ka panipaigad ja pagasiruum on ergonoomilised. Avatud ja suletavaid panipaiku leidub kõigis sobivates kohtades, lisaks unikaalne FlexRail® keskkonsoolisüsteem. Panipaiku on kokku kuni 32. Tänu sellele on asju autos lihtsam hoida ja mugavam kasutada.


Enlarge

FlexFloor® pagasisektsioon

Pagasiruumi kujundus aitab elu lihtsamaks muuta. Pagasiruumi jäiga põranda saab paigutada kahele eri tasapinnale. Kõrgemas asendis on pagasiruumi põrand sile ja allaklapitud tagaistmetega samal kõrgusel ning põranda alla jääb täiendav hoiuruum. Madalamas asendis jagub ruumi kõrgematele esemetele.

 

Veel võimalusi:

  • Suletud laegas külgseinas esmaabikomplekti jms jaoks
  • Ohukolmnurga hoidik
  • Väljatõmmatav riputuskonks ja pagasiruumi põranda avatuna fikseerimise võimalus
  • Neli kinnitusaasa