Tagasi
 • INSIGNIA SPORTS TOURER.

Edasi
Tagasi
 • PARIMAL KUJUL.

  Ruumikas Sports Tourer lõikab tuult. Selle elegantne aerodünaamiline kuju vähendab ka kütusekulu ning aitab vähendada salongimüra.

 • ISTU SISSE JA NAUDI.

  Naudi ruumikat premium-klassi salongi ja kvaliteetseid materjale. Lisaks mitmel viisil reguleeritavad ergonoomilised AGR1-sportesiistmed, mis pakuvad tõelist äriklassi sõiduelamust.

   

  1 Saksamaa seljaterviseühing

 • PILKUPÜÜDVAD VELJED.

  Erinevad valuveljed muudavad su Insignia isikupäraseks. 16” kuni 20” mõõdus veljed sobivad Insignia rõhutatud koopaäärte ja sportlike joontega suurepäraselt.

 • PANORAAMKATUSELUUK.

  Suur tumendatud katuseluuk teeb salongi valgusküllaseks ja toob kuumal ajal värskeid tuuli. Moodne aerodünaamika ja spetsiaaltihendid viivad tuulemüra miinimumini.

 • VEORUUM.

  Insignia Sports Toureril on muljetavaldav 1530-liitrine pagasiruum, kui tagaistmed alla klappida.

 • OPC LINE PAKETID.

  Sportlikuma ilme lisab Insigniale Opel Performance Centeri OPC Line pakett.

Edasi
Tagasi
 • VÄLIMUS

 • SALONG

 • VELJED

 • KATUSELUUK

 • VEORUUM

 • OPC LINE

Edasi
Tagasi
 • HOIDES TURVALIST VAHET.

  Opeli adaptiivne püsikiirusehoidja teeb sõitmise palju mõnusamaks, eriti aeglases linnaliikluses. Süsteem hoiab automaatselt ohutut pikivahet eessõitva autoga.

 • TURVALISUSE MULTITALENT.

  Insignia aktiivsed turvasüsteemid nagu pimenurgahoiatus, reavahetushoiatus ja sõidureast kõrvalekaldumise hoiatus teevad sõitmise märksa ohutumaks.

 • TURVALISUSE MULTITALENT.

  Parem turvalisus, vähem stressi. Opel Eye esikaamera funktsioonid on liiklusmärgituvastus, otsasõiduhoiatus, hädapidurdus ja pikivaheindikaator.

 • ADAPTIIVSED ESITULED AFL+.

  Pimedas optimaalne nähtavus. AFL+ kohandab biksenoontulede valguse sõiduolude järgi.

Edasi
Tagasi
 • ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSEHOIDJA

 • JUHIABISÜSTEEMID

 • OPEL EYE

 • ADAPTIIVSED ESITULED AFL+

Edasi
Tagasi
 • VALI VÕIMSUS.

  Tutvu meie võimsate, töökindlate ja säästlike mootoritega. Insigniale on saadaval uued sosistavad diislid: madala müra- ja heitmetaseme, kiire reaktsooni ja suure pöördemomendiga

 • KÄIGUKASTIVALIK.

  Valik on sinu. Manuaal või automaat. Kõikidel mudelitel on standardvarustuses tõhusad kuuekäigulised käigukastid ning valida saab manuaalse või automaatse käiguvahetuse.

 • TUNNED, KUIDAS VEAB.

  Parem turvalisus ja rohkem sõidumõnu: Insignia lisavarustuses on kohanduv nelikveosüsteem, mis parandab juhitavust ja stabiilsust kõikides sõiduoludes.

 • VAJUTA NUPPU. LÕBUTSE.

  FlexRide'i lüliti abil saab Insignia sõidudünaamikat vastavalt oma meeleolule aktiivselt muuta. FlexRide teeb sõiduelamuse eriliselt mõnusaks.

 • ECOFLEXIGA ROHELISEM.

  Start/stopp-süsteem, õhuvõre aktiivsulgur, N0x heitmeid vähendavad BlueInjection mootorid ja ecoFLEX-tehnoloogia tagavad maksimaalse kütusesäästu ja minimaalsed kulud.

Edasi
Tagasi
 • MOOTORID.

 • KIIREM KÄIK.

 • KOHANDUV NELIKVEDU

 • FLEXRIDE-SÜSTEEM

 • ROHELINE TEHNOLOOGIA

Edasi
Tagasi
 • ISIKLIK ÜHENDUS- JA TEENINDUSASSISTENT.

  Opel OnStar pakub ületamatut turvatunnet, ööpäevaringselt, 365 päeva aastas. Meie ainulaadseid teenuseid saab kasutada ühe nupuvajutusega pea kõikjal Euroopas.

 • R 300 COLOR JA R 400 COLOR RAADIO.

  Lihtsalt nutikas. Meie suurepäraste teabe- ja meelelahutussüsteemidega veedad sõiduaja mõnusalt ja kasulikult..

