Opel Meriva - teabe- ja meelelahutussüsteem

Proovisõit

Proovisõit ütleb rohkem kui tuhat pilti. Reaalseks kogemiseks klõpsa siia.

Proovisõidu broneerimine

Nutikad ühendused.

Miks ei võiks autol olla sama head ühendusvõimalused, kui nutitelefonil? Opel Merival on need olemas ning toimivad lihtsalt ja mugavalt. Puhas heli, selge graafika ja intuitiivne funktsionaalsus pakuvad väga erilist kasutajakogemust.

Enlarge

IntelliLink

Opel Meriva on mugavam ja rohkemate ühendusvõimalustega, kuna IntelliLink-tehnoloogia võimaldab nutitelefoni veatut integreerimist. Paljud telefoni funktsioonid on kasutatavad auto teabe- ja meelelahutussüsteemi kaudu, mis kuvab andmed ja funktsioonid kõrgresolutsiooniga seitsmetollisel värviekraanil. Integreeritud süsteemi eeliseks on selgus ja kasutuslihtsus.

 

CD 600 IntelliLink

Naudi luksuslikku 7-tollist värviekraani, 7 premium-kõlari suurepärast helikvaliteeti ning laiendatud multimeediafunktsioone nagu Gracenote® ja pildivaatur. Veel funktsioone:

 • Topelttuuner
 • Juhtnuppudega rool
 • Mobiiltelefoni häälkäsklused Bluetoothi® kaudu
 • FM/AM sagedus ja jaamamälu (6 x 6 jaama),
 • RDS/EON ja eri antennide täistugi
 • Väljundvõimsus 4 x 20 W @ 4 Ohm, digitaalne heliprotsessor 6 eelseadega
 • Graafiline ekvalaiser
 • Kiirustundlik helitugevuse ja bassi reguleerimine
 • Bluetooth®, helisisend (aux-in) ja audio striimimine läbi USB
 • SMSide ettelugemine
 • CD-mängija
 • Lisavarustusena DAB/DAB+/DMB audio

Enlarge

Navi 950 IntelliLink

Ütle aadress ja auto viib su kohale. Sihtkohtade sisestamine häälkäsklustega ning Navi 950 lihtne juhtimisliides teevad elu lihtsamaks. Nutitelefoni sujuv integreerimine läbi IntelliLinki võimaldab kasutada telefoni vabakäesüsteemi, juhtmevaba striimimist Bluetoothi® kaudu ning SMSide ettelugemist. Navi 950 IntelliLink sisaldab kogu Euroopa kaarte, sealhulgas Venemaa ja Türgi. Tarkvara saab uuendada USB kaudu, nagu Navi 650 puhulgi.


Enlarge

Helisisend ja USB

Kuulaksid meelsamini oma muusikat ja omi helisid? Pole probleemi. Helisisend ja USB-pesa on keskkonsoolis mugavalt käeulatuses. Mobiilseadmete ühendamine kõrvaklapipistiku või USB kaudu on lihtsamast lihtsam!


Enlarge

Teabe-, meelelahutus- ja navigatsioonisüsteemist lähemalt

Opel Meriva kõik teabe- ja meelelahutussüsteemid on suurepärase heliga: baasvarustuse CD-mängija, RDS/EONi ja 3x6 jaama mäluga süsteemist kuni topelttuuneri, dünaamilise heliprotsessori ja graafilise ekvalaiseriga CD 400 Plusini. Lisavarustusena saab tellida DAB-raadiovastuvõtja, juhtnupud roolil ning enamikule süsteemidele ka Bluetooth®-hääljuhtimisega mobiiltelefoniportaalid.

 

Navi 650 on heli- ja navigatsioonisüsteemi õnnestunud kooslus: kvaliteetne 7-tolline värviekraan kaartide jooksva suumimisega, sisemälus navigatsiooniandmed ja 7 premium-kõlarit hoiavad sind eluga kursis ja õigel teel.


Enlarge

FlexDock®

Mobiiltelefon õiges kohas. FlexDock® hoiab mobiiltelefoni mugavalt juhi ja kaassõitja nägemisulatuses. See lihtsustab teabe- ja meelelahutussüsteemiga ühendamist ning laeb seadet automaatselt, sinu Opel Meriva ilmet rikkuvate juhtmeteta.