 • TIPPHELI.

  Ümbritse end võimsa premium-heliga ja telli lisavarustuses Bose® tippsüsteem, mis pakub maailmaklassi heli läbi 8 kõlari.

 • SOOVIKOHANE JUHIINFO.

  Valikus on kolm erinevat juhiinfoekraani. Need on loodud veatuks koostööks uue põlvkonna teabe- ja meelelahutussüsteemiga.

Edasi
Tagasi
 • ONSTAR

 • INTELLILINK

 • R300/R400

 • BOSE® HELISÜSTEEM

 • JUHI EKRAAN

Edasi
Close

Insignia kohanduv nelikveosüsteem jaotab mootori pöördemomend esi- ja tagatelje ning vasaku ja parema tagaratta vahel. Automaatne jaotussüsteem tagab maksimaalse haarde, stabiilsuse ja hea sõidudünaamika.

Close

Diisel, bensiin või LPG? Vaikselt töötavad 88 kW (120 hj) ja 100 kW (136 hj) sosistavad diislid on vaiksed ja tõhusad. 100 kW (136 hj) 1,6 CDTI heitmetase on vaid 104 g CO2 (kombineeritud)1.

Müra- ja vibratsioonivabaduse etalon on 125 kW (170 hj) 1,6-liitrine bensiinimootor. Ökonoomseim ja keskkonnateadlikum valik on turbolaadimisega 1,4 LPG: kombineeritud kütusekulu l/100 km: 7,9–7,6 (6,1–5,9); kombineeritud CO2 heitmed, g/km: 128–124 (144–139).

1Vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EÜ) nr 692/2008 (kohaldatavad versioonid).

Close

Pimenurgahoiatus (SBZA)
Kui Insignia küljel olevasse "pimenurka" ilmub auto, hakkab vastava külje peeglis vilkuma märgutuli.

Reavahetushoiatus (LCA)

Radar tuvastab tagant kuni 70 meetri kauguselt kiirelt lähenevad autod. Kui kavatsed samal ajal ümber reastuda, hakkab vilkuma hoiatustuli.

Sõidureast kõrvalekaldumise hoiatus (LDW)

Kui kaldud eksikombel oma reast välja, süütab sõidureast väljumise hoiatus armatuurlaual märgutule ja annab helisignaali.

Close

Insignia adaptiivne püsikiirusehoidja (ACC) teeb tihedas liikluses sõitmise lihtsamaks ja turvalisemaks. Kui kiirus ja pikivahe on ette antud, kiirendab ja aeglustab süsteem autot iseseisvalt. Insignia mõõdab radariga kaugust eessõitjani ning muudab valitud pikivahe hoidmiseks liikumiskiirust. Automaatkäigukastiga saab adaptiivne püsikiirusehoidja auto täielikult peatada.

Close

Andurid koguvad infot valgus- ja ilmaolude, kiiruse, eessõitjate, vastusõitjate ja rooli pöördesuuna kohta. Seejärel reguleerib AFL+ automaatselt valgusvihu tugevust, laiust ja kallet. AFL+ süsteemil on kaheksa liiklusoludest ja keskkonnast sõltuvat valgusseadet.

Close

Opel Eye kaamerasüsteem hoiatab võimalike ohtude eest teel.

Liiklusmärgituvastaja loeb ja kuvab ekraanil kiirusepiiranguid ja muid liiklusmärke.

Pikivaheindikaator näitab kaugust eessõitjani, aidates hoida turvalist pikivahet.

Otsasõiduhoiatus hoiatab aeglasele eessõitjale liiga kiiresti lähenemise puhul visuaalse ja helisignaaliga, kui kiirus on jalakäija omast suurem. See asub autot kergelt aeglustama ja muudab pidurid tundlikumaks, et olla valmis äkkpidurduseks.

Close

FlexRide reguleerib reaalajas automaatselt vedrustust, et kindlustada optimaalne haarduvus. See kohandab ka gaasipedaali, stabiilsuskontrolli ja rooli ning, kui need on olemas, nelikveo ja automaatkäigukasti tööd.


Režiimi võid vahetada igal ajal:
- Sport, erksamaks sõiduks
- Tour, mugavaks ja pehmeks kulgemiseks
- Standard, optimeeritud kütusekulu ja juhitavusega

Close

OPC Line salongipaketis OPC käigukang ja võidusõidupedaalid. Automaatkäigukasti puhul saab nahkroolile tellida vormelistiilis käiguvahetuslabad1.
OPC Line kerepakett sisaldab kroomitud topeltotsaga summutitoru2, küljelaiendeid ning esi- ja tagapõrkeraua laiendust.
Recaro sportistmed3 on perforeeritud musta nahkkatte ja soojendusega, 8 viisil reguleeritavad ja 4 suunas reguleeritava nimmetoega.

 

1Saadaval üksnes automaatkäigukastidega.
2Nähtav üksnes teatud mootoritega.
3Saadaval lisavarustusena Sportile ja Cosmole.

Close

Insignia loob terviku autost, juhist ja digitaalsest infost. Navi 900 IntelliLink® esitab välisseadmetest USB kauduvideoid ja striimib heli Bluetooth®-ühendusega mobiilseadmetest.

Apple CarPlay1 toob sõidu ajal kasutatavad iPhone'i funktsioonid auto ekraanile: saad helistada, sõnumeid saata ja saada ning muusikat kuulata. Android Auto2,3 ühilduvus koos sarnaste funktsioonidega on 2016. aasta jooksul tulemas.

1Apple CarPlay ja Apple on USAs ja teistes riikides registreeritud Apple Inc. kaubamärgid.
2 Android on Google Inc. kaubamärk

3Apple CarPlay™ ja Android Auto™ teenuste kättesaadavus sõltub nutitelefoni operatsioonisüsteemist ning ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Lisainfo www.apple.com või www.android.com .

Close

Raadio R300 Color on 4,2-tollise värviekraani ja 6 kõlariga. Standardvarustuses on meediasisend (aux-in) ja USB; lisavarustusena saab tellida CD-mängija ja digiraadio (DAB/DAB+/DMB-R). Saadaval on ka mitmed heli eelseaded, sealhulgas helitugevuse, heli ja bassi kiirustundlik kohandamine.

R400 Color on veel enamate funktsioonidega, sealhulgas juhtnupud roolil ja Bluetooth®-ühendus. See võimaldab kasutada telefoni vabakäesüsteemi ja hääljuhtimist ning edastada telefonist heli juhtmevabalt.

Close

Kvaliteedile ja materjalidele on pööratud suurt tähelepanu. Juhikeskse kokpiti disain asetab kõik käeulatusse. Lisavarustuses on uus 8-tollise värviekraaniga teabe- ja meelelahutussüsteem, et maailmaga ühenduses olla. Salongi viimistlusmaterjalide valik on lai, kvaliteetkangastest peene nahani. Ergonoomilised AGR1-sportesiistmed toetavad pikkadel sõitudel selga. Mitmekülgselt reguleeritavad istmed aitavad leida mõnusaks sõiduks sobiva asendi.

 

1 Saksamaa seljaterviseühing

Close

Sports Tourer on üks parima aerodünaamikaga seeriatootmises universaalauto. Sale ja kaunilt tasakaalustatud laia musklilise ilmega auto on maksimaalselt stabiilne ja suurepärase juhitavusega.

Close

Start/stopp-süsteem lülitab auto peatumisel mootori välja ja kui sidurit vajutada, uuesti sisse. See tähendab, et seisval autol heitmeid pole. Õhuvõre aktiivsulgur suurendab kütusesäästu, sulgedes võimalusel esivõre. Innovatiivne BlueInjection tehnoloogia vähendab oluliselt NOx heitmeid.

Kütusekulu, l/100 km: linnas 11,4–4,5, maanteel 6,4–3,3, kombineeritud 8,2–3,8; kombineeritud CO2 heitmed, g/km: 192–104. Vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EÜ) nr 692/2008 (kohaldatavad versioonid).

Close

Automaatne avariiteavitus. Õnnetusest teatatakse automaatselt OnStari nõustajale.


Wi-Fi tööpunkt. Stabiilne 4G/LTE internet kuni 7 seadmele.


Nutitelefoniliides. Uste lukustamine ja avamine, õlitaseme kontroll ja muud kaughaldusfunktsioonid.


Varastatud auto otsing. OnStar võib aidata leida varastatud auto ja takistada selle käivitamist.


Diagnostika. OnStar võimaldab kontrollida auto tervist kaugühenduse teel.


Sihtkohtade allalaadimine. Marsruudimuutus? Lase OnStaril sihtkoht navigatsioonisüsteemi laadida.

 

Funktsioonide saadavus võib sõltuda regioonist ja varustustasemest. Piiranguid vaata siit.

Close

Standardvarustuses 3,5˝ (9 cm) must-valge ekraan näitab auto infot, sealhulgas kütusekulu, sõiduandmeid ja juhiabisüsteemide teavet.

Lisavarustusena pakutava raadioga tuleb kaasa 4,2˝ (10,7 cm) värviekraan, mis näitab lisaks auto süsteeme, helisüsteemi, telefoni, navigatsiooniandmeid ja auto seadeid ning on juhitav rooli juhtnuppudega.

Lisavarustusena saab tellida 8˝ (20 cm) kõrgresolutsiooniga ekraani, mis võimaldab juhtida kõiki info- ja sidefunktsioone. Ekraanil on kaks töörežiimi, Tour (digispidomeeter ja vähem auto infot, rohkem meediat) ning Sport (klassikalised analoognäidikud ja rohkem auto süsteemide infot